Dorota inspiruje (5)

Dorota inspiruje (5)

reality show Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Od kilku miesięcy nowe mieszkanie Ady, Pawła i ich syna Oliviera to plac budowy. Paweł, jako głowa rodziny, postanowił, że sam wykona remont. Nie jest to łatwe, kiedy chodzi się do pracy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dorota Szelągowska powraca z kolejnym sezonem programu, w którym burzy, buduje, urządza i maluje, ale przede wszystkim - inspiruje widzów. Już wchodząc do danego mieszkania wie, jakich zmian dokonać, żeby nie tylko uczynić je pięknym, ale też użytecznym. Najczęściej powtarzające się problemy to brak przestrzeni oraz funkcjonalności, a także przestarzały wystrój. Podczas remontów wspierają ja projektantka Marika, stolarz Darek czy szef ekipy budowlanej Ivan. Ten ostatni potrafi urzeczywistnić każde, nawet najbardziej szalone marzenie prowadzącej. W każdym odcinku znajdzie się nowa metamorfoza jednego, wybranego przez uczestników pomieszczenia.

Paweł postanowił, że sam wykona remont mieszkania jego i Ady. Do tej pory gospodarzowi udało się zabrać za kuchnię, łazienkę i salon. Pokój ich syna jest jednak dalej w stanie surowym. Remont się ciągle opóźnia. Olivier musi dzielić pokój z rodzicami. W renowacji pomoże im Dorota Szelągowska. Projektantka pomoże zapanować nad chaosem. Wraz ze swoją profesjonalną ekipą stworzą pokój dziecięcy i zaskoczą ciekawymi rozwiązaniami.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także