Nasz nowy dom (233)

Nasz nowy dom (233)

reality show Polska 2021   od 7 lat
W skrócie:Mąż pani Ani od ośmiu miesięcy pozostaje w śpiączce. Kobieta łączy pracę psychologa z wychowaniem czwórki dzieci. Dom rodziny jest w fatalnym stanie. Na pomoc spieszy ekipa Katarzyny Dowbor.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 19 sierpnia
za 4 dni
17:55 Super Polsat (z napisami)

Opis

Bohaterowie programu często mieszkają w warunkach, które zagrażają ich życiu i zdrowiu. Katarzyna Dowbor wraz z ekipą architektów i budowlańców spieszy z pomocą najbardziej potrzebującym.

Pani Ania i jej mąż Grzegorz wychowywali trzech synów. W wolnych chwilach remontowali stary rodzinny dom. Pani Ania po raz czwarty zaszła w ciążę. Pewnego dnia pan Grzegorz niespodziewanie stracił przytomność i już nigdy jej nie odzyskał. Od ośmiu miesięcy pozostaje w śpiączce i przebywa w specjalnym ośrodku. Pani Ania łączy pracę psychologa z wysiłkiem, jakim jest samotne wychowanie czwórki dzieci. Pomaga jej w tym matka, Longina. Dom rodziny jest jednak w fatalnym stanie. Matka wraz z synami gnieździ się w jednym pokoju, w którym podłoga zieje dziurami. Z odsieczą spieszą Maciek Pertkiewicz i Artur Witkowski.

Zobacz także