x
Komisarz Mama (8)

Komisarz Mama (8)

serial kryminalny Polska 2021   od 12 lat
Występują:Paulina Chruściel, Jakub Wesołowski, Anna Matysiak, Anna Dereszowska
Reżyseria:Marcin Ziębiński
W skrócie:Zostaje zamordowana pracownica stoczni, Sabina. Trop prowadzi Marię i jej ludzi do Ukraińca nielegalnie przebywającego w Polsce, Bohdana. Okazuje się jednak, że mężczyzna ma solidne alibi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 1 października
za 4 dni
17:00 Polsat Cafe (z napisami)

Opis

Maria (Paulina Chruściel) jest matką czworga dzieci: Elizy (Julia Karpińska), Juliusza (Maksymilian Balcerowski) oraz bliźniaków: Marcina i Leona (Kacper i Jakub Kustra). Całkowicie poświęciła się ich wychowaniu, na 10 lat rezygnując z pracy i kariery w policji. Po rozstaniu z mężem postanawia to zmienić. Obdarzona niezwykłym zmysłem obserwacji Maria z trudem jednak zyskuje szacunek swojego nowego zespołu. Tymczasem jej niekonwencjonalne metody śledcze okazują się wyjątkowo skuteczne. Maria jest także świetnym psychologiem i potrafi wcielać się w różne role, by jak najszybciej dotrzeć do swego rozmówcy. W życiu kobiety nie zabraknie także miłosnych zawirowań.

W tym odcinku

Zostaje zamordowana pracownica stoczni, Sabina. Trop prowadzi Marię i jej ludzi do Ukraińca nielegalnie przebywającego w Polsce, Bohdana. Okazuje się jednak, że mężczyzna ma solidne alibi. Stróże prawa przesłuchują właściciela stoczni, Filipa. Wychodzi na jaw, że mężczyzna dopuszczał się kradzieży, by spłacić długi swojej firmy. Niebawem Filip zostaje złapany na gorącym uczynku, gdy okrada bar. Postrzelony przez pracownika ABW umiera. Agenci tej organizacji chcą, by Piotr wstąpił w ich szeregi. Mężczyzna jednak odmawia, ponieważ woli pracować z Marią, z którą ostatnio bardzo się zbliżył. W opuszczonym domu Łukasza pojawia się lokator. Maria cieszy się na myśl o powrocie kochanka. Okazuje się jednak, że budynek zajął... jej były mąż.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także