Na dobre i na złe: Dobra i zła wiadomość (505)

Na dobre i na złe

odc. 505: Dobra i zła wiadomość

serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Piotr Garlicki, Marek Bukowski
Reżyseria:Jerzy Sztwiertnia
W skrócie:Hana będzie miała dziecko, ale ciąża jest zagrożona. Sambor chce operować pacjenta metodą da Vinci. Marek brał kiedyś udział w takich operacjach i aktywnie włącza się teraz do zabiegu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

Po wypadku Hana skarży się na bóle brzucha. USG wykazuje, że będzie miała dziecko. Niestety, ciąża jest zagrożona. Lekarka próbuje skontaktować się z Piotrem. Tymczasem James prosi Lenę, by pomogła mu odzyskać żonę. Jest gotowy wychowywać nie swoje dziecko. W Leśnej Górze pojawia się Dorota, żona Marka. Kobieta odwiedza Radka, który trafił tam po wypadku. Ma pretensje do męża, że doszło do nieszczęścia i teraz synowi grozi umieszczenie w poprawczaku. Sama namawia chłopaka, by symulował zły stan zdrowia i udawał, że nic nie pamięta. Marek pozostawia synowi wybór - może przyznać się do winy lub uchylić się od odpowiedzialności. Włodek domaga się ponownego wycięcia odrastającego guza, mimo że ma niewielkie szanse na przeżycie. Sambor postanawia zoperować pacjenta metodą da Vinci. Na widok robota Marek przypomina sobie czasy, gdy brał udział w operacji. Za namową Agaty i Radka uczestniczy w zabiegu. Podpowiada Samborowi, a w pewnym momencie aktywnie włącza się do operacji. Sukces daje Markowi pewność siebie. Lekarz zaczyna wierzyć, że teraz jego życie się zmieni. Sugeruje nawet Dorocie, by odbudowali swój związek.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także