Dorota inspiruje (6/8)

Dorota inspiruje (6/8)

reality show Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Dorota Szelągowska już niejednokrotnie udowodniła, że potrafi podołać każdemu, nawet najtrudniejszemu wyzwaniu. Kolejny remont nie należy do prostych. Odbędzie się on u Sylwii i Karola.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Gospodyni programu, Dorota Szelągowska, pokaże jak przy niewielkich nakładach finansowych zamienić źle zaaranżowane, brzydkie i zagracone pomieszczenia w funkcjonalne i ładne przestrzenie. W każdym odcinku projektantka odwiedzi właścicieli mieszkania i przeprowadzi metamorfozę wybranego przez nich pokoju. Udowodni, że aby wnętrza nabrały zupełnie innego charakteru wcale nie potrzeba demolki i burzenia ścian. Najważniejsze są bowiem dobry pomysł, kreatywność, odpowiedni nakład pracy i dobre chęci. Sukces pomoże też osiągnąć wprowadzenie sprytnych usprawnień, mądry wybór materiałów i dodatków, zmiana kolorystyki oraz aranżacji. Dorota Szelągowska podejmie się też renowacji starych sprzętów i stworzy niebanalne dekoracje. Program "Dorota inspiruje" to zbiór praktycznych i łatwych do zastosowania porad związanych ze wszystkimi domowymi powierzchniami.

Dorota Szelągowska już niejednokrotnie udowodniła, że potrafi podołać każdemu, nawet najtrudniejszemu wyzwaniu. Kolejny remont również nie należy do prostych. Odbędzie się u Sylwii i Karola. Para sukcesywnie odnawia mieszkanie, które odziedziczyli po babci. Część pomieszczeń przeszła już przemianę, ale nie dotyczy to mikroskopijnej kuchni. Jest ona tak ciasna, że trudno się tam zmieścić jednej osobie; nie ma też żadnego okna. Jedynym rozwiązaniem okazuje się zmiana wystroju pomieszczenia.

Twórcy (pokaż wszystkich)