Komisarz Mama (13)

Komisarz Mama (13)

serial kryminalny Polska 2021   od 12 lat
Występują:Paulina Chruściel, Jakub Wesołowski, Anna Matysiak, Anna Dereszowska
Reżyseria:Marcin Ziębiński
W skrócie:Grupa Marii poszukuje zaginionej weterynarz, która prowadziła fundację ratującą konie. Zniknięcie matki zgłosiła córka, Julia. Dziewczyna odnosi wrażenie, że stróże prawa bagatelizują jej obawy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Maria (Paulina Chruściel) nie potrafi zdecydować, z kim powinna się związać. Jest rozdarta pomiędzy swoim sąsiadem i kochankiem Łukaszem (Jakub Wesołowski) a byłym mężem, Andrzejem (Krystian Wieczorek). Na horyzoncie pojawi się także kolejny kandydat do jej ręki - tajemniczy podkomisarz Krzysztof Dębski (Paweł Ławrynowicz). Do zespołu Marii dołączy także charyzmatyczna laborantka, Alina Żuk (Hanna Śleszyńska).

W tym odcinku

Grupa Marii poszukuje zaginionej pani weterynarz, która prowadziła fundację zajmującą się ratowaniem koni wysyłanych na rzeź. Zniknięcie matki zgłosiła córka, Julia. Dziewczyna odnosi wrażenie, że stróże prawa bagatelizują jej obawy. Maria odwiedza męża zaginionej. Mężczyzna twierdzi, że ukochana ratuje kolejnego konia, a jej zniknięcie nie powinno nikogo dziwić, ponieważ zdarza się już nie pierwszy raz. Maria jednak nie ufa Karolowi. Niebawem okazuje się, że miała rację, gdyż mężczyzna dopuszczał się przemocy domowej. Trop ten nie prowadzi jednak do żadnego nowego odkrycia. Tymczasem dochodzi do niespodziewanego i dramatycznego w skutkach zwrotu akcji. Maria i jej ludzie rozpoczynają wyścig z czasem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także