×
Nasz nowy dom (284)

Nasz nowy dom (284)

reality show Polska 2023   od 7 lat
Występują:Olga Bończyk, Wiesław Nowobilski, Maciej Pertkiewicz
W skrócie:Pani Aneta nie słyszy od urodzenia. Wraz z córką żyje bardzo skromnie w wielorodzinnym budynku. Problem stanowią grzyb, wilgoć i brak bezpiecznego ogrzewania. Ekipa Katarzyny Dowbor przybywa na pomoc.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 23 czerwca
za 4 dni
14:00 Polsat Cafe (z napisami)

Opis

Od dziesięciu lat ekipa fachowców pod czujnym okiem Katarzyny Dowbor oferuje swoją pomoc potrzebującym i ciężko doświadczonym przez los ludziom. W dwudziestej edycji show odwiedzi nowe miejsca, a widzowie poznają kolejnych bohaterów. Program nie tylko pozwoli osobom, będącym w trudnej sytuacji, zamieszkać w nowym pięknym domu, ale też często stanie się dla nich impulsem do wprowadzenia kolejnych zmian w swoim życiu.

Pani Aneta nie słyszy od urodzenia. W codziennym funkcjonowaniu pomaga jej nastoletnia córka. Kobiety żyją bardzo skromnie w starym, zawilgoconym mieszkaniu na parterze wielorodzinnego budynku. Grzyb i woda są dosłownie wszędzie. Piec, który ogrzewa pomieszczenia, wymaga stałego nadzoru. Pani Aneta musi doglądać go co godzinę, w okresie grzewczym jest więc dosłownie uwięziona w domu. Kamila marzy o własnym pokoju i łazience, w której będzie ciepło i czysto. Niestety, przy skromnych dochodach rodzina nie może nawet marzyć o remoncie. W Opatówcu pojawia się jednak Katarzyna Dowbor, tym razem w towarzystwie tłumaczki języka migowego.

Zobacz także