Dorota inspiruje (4)

Dorota inspiruje (4)

reality show Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Mieszkanie Karoliny i Kamila ma nieco ponad 20 metrów kwadratowych. Parze nie podoba się nie tylko jego brak funkcjonalności i oddzielenia sypialni, salonu i jadalni, lecz także staroświecki wystrój.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dorota Szelągowska powraca z kolejnym sezonem programu, w którym burzy, buduje, urządza i maluje, ale przede wszystkim - inspiruje widzów. Już wchodząc do danego mieszkania wie, jakich zmian dokonać, żeby nie tylko uczynić je pięknym, ale też użytecznym. Najczęściej powtarzające się problemy to brak przestrzeni oraz funkcjonalności, a także przestarzały wystrój. Podczas remontów wspierają ja projektantka Marika, stolarz Darek czy szef ekipy budowlanej Ivan. Ten ostatni potrafi urzeczywistnić każde, nawet najbardziej szalone marzenie prowadzącej. W każdym odcinku znajdzie się nowa metamorfoza jednego, wybranego przez uczestników pomieszczenia.

Mieszkanie Karoliny i Kamila jest niewielkie, ma nieco ponad dwadzieścia metrów kwadratowych. Znajdują się w nim przedpokojo-kuchnia, łazienka oraz pokój, który za dnia pełni rolę salonu i jadalni, zaś nocą - sypialni. Trudną sytuację potęguje fakt, że Karolina pracuje w domu, więc jedyny dostępny stół służy jej za biurko. Młodym ludziom nie podoba się nie tylko brak funkcjonalności czy wyznaczonych stref, ale również staroświecki wystrój. Postanawiają poprosić o profesjonalną pomoc Doroty Szelągowskiej. Uczestnicy programu pozwalają prowadzącej wyrzucić z mieszkania wszystko, poza ich ulubionym kwiatkiem. Ona chętnie wyraża na to zgodę i rozpoczyna się remont. Dekoratorka zabiera też widzów do swojego mobilnego warsztatu, gdzie pokazuje, jak wykona kilka prostych gadżetów.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także