Lombard. Życie pod zastaw 6 (305)

Lombard. Życie pod zastaw 6 (305)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
W skrócie:Michał Kornacki, właściciel sklepu spożywczego, zmuszony jest zamknąć działalność. Okazuje się, że jest zadłużony na kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jego lokal jest franczyzą sieci 'Słonik'.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) jest właścicielem dobrze prosperującego lombardu. Zarówno on, jak i jego pracownicy często mają do czynienia z klientami w różnych, niekiedy ekstremalnych, sytuacjach życiowych. Do zakładu przychodzą ludzie będący w potrzebie. Sprzedają lub zastawiają niekiedy dziwne rzeczy, aby zdobyć pieniądze, które pomogą im wydostać się z tarapatów lub - wręcz przeciwnie - spełnić największe marzenie. W lombardzie zjawiają się także osoby, które nie mają uczciwych zamiarów, a nawet stróże prawa w poszukiwaniu sprawiedliwości. Przygody klientów Barskiego czasami są zabawne, a czasem wzruszające, a każdy z nich przychodzi do zakładu z nieoczywistą historią.

W tym odcinku

Michał Kornacki, właściciel niewielkiego sklepu spożywczego, zmuszony jest zamknąć działalność. Okazuje się, że jest zadłużony na kilkadziesiąt tysięcy złotych, a wszystko to ma związek z faktem, że jego sklep jest franczyzą znanej sieci "Słonik". Michał kontaktuje się z innymi oszukanymi ajentami i wraz z nimi podejmuje walkę z nieuczciwymi przedstawicielami korporacji. W sprawę zaangażowany jest Kruszwicki, prawnik Barskiego. Dwóch młodych klientów lombardu zastawia food trucka, który umożliwił im rozkręcenie dobrze prosperującej firmy. Teraz chcą sprawdzić się w czymś innym. Henryk uważa, że na zakup powinien zdecydować się Maciek. Roman bez konsultacji z Kazimierzem wyjeżdża na kilka dni z Kaśką. Chętnie zastępuje go Maciek.

Występują (pokaż wszystkich)