Lombard. Życie pod zastaw 2 (48)

Lombard. Życie pod zastaw 2 (48)

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
W skrócie:Mateusz wyjechał do Irlandii za pracą. Chociaż jej nie znalazł, nie chce wracać do kraju. Żona podejrzewa, że prawdziwym powodem dziwnego zachowania męża jest inna kobieta. Syn pary chce to sprawdzić.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) i jego rodzina prowadzą lombard, w którym pojawiają się ludzie w różnym wieku i reprezentujący rozmaite grupy społeczne. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni drogie elektroniczne gadżety. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje, jak również policjanci.

W tym odcinku

Mateusz wyjechał do Irlandii w poszukiwaniu pracy. Chociaż jej nie znalazł, nie chce wracać do kraju. Jego żona, Hanka, podejrzewa, że prawdziwym powodem dziwnego zachowania męża jest inna kobieta. Syn pary, Michał, który wierzy w uczciwość ojca, postanawia odwiedzić Mateusza i zbadać sprawę. Próbuje zdobyć pieniądze na bilet, zastawiając w lombardzie kolekcję kapsli swojego ojca. Przyjęcie zastawu od nieletniego jest jednak niezgodne z prawem. Jakiś czas po wizycie chłopaka Kazimierz znajduje w lombardzie zgubiony przez Michała kapsel. Zaintrygowany oddaje go rzeczoznawcy. Adrian zostaje oskarżony o próbę gwałtu na Patrycji. Kazimierz kontaktuje się z adwokatem syna. W lombardzie zjawia się biznesmen Gajda, który informuje Kazimierza, że on także został wrobiony w gwałt i szantażowany. Osobą, która zrobiła to, by wyłudzić od niego pieniądze, była... Patrycja. Darek postanawia zbadać sprawę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także