Dorota inspiruje (5/8)

Dorota inspiruje (5/8)

reality show Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Dorota odwiedza Ewę, której córka Ola opuściła dom rodzinny półtora roku temu, ale jej lokum pozostało takie samo, jak wcześniej. Wreszcie jednak postanowiła przeprowadzić się do pokoju Oli.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Gospodyni programu, Dorota Szelągowska, pokaże jak przy niewielkich nakładach finansowych zamienić źle zaaranżowane, brzydkie i zagracone pomieszczenia w funkcjonalne i ładne przestrzenie. W każdym odcinku projektantka odwiedzi właścicieli mieszkania i przeprowadzi metamorfozę wybranego przez nich pokoju. Udowodni, że aby wnętrza nabrały zupełnie innego charakteru wcale nie potrzeba demolki i burzenia ścian. Najważniejsze są bowiem dobry pomysł, kreatywność, odpowiedni nakład pracy i dobre chęci. Sukces pomoże też osiągnąć wprowadzenie sprytnych usprawnień, mądry wybór materiałów i dodatków, zmiana kolorystyki oraz aranżacji. Dorota Szelągowska podejmie się też renowacji starych sprzętów i stworzy niebanalne dekoracje. Program "Dorota inspiruje" to zbiór praktycznych i łatwych do zastosowania porad związanych ze wszystkimi domowymi powierzchniami.

W życiu każdego człowieka nadchodzi moment, kiedy trzeba się usamodzielnić i wyprowadzić z domu. Taka, pozornie całkiem zwyczajna, sytuacja nie zawsze jest satysfakcjonująca dla rodziców. Licząc, że dziecko wróci, pozostawiają jego pokój w stanie nienaruszonym. W piątym odcinku programu Dorota Szelągowska zajmuje się podobnym przypadkiem. Odwiedza Ewę, której córka Ola opuściła dom rodzinny półtora roku temu, ale jej lokum pozostało takie samo, jak wcześniej. Sypialnia zajmowana przez mamę jest dość ciasna i za mała. Wreszcie postanowiła przeprowadzić się do pokoju Oli. Teraz marzy, żeby zastąpić młodzieżowy wystrój czymś przestronniejszym oraz bardziej kobiecym.

Twórcy (pokaż wszystkich)