Dorota inspiruje (4/8)

Dorota inspiruje (4/8)

reality show Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Po śmierci mamy Ania została sama z synkiem w nieodnawianym od wielu lat mieszkaniu. Zmian wymaga łazienka - na wielokrotnie zalewanych ścianach pojawił się grzyb, w niektórych miejscach odpada tynk.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Gospodyni programu, Dorota Szelągowska, pokaże jak przy niewielkich nakładach finansowych zamienić źle zaaranżowane, brzydkie i zagracone pomieszczenia w funkcjonalne i ładne przestrzenie. W każdym odcinku projektantka odwiedzi właścicieli mieszkania i przeprowadzi metamorfozę wybranego przez nich pokoju. Udowodni, że aby wnętrza nabrały zupełnie innego charakteru wcale nie potrzeba demolki i burzenia ścian. Najważniejsze są bowiem dobry pomysł, kreatywność, odpowiedni nakład pracy i dobre chęci. Sukces pomoże też osiągnąć wprowadzenie sprytnych usprawnień, mądry wybór materiałów i dodatków, zmiana kolorystyki oraz aranżacji. Dorota Szelągowska podejmie się też renowacji starych sprzętów i stworzy niebanalne dekoracje. Program "Dorota inspiruje" to zbiór praktycznych i łatwych do zastosowania porad związanych ze wszystkimi domowymi powierzchniami.

Po śmierci mamy Ania została sama z synkiem w nieodnawianym od wielu lat mieszkaniu. Natychmiastowych zmian wymaga łazienka - na wielokrotnie zalewanych ścianach pojawił się grzyb, w niektórych miejscach odpada tynk. Niestety, Ani nie stać na samodzielnie odnowienie pomieszczenia. Metraż jest niewielki, dlatego Dorota Szelągowska musi je dobrze zagospodarować. Rodzina nie ma wygórowanych oczekiwań, marzy jedynie o funkcjonalnym i bezpiecznym dla zdrowia wnętrzu, którego nie będą musieli się wstydzić. Tymczasem Ania i Filip wzbudzą w prowadzącej taką sympatię, że remont obejmie nie tylko łazienkę.

Twórcy (pokaż wszystkich)