x

Komisarz Mama (28)

serial kryminalny Polska 2022   od 12 lat
Występują:Paulina Chruściel, Jakub Wesołowski, Anna Matysiak, Anna Dereszowska
Reżyseria:Marcin Ziębiński
W skrócie:Grupa Marii zajmuje się zabójstwem, do którego doszło w klubie tańca. Wychodzi na jaw, że przed laty Dębski pobierał tam lekcje. Prosi Marię, by informowała go o postępach w śledztwie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Maria Matejko (Paulina Chruściel) znowu ruszy tropem morderców. Będzie śledzić różne tropy, które często prowadzą donikąd, i rozwiązywać zagadki pozornie niemożliwe do rozwikłania. Metody Marii bywają zaskakujące, jednak zdolna policjantka zawsze znajduje sprawców zbrodni. Komisarz Matejko zmaga się z także z licznymi perypetiami w życiu osobistym. Angażuje się w sekretny romans z komisarzem Dębskim (Paweł Ławrynowicz), tymczasem potajemnie wzdycha do niej współpracownik, Piotr (Wojciech Zieliński).

W tym odcinku

Grupa Marii zajmuje się zabójstwem, do którego doszło w klubie tańca. Adam został zastrzelony z broni myśliwskiej. Wychodzi na jaw, że Dębski przed laty tańczył w klubie, w którym doszło do zbrodni. Prosi Marię, by informowała go o postępach w śledztwie. Główną podejrzaną staje się Jagoda Strzelecka, która była kiedyś notowana za kradzież i pobicie. Okazuje się, że kobieta jest transseksualistą. Dębski zaczyna podejrzewać, że Maria wstydzi się związku z nim. Postanawia wrócić do swojego mieszkania. Pani komisarz uważa, że Piotr znowu uzależnił się od leków.

Występują (pokaż wszystkich)