Lombard. Życie pod zastaw 2 (45)

Lombard. Życie pod zastaw 2 (45)

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
Reżyseria:Piotr Kolski
W skrócie:Do Eli dzwoni wnuczek, Krzyś. Chce pożyczyć pieniądze. Przejęta kobieta zanosi do lombardu lichtarz, aby zdobyć pieniądze. Pracownicy punktu skupu są przekonani, że starsza pani padła ofiarą oszusta.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) i jego rodzina prowadzą lombard, w którym pojawiają się ludzie w różnym wieku i reprezentujący rozmaite grupy społeczne. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni drogie elektroniczne gadżety. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje, jak również policjanci.

W tym odcinku

Do Elżbiety dzwoni wnuczek, Krzysio. Chce pożyczyć pieniądze. Przejęta kobieta zanosi do lombardu złoty lichtarz, aby zdobyć pieniądze. Pracownicy punktu skupu są przekonani, że starsza pani padła ofiarą wyłudzenia metodą "na wnuczka". Obserwują ją i obezwładniają mężczyznę, z którym się spotyka. Elżbieta ląduje w szpitalu. Przy tej okazji okazuje się, że wnuczek był prawdziwy. Krzysiek wnosi oskarżenie o napaść. Kiedy idzie poinformować opiekunkę swojej babci, że ta trafiła do szpitala, odkrywa, że mieszkanie krewnej zostało okradzione. Krzysiek postanawia ustalić, czy babcia była stałą klientką lombardu. Andżelika sprawdza umowy i próbuje przekonać mężczyznę, żeby wycofał zarzuty przeciw Lolkowi. Karol idzie do mieszkania Elżbiety, żeby przeprosić Krzyśka, zastaje tam jednak podejrzanie zachowującą się opiekunkę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)