Na dobre i na złe: To musi być dziś (506)

Na dobre i na złe

odc. 506: To musi być dziś

serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Grzegorz Daukszewicz, Piotr Garlicki
Reżyseria:Jerzy Sztwiertnia
W skrócie:Hana traci dziecko i całkowicie poświęca się pracy. Przemek doprowadza do przerwania badań nad SM w Leśnej Górze. Tretter kieruje Falkowicza do pracy na izbie przyjęć.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

Hana traci dziecko. James stara się wspierać żonę w trudnych chwilach, jednak ona odsuwa go od siebie. Lekarka jedzie do Gawryły, ale w mieszkaniu zastaje tylko Magdę. Soszyńska prosi ją, by usunęła się z życia Piotra dla dobra jego córki. By zapomnieć o problemach Hana poświęca się pracy. Jej pacjentką zostaje Mona, która chce zajść w ciążę, by ratować małżeństwo. Kobieta nie zna języka polskiego i James pełni rolę tłumacza. Po jednej z rozmów mężczyzna wyznaje Hanie miłość i wyjawia jej swój sekret. Stefan prosi Irenę, by pomogła Rafałowi w opiece nad dziećmi. Lekarz, mimo że z trudem godzi ojcowskie obowiązki z pracą w szpitalu, nie jest z tego zadowolony. Przemek doprowadza do przerwania badań nad SM w Leśnej Górze. Czuje wyrzuty sumienia, gdy widzi w szpitalu chorych, których pozbawił szansy na wyleczenie. Tretter kieruje Falkowicza do pracy na izbie przyjęć. Profesor spotyka tam mężczyznę, który brał udział w badaniach nad SM i zleca Wiki, by usunęła pacjentowi fragment tętnicy. W tajemnicy zabiera próbkę. Niosąc preparat z naczyniem, spada ze schodów. Z pomocą Przemka lekarz dociera do gabinetu Wiki, gdzie musi się poddać wstydliwemu zabiegowi.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także