x
Nasz nowy dom (258)

Nasz nowy dom (258)

reality show Polska 2022   od 7 lat
Występują:Przemysław Oślak, Martyna Kupczyk
W skrócie:Anna wychowuje dwóch synów. Ojciec chłopców odebrał sobie życie po tym, jak dowiedział się, że ma nowotwór. Wdowa musiała opuścić swoich teściów i przeprowadzić się do rodzinnego domu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W tym sezonie Katarzyna Dowbor i jej ekipa odwiedzi 12 kolejnych rodzin, które zmagają się z poważnymi problemami życiowymi i nie stać ich na to, by poprawić swoje warunki mieszkaniowe. Budowlańcy pojawią się w Radomiu, na Podlasiu, na Śląsku i Zamojszczyźnie. W tym sezonie z remontami zmierzą się: Martyna Kupczyk, Marta Kołdej, Maciej Pertkiewicz i Wojciech Strzelczyk oraz kierownicy budowy: Artur Witkowski, Wiesław Nowobilski i Przemysław Oślak.

Owdowiała pani Anna samotnie wychowuje dwóch synów. Tata chłopców kilka lat wcześniej odebrał sobie życie po tym, jak dowiedział się, że choruje na nowotwór. Po śmierci męża pani Anna musiała opuścić teściów i przeprowadzić się do rodzinnego domu, w którym mieszka 11 osób. Nikt nie ma własnego kąta, a chłopcy śpią we wspólnym łóżku. Rodzina kupiła dla kobiety i jej dzieci stary zrujnowany dom. Tata kobiety próbuje go remontować własnymi siłami. Idzie to jednak bardzo wolno. Ekipa programu, poruszona dramatyczną historią, spieszy rodzinie na ratunek.

Zobacz także