Lombard. Życie pod zastaw 6 (303)

Lombard. Życie pod zastaw 6 (303)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
W skrócie:Justyna postanawia rozszerzyć wachlarz ofert o planowanie wieczorów panieńskich. Jednymi z jej klientek są Sonia, Megi i Żaneta, które chcą zorganizować przyjaciółce niezapomnianą imprezę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) jest właścicielem dobrze prosperującego lombardu. Zarówno on, jak i jego pracownicy często mają do czynienia z klientami w różnych, niekiedy ekstremalnych, sytuacjach życiowych. Do zakładu przychodzą ludzie będący w potrzebie. Sprzedają lub zastawiają niekiedy dziwne rzeczy, aby zdobyć pieniądze, które pomogą im wydostać się z tarapatów lub - wręcz przeciwnie - spełnić największe marzenie. W lombardzie zjawiają się także osoby, które nie mają uczciwych zamiarów, a nawet stróże prawa w poszukiwaniu sprawiedliwości. Przygody klientów Barskiego czasami są zabawne, a czasem wzruszające, a każdy z nich przychodzi do zakładu z nieoczywistą historią.

W tym odcinku

Justyna postanawia rozszerzyć wachlarz ofert o planowanie wieczorów panieńskich. Jednymi z jej klientek są Sonia, Megi i Żaneta, które chcą zorganizować przyjaciółce niezapomnianą imprezę. Niestety z powodu nieobecności kilku dziewczyny budżet staje się znacznie uboższy. Dziewczyny próbują zdobyć pieniądze, zastawiając w lombardzie biżuterie i przywieziony przez Sonię sprzęt muzyczny. Pracownicy lombardu rozważają nietypowy zastaw - kosz do balonu. Jego właściciele, Michalski i Wroński, realizują nim loty widokowe, lecz z powodu wypadku jednego z nich muszą zawiesić działalność. Kazimierz dostaje od nich interesującą propozycję.

Występują (pokaż wszystkich)