Na dobre i na złe: Gra o życie (507)

Na dobre i na złe

odc. 507: Gra o życie

serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Piotr Garlicki, Marek Bukowski
Reżyseria:Jerzy Sztwiertnia
W skrócie:Niektóre z leków na SM zostają wycofane. Jeden z chorych prosi Falkowicza o pomoc w zdobyciu leku. Gdy profesor odmawia, terroryzuje lekarzy ładunkiem wybuchowym. Tretter wzywa policję.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

Po zakończeniu badań klinicznych nad SM niektóre ze stosowanych leków zostają wycofane. Jeden z chorych, Maciej Zaruski, prosi Falkowicza o pomoc w zdobyciu medykamentów. Gdy profesor odmawia, były pacjent wdziera się do szpitala i terroryzuje lekarzy ładunkiem wybuchowym. Tretter wzywa policję. Zaruski nie chce jednak negocjować z policją. Woli zginąć, niż czekać na kolejny rzut choroby. Hana podejrzewa u ciężarnej Joanny raka jajnika. Pobiera wycinek guza do badania i czeka na wynik. Gdy wydaje się, że jest szansa na utrzymanie ciąży pacjentki, Tretter zarządza ewakuację szpitala. Po operacji zmniejszenia żołądka Laura cierpi na bóle brzucha. Zgłasza się do Borysa, którego poznała w czasie poprzedniej hospitalizacji. Spotyka też Falkowicza, który wtedy w obraźliwy sposób skomentował jej wygląd. Profesor przeprasza Laurę za swoje zachowanie i zleca Borysowi przeprowadzenie zabiegu. Za spowodowanie wypadku Radek ma pracować społecznie w Leśnej Górze. Pomaga w ewakuacji pacjentów i z podziwem obserwuje Marka i Wiki, którzy przed szpitalem udzielają pierwszej pomocy jednemu z pacjentów. Nagle dochodzi do potężnej eksplozji. Niestety, nie wszystkich udaje się uratować.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także