Komisarz Mama (9)

Komisarz Mama (9)

serial kryminalny Polska 2021   od 12 lat
Występują:Paulina Chruściel, Jakub Wesołowski, Anna Matysiak, Anna Dereszowska
Reżyseria:Marcin Ziębiński
W skrócie:Maria wraz z ekipą bada okoliczności napadu na Mateusza Kunickiego - terapeutę w ośrodku leczenia uzależnień. Ktoś uderzył go w głowę kamienną figurką. Mężczyzna wciąż nie odzyskał przytomności.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 12 lipca
za 6 dni
9:00 Polsat Seriale (z napisami)

Opis

Maria (Paulina Chruściel) nie potrafi zdecydować, z kim powinna się związać. Jest rozdarta pomiędzy swoim sąsiadem i kochankiem Łukaszem (Jakub Wesołowski) a byłym mężem, Andrzejem (Krystian Wieczorek). Na horyzoncie pojawi się także kolejny kandydat do jej ręki - tajemniczy podkomisarz Krzysztof Dębski (Paweł Ławrynowicz). Do zespołu Marii dołączy także charyzmatyczna laborantka, Alina Żuk (Hanna Śleszyńska).

W tym odcinku

Maria przywozi synów do szkoły na rozpoczęcie roku szkolnego. Na uroczystości pojawia się także Andrzej, który twierdzi, że chce uczestniczyć w życiu swoich dzieci. Jakiś czas później Maria i jej ekipa badają okoliczności napadu na Mateusza Kunickiego. Mężczyzna pracuje jako terapeuta w ośrodku leczenia uzależnień. Gdy został po godzinach, by uzupełnić dokumentację pacjentów, ktoś ugodził go w głowę kamienną figurką. Mateusz wciąż jeszcze nie odzyskał przytomności.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także