Na dobre i na złe: Lęki, lęki... (601)

Na dobre i na złe

odc. 601: Lęki, lęki...

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Katarzyna Michalska, Piotr Garlicki
Reżyseria:Jose Iglesias Vigil
W skrócie:Pacjentka Agaty, Iza, przyznaje się lekarce, że cierpi na agorafobię. Doktor Woźnicka znajduje sposób, by chora pokonała strach. Sama także decyduje się na odważny krok i całuje Szczepana.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kulisy codziennej pracy lekarzy ze szpitala z podwarszawskiej Leśnej Górze. Widzowie poznają historię m.in. Wiktorii Manueli Consalidy (Katarzyna Dąbrowska), Agaty Woźnickiej (Emilia Komarnicka) i dwóch stażystek - Oli (Anna Karczmarczyk) i Klaudii (Julia Wyszyńska). Śledzą także losy chirurgów: Krzysztofa Radwana (Mateusz Damięcki), Piotra Gawryły (Marek Bukowski) oraz przyrodniej siostry Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz), Hany Goldberg (Kamilla Baar), która w Leśnej Górze pracuje na oddziale ginekologicznym.

W tym odcinku

Pacjentka Agaty, Iza (Katarzyna Michalska), przyznaje się lekarce, że cierpi na agorafobię. Doktor Woźnicka znajduje sposób, by chora pokonała strach i pozbyła się utrudniającej życie obsesji. Sama także decyduje się na odważny krok. Postanawia dać do zrozumienia Szczepanowi, że jest dla niej kimś więcej niż tylko przyjacielem. Zbiera się na odwagę i całuje mężczyznę. W tajemnicy przed Latoszkiem lekarka odwiedza także Lenę. Niestety Witek dowiaduje się o tym i wpada w furię. Z poważnymi problemami zmaga się również doktor Radwan. Okazuje się, że Krystyna, którą operował wspólnie z Gawryłą, chce wytoczyć im obu proces. Z kolei inna pacjentka, Bogna, ukrywa przed lekarzem, że jest surogatką i utrudnia mu postawienie właściwej diagnozy. Jakby kłopotów było mało w Leśnej Górze zjawia się przyjaciółka ordynatora, Justyna, która prosi go, by został ojcem jej dziecka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także