Lombard. Życie pod zastaw 6 (304)

Lombard. Życie pod zastaw 6 (304)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
W skrócie:Roksana zostaje zaczepiona na ulicy przez Jacka, który informuje ją, że są rodzeństwem. Ziutek i Grażyna martwią się, że ich wnuczka, zabrana na wakacje przez Izdebskich, może nie wrócić znad morza.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) jest właścicielem dobrze prosperującego lombardu. Zarówno on, jak i jego pracownicy często mają do czynienia z klientami w różnych, niekiedy ekstremalnych, sytuacjach życiowych. Do zakładu przychodzą ludzie będący w potrzebie. Sprzedają lub zastawiają niekiedy dziwne rzeczy, aby zdobyć pieniądze, które pomogą im wydostać się z tarapatów lub - wręcz przeciwnie - spełnić największe marzenie. W lombardzie zjawiają się także osoby, które nie mają uczciwych zamiarów, a nawet stróże prawa w poszukiwaniu sprawiedliwości. Przygody klientów Barskiego czasami są zabawne, a czasem wzruszające, a każdy z nich przychodzi do zakładu z nieoczywistą historią.

W tym odcinku

Szesnastoletnia Roksana zostaje zaczepiona na ulicy przez Jacka, który informuje ją, że są rodzeństwem rozdzielonym przed laty. Według jego opowieści on wychowywał się w domu dziecka, jej zaś się poszczęściło i została jako roczna dziewczyna przydzielona rodzinie adopcyjnej. W wyniku pewnych komplikacji matka Roksany będzie musiała udać się do lombardu, by zdobyć pieniądze. Ziutek i Grażyna martwią się, że ich wnuczka, zabrana na wakacje przez Izdebskich, może nie wrócić znad morza. Ziutka łatwo wyprowadzić z równowagi. Grażyna niepokoi się o jego stan. Benia próbuje przekonać ukochanego, że dobry stan zdrowia ich obojga pomoże w ich staraniach o dziecko. Proponuje mu zajęcia jogi.

Występują (pokaż wszystkich)