Komisarz Mama (11)

Komisarz Mama (11)

serial kryminalny Polska 2021   od 12 lat
Występują:Paulina Chruściel, Jakub Wesołowski, Anna Matysiak, Anna Dereszowska
Reżyseria:Marcin Ziębiński
W skrócie:Pacjenci oddziału kardiologicznego otrzymują anonimy z wyznaczoną datą ich śmierci. Jeden z adresatów umiera we wskazanym dniu. Piotr i Maria podejrzewają, że ktoś uszkadza sprzęt medyczny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 12 lipca
za 6 dni
11:00 Polsat Seriale (z napisami)

Opis

Maria (Paulina Chruściel) nie potrafi zdecydować, z kim powinna się związać. Jest rozdarta pomiędzy swoim sąsiadem i kochankiem Łukaszem (Jakub Wesołowski) a byłym mężem, Andrzejem (Krystian Wieczorek). Na horyzoncie pojawi się także kolejny kandydat do jej ręki - tajemniczy podkomisarz Krzysztof Dębski (Paweł Ławrynowicz). Do zespołu Marii dołączy także charyzmatyczna laborantka, Alina Żuk (Hanna Śleszyńska).

W tym odcinku

Anonimowy nadawca wysyła pacjentom oddziału kardiologicznego maile, w których wyznacza im datę śmierci. Sprawę bada zespół Marii. Sprawca grozi właścicielowi żwirowni. Mężczyzna jednak nie traktuje poważnie ostrzeżeń stróżów prawa. We wskazanym w wiadomości dniu przestaje działać defibrylator ofiary, co powoduje zgon. Piotr i Maria dochodzą do wniosku, że na oddziale ktoś celowo uszkadza sprzęt medyczny. Ordynator Adam Piasecki znajduje sobie adwokata. Wybiera matkę Piotra, gwiazdę palestry Aleksandrę Branicką. Tymczasem kolejny pacjent otrzymuje wiadomość zawierającą datę swojej śmierci. Maria i Andrzej spierają się o przyszłość Julka. Kobieta popada także w konflikt z Łukaszem i przerywa randkę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także