Dorota inspiruje (2/8)

Dorota inspiruje (2/8)

reality show Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Kilkumiesięczny Leon śpi z rodzicami, którym brakuje prywatności. Drugi pokój został przystosowany do potrzeb jego starszej siostry. Dorota Szelągowska sprawi, by każde z dzieci miało swój kąt.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Gospodyni programu, Dorota Szelągowska, pokaże jak przy niewielkich nakładach finansowych zamienić źle zaaranżowane, brzydkie i zagracone pomieszczenia w funkcjonalne i ładne przestrzenie. W każdym odcinku projektantka odwiedzi właścicieli mieszkania i przeprowadzi metamorfozę wybranego przez nich pokoju. Udowodni, że aby wnętrza nabrały zupełnie innego charakteru wcale nie potrzeba demolki i burzenia ścian. Najważniejsze są bowiem dobry pomysł, kreatywność, odpowiedni nakład pracy i dobre chęci. Sukces pomoże też osiągnąć wprowadzenie sprytnych usprawnień, mądry wybór materiałów i dodatków, zmiana kolorystyki oraz aranżacji. Dorota Szelągowska podejmie się też renowacji starych sprzętów i stworzy niebanalne dekoracje. Program "Dorota inspiruje" to zbiór praktycznych i łatwych do zastosowania porad związanych ze wszystkimi domowymi powierzchniami.

Kasia i Arek poprosili o pomoc Dorotę Szelągowską, mając na uwadze dobro swoich dzieci oraz przyszłość własnego związku. Młode małżeństwo wychowuje kilkumiesięcznego Leona i jego sześcioletnią siostrę Alę. Obecnie najmłodszy członek rodziny śpi z rodzicami, którym brakuje prywatności. Drugie pomieszczenie zostało przystosowane do potrzeb córeczki. Para postanowiła, że dzieci zamieszkają w pokoju Alicji, dlatego jej różowe królestwo musi zmienić się w uniwersalny pokój, odpowiedni również dla chłopca. Dorota Szelągowska najpierw pozbywa się wszystkiego, co nie pasuje do tej koncepcji, a następnie dzieli pomieszczenie tak, by każde z dzieci miało swój kąt. Prowadząca ma też kilka cennych porad i ciekawych rozwiązań dla majsterkowiczów.

Twórcy (pokaż wszystkich)