Lombard. Życie pod zastaw 6 (306)

Lombard. Życie pod zastaw 6 (306)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
W skrócie:Podczas akcji aresztowania przestępcy Marek wykazuje się odwagą, ale po powrocie do domu musi odreagować stres. Jest agresywny wobec żony. Patrycja zmusza matkę, by udała się na terapię.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) jest właścicielem dobrze prosperującego lombardu. Zarówno on, jak i jego pracownicy często mają do czynienia z klientami w różnych, niekiedy ekstremalnych, sytuacjach życiowych. Do zakładu przychodzą ludzie będący w potrzebie. Sprzedają lub zastawiają niekiedy dziwne rzeczy, aby zdobyć pieniądze, które pomogą im wydostać się z tarapatów lub - wręcz przeciwnie - spełnić największe marzenie. W lombardzie zjawiają się także osoby, które nie mają uczciwych zamiarów, a nawet stróże prawa w poszukiwaniu sprawiedliwości. Przygody klientów Barskiego czasami są zabawne, a czasem wzruszające, a każdy z nich przychodzi do zakładu z nieoczywistą historią.

W tym odcinku

Lidka i jej nowy partner, Marek, biorą udział w aresztowaniu przestępców przed lombardem. Dzięki ich działaniom może być łatwiej ująć osobę, która stoi na czele gangu napadającego na samochody ciężarowe. Podczas akcji Marek wykazuje się nie lada odwagą, ale po powrocie do domu musi odreagować stres. Jest agresywny wobec żony. Podróżnik Michał przychodzi do lombardu i zastawia kamper. Potrzebuje pieniędzy na publikację książki o swoich podróżach. Chce, by została wydrukowana na papierze konopnym. Okazuje się, że Rolecki, który również przybywa do lombardu, posiada taki papier. Patrycja zmusza matkę, by ta wreszcie udała się na terapię anonimowych alkoholików. Na miejscu młoda kobieta spotyka groźnie wyglądającego mężczyznę. Nazajutrz w stronę Adka w pobliżu lombardu zmierza rozpędzony samochód.

Występują (pokaż wszystkich)