Na dobre i na złe: Twardy zawodnik (602)

Na dobre i na złe

odc. 602: Twardy zawodnik

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Mateusz Łasowski, Anita Sokołowska, Maks Dobrowolski
Reżyseria:Jose Iglesias Vigil
W skrócie:Zakochana w Adamie Blanka wieczorem odwiedza lekarza w jego pokoju. Agata umawia się ze Szczepanem na kolejną randkę. Do Leśnej Góry zostaje przewieziony więzień, który połknął haczyki wędkarskie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kulisy codziennej pracy lekarzy ze szpitala z podwarszawskiej Leśnej Górze. Widzowie poznają historię m.in. Wiktorii Manueli Consalidy (Katarzyna Dąbrowska), Agaty Woźnickiej (Emilia Komarnicka) i dwóch stażystek - Oli (Anna Karczmarczyk) i Klaudii (Julia Wyszyńska). Śledzą także losy chirurgów: Krzysztofa Radwana (Mateusz Damięcki), Piotra Gawryły (Marek Bukowski) oraz przyrodniej siostry Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz), Hany Goldberg (Kamilla Baar), która w Leśnej Górze pracuje na oddziale ginekologicznym.

W tym odcinku

Zakochana w Adamie Blanka wieczorem odwiedza lekarza w jego pokoju. Agata umawia się ze Szczepanem na kolejną randkę. Tymczasem młody salowy zaprzyjaźnia się z jednym z małych pacjentów, Szymonem (Maks Dobrowolski), który pasjonuje się hokejem. Specjalnie dla chłopca organizuje w szpitalu rozgrywkę dla innych miłośników tego sportu. Do Leśnej Góry zostaje przewieziony więzień (Mateusz Lasowski), który połknął haczyki wędkarskie. Od początku planuje on ucieczkę ze szpitala. Falkowicz poznaje córeczkę mecenas Smudy, Matyldę (Amelia Czaja). Mama dziewczynki reprezentuje chorego na cukrzycę Bernarda, który przeszedł w Leśnej Górze amputację nogi. Chce walczyć o to, by Latoszek stracił prawo do wykonywania zawodu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także