Na dobre i na złe: Byłem głupi (606)

Na dobre i na złe

odc. 606: Byłem głupi

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Marcin Markowski, Piotr Garlicki
Reżyseria:Grzegorz Lewandowski
W skrócie:Falkowicz stara się o uzyskanie praw do opieki nad Matyldą. Tymczasem Wiktoria próbuje wyswatać Agatę z kolegą Tomasza. Organizuje spotkanie, na którym para może lepiej się poznać.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kulisy codziennej pracy lekarzy ze szpitala z podwarszawskiej Leśnej Górze. Widzowie poznają historię m.in. Wiktorii Manueli Consalidy (Katarzyna Dąbrowska), Agaty Woźnickiej (Emilia Komarnicka) i dwóch stażystek - Oli (Anna Karczmarczyk) i Klaudii (Julia Wyszyńska). Śledzą także losy chirurgów: Krzysztofa Radwana (Mateusz Damięcki), Piotra Gawryły (Marek Bukowski) oraz przyrodniej siostry Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz), Hany Goldberg (Kamilla Baar), która w Leśnej Górze pracuje na oddziale ginekologicznym.

W tym odcinku

Falkowicz stara się o uzyskanie praw do opieki nad Matyldą. Nakłania nianię dziewczynki, by poświadczyła, że od lat jest przyjacielem rodziny. Tymczasem Wiktoria próbuje wyswatać Agatę z kolegą doktora Rzepeckiego, Markiem. Organizuje spotkanie, na którym para może lepiej się poznać. Do Leśnej Góry wraca Celina. Pacjentką po przeszczepie płuc opiekuje się doktor Woźnicka. Na oddział chirurgiczny trafia też Franciszek, emerytowany marynarz, który mimo słusznego wieku nie stracił zainteresowania pięknymi kobietami. Stary wilk morski czeka jedynie na usunięcie pęcherzyka żółciowego, ale tuż przed zabiegiem jego stan się pogarsza.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także