Lombard. Życie pod zastaw 2 (43)

Lombard. Życie pod zastaw 2 (43)

6.4/10
serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
W skrócie:Ojciec Liliany, koleżanki Lolka z podstawówki, jest poszukiwaczem skarbów. Podczas jednej z wypraw ulega wypadkowi i trafia do szpitala. Lilka znajduje w rzeczach ojca złotą monetę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) i jego rodzina prowadzą lombard, w którym pojawiają się ludzie w różnym wieku i reprezentujący rozmaite grupy społeczne. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni drogie elektroniczne gadżety. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje, jak również policjanci.

W tym odcinku

Ojciec Liliany, koleżanki Lolka z podstawówki, jest poszukiwaczem skarbów. Podczas jednej z wypraw badawczych ulega jednak wypadkowi i trafia do szpitala. Lilka znajduje w rzeczach ojca złotą monetę i kontaktuje się z Lolkiem. Niebawem młodzi ludzie postanawiają na własną rękę dowiedzieć się, co wydarzyło się w na miejscu wypadku. Nie wiedzą, że obserwuje ich Sebastian. Niebawem niewinna wyprawa do bunkra zamienia się w koszmar. Lęk o życie sprawia, że Lilka i Lolek zbliżają się do siebie. W lombardzie pojawia się Hofer z figurką Wishnu. Kiedy przychodzi ją odebrać towarzyszy mu grupa wyznawców Hare Kriszna.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także