Dorota inspiruje (3/8)

Dorota inspiruje (3/8)

reality show Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Dorota i Marcin zajmują z dwójką dzieci dwupokojowe mieszkanie. Ich życie toczy się w pokoju dziennym, który pełni funkcję sypialni, jadalni, pracowni, bawialni i miejsca do przechowywania rzeczy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Gospodyni programu, Dorota Szelągowska, pokaże jak przy niewielkich nakładach finansowych zamienić źle zaaranżowane, brzydkie i zagracone pomieszczenia w funkcjonalne i ładne przestrzenie. W każdym odcinku projektantka odwiedzi właścicieli mieszkania i przeprowadzi metamorfozę wybranego przez nich pokoju. Udowodni, że aby wnętrza nabrały zupełnie innego charakteru wcale nie potrzeba demolki i burzenia ścian. Najważniejsze są bowiem dobry pomysł, kreatywność, odpowiedni nakład pracy i dobre chęci. Sukces pomoże też osiągnąć wprowadzenie sprytnych usprawnień, mądry wybór materiałów i dodatków, zmiana kolorystyki oraz aranżacji. Dorota Szelągowska podejmie się też renowacji starych sprzętów i stworzy niebanalne dekoracje. Program "Dorota inspiruje" to zbiór praktycznych i łatwych do zastosowania porad związanych ze wszystkimi domowymi powierzchniami.

Dorota i Marcin zgłosili się do programu, ponieważ dysponują niewielkim, niefunkcjonalnym wnętrzem. Para zajmuje razem z dwójką dzieci małe, dwupokojowe mieszkanie. Ich życie rodzinne toczy się w pokoju dziennym, który pełni jednocześnie rolę sypialni, jadalni, pracowni, bawialni dla dzieci oraz miejsca do przechowywania rzeczy. W dodatku pomieszczenie urządzono, łącząc kilka niepasujących do siebie stylów. Dorota i Marcin marzą o funkcjonalnym pokoju, w którym wszyscy członkowie rodziny zasiądą przy jednym stole. Prowadząca spróbuje wygospodarować nieco przestrzeni dla każdego domownika.

Twórcy (pokaż wszystkich)