Lombard. Życie pod zastaw 2 (44)

Lombard. Życie pod zastaw 2 (44)

6.4/10
serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
W skrócie:Daria budzi się w towarzystwie striptizera Radka. Oboje niewiele pamiętają z wieczoru panieńskiego dziewczyny. Ta boi się, że zdradziła narzeczonego. Tymczasem Radek domaga się dodatkowych pieniędzy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 27 marca
za 7 dni
14:00 TV Puls (z napisami)

Opis

Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) i jego rodzina prowadzą lombard, w którym pojawiają się ludzie w różnym wieku i reprezentujący rozmaite grupy społeczne. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni drogie elektroniczne gadżety. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje, jak również policjanci.

W tym odcinku

Daria budzi się w towarzystwie striptizera - Radka. Oboje niewiele pamiętają z wieczoru panieńskiego dziewczyny. Ta boi się, że zdradziła narzeczonego. Tymczasem Radek domaga się dodatkowych pieniędzy, gdyż poprzedniej nocy stracił dwa zlecenia. Od koleżanki Darii, Aśki, dostaje pierścionek zaręczynowy przyszłej panny młodej, który zastawia w lombardzie. Po kłótni z narzeczonym dziewczyna próbuje odebrać biżuterię. Okazuje się jednak, że może to zrobić tylko Radek. Niebawem "zdradzony" chłopak znajduje zdjęcia Darii ze striptizerem. Zrywa zaręczyny i postanawia odzyskać pierścionek, który dał ukochanej. W lombardzie spotyka Radka. Dochodzi między nimi do awantury. Tymczasem Daria dochodzi do wniosku, że przyjaciółka ma powód, żeby rozdzielić ją z narzeczonym. Adek romansuje z Patrycją. Dziewczyna jednak sama nie wie, czego chce - prowokuje chłopaka, żeby po chwili go odepchnąć. Klientka, która jest świadkiem jednej z takich scen, nakłania Patrycję, by poszła do sądu. Tymczasem w lombardzie pęka rura i woda zalewa toaletę. Adek szuka hydraulika. Okazuje się, że jest nim... Ziutek.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także