×
Nasz nowy dom (283)

Nasz nowy dom (283)

reality show Polska 2023   od 7 lat
Występują:Marta Kołdej, Przemysław Oślak
W skrócie:Katarzyna Dowbor i jej ekipa pomagają energicznej pani Halinie z podkrakowskiego Miechowa, która opiekuje się osieroconymi wnukami. Dom rodziny wymaga gruntownego remontu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 1 sierpnia
za 7 dni
18:00 Polsat Cafe (z napisami)

Opis

Od dziesięciu lat ekipa fachowców pod czujnym okiem Katarzyny Dowbor oferuje swoją pomoc potrzebującym i ciężko doświadczonym przez los ludziom. W dwudziestej edycji show odwiedzi nowe miejsca, a widzowie poznają kolejnych bohaterów. Program nie tylko pozwoli osobom, będącym w trudnej sytuacji, zamieszkać w nowym pięknym domu, ale też często stanie się dla nich impulsem do wprowadzenia kolejnych zmian w swoim życiu.

W podkrakowskim Miechowie mieszka energiczna i zawsze uśmiechnięta pani Halina. Codziennie opiekuje się wnukami. Marek ma 27 lat i zmaga się z niepełnosprawnością. Córka pani Haliny, mama chłopców, chorowała na nowotwór mózgu i zmarła. Kilka lat później odszedł też jej mąż. Dzielna babcia została sama z dwoma chłopcami w domu, który nie nadaje się do zamieszkania. Przez dziurawe ściany wdziera się chłód, niekiedy pojawiają się też gryzonie. Dach przecieka, a liczne schody uniemożliwiają Markowi normalne funkcjonowanie. Ekipa programu musi zmierzyć się z trudnym remontem przy niesprzyjającej pogodzie.

Zobacz także