Lombard. Życie pod zastaw 2 (54)

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
Reżyseria:Błażej Wolny
W skrócie:Kalina pracuje w biurze wyborczym lokalnego polityka. Dziewczyna jest także utrzymanką Ryszarda. O romansie dowiaduje się Ida, która stawia mężowi ultimatum. Zwolnioną dziewczyną zajmuje się kolega.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) i jego rodzina prowadzą lombard, w którym pojawiają się ludzie w różnym wieku i reprezentujący rozmaite grupy społeczne. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni drogie elektroniczne gadżety. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje, jak również policjanci.

W tym odcinku

Pochodząca z prowincji Kalina pracuje w biurze wyborczym lokalnego polityka i biznesmena. Dziewczyna jest także utrzymanką Ryszarda, którego kocha. O romansie dowiaduje się żona Ryszarda, Ida. Kobieta stawia mężowi ultimatum. Zwolnioną przez polityka, zrozpaczoną dziewczyną zajmuje się kolega z biura, Tadek. Chce jej pomóc i spieniężyć laptopa należącego do szefa. Lombard przyjmuje sprzęt, jednocześnie zwracając Tadkowi wyjętą z gniazdka kartę pamięci. Gdy polityk orientuje się, że z mieszkania zajmowanego przez Kalinę zniknął komputer, wpada w szał i próbuje go odzyskać. Wezwany na pomoc Kazimierz poznaje w kliencie polityka znanego z plakatów wyborczych. Po negocjacjach zgadza się załatwić sprawę polubownie. Polityk przeżywa szok, gdy dostrzega brak karty pamięci. Wie, że są na niej nagrania, które mogą na zawsze zaprzepaścić jego karierę i dobre imię.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także