Program TV

ŚRODA 18.12
20:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVN
Uwaga!
od 19:50magazyn reporterów
Na Wspólnej (2996)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (197)
20:55teleturniej
My Way (8-ost.)
21:30program rozrywkowy
Wrogowie publiczni
22:00film gangsterski

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Kwestia honoru
22:00film sensacyjny
W zaciszu alkowy
23:50film erotyczny
TV 4
Ogień zwalczaj ogniem
21:00dramat sensacyjny
Więźniowie dzielnicy
23:00dramat sensacyjny
TV 6
Galileo (265)
20:00program popularnonaukowy
Gabinet numer 5 (11)
23:00serial obyczajowy
TVN 7
Dobre kino: McFarland
20:00dramat obyczajowy
Szkoła życia
22:45komediodramat
TVP Polonia
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn sportowy
Echo serca (3)
20:45serial obyczajowy
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii
22:05program publicystyczny
Halo Polonia
22:20magazyn
Focus on Poland
23:10program informacyjny
WP
Nawiedzeni (5)
20:00serial dokumentalny
Nawiedzone dzieci (2)
21:00serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Polowanie
22:00dramat obyczajowy
AXN
Premiera: Spider-Man: Homecoming
od 19:20film przygodowy
Premiera: Ultraviolet 2 (12)
22:00serial kryminalny
CANAL+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 19:55mecz: FC Barcelona - Real Madryt CF
Ostateczna rozgrywka
23:00dramat sensacyjny
CANAL+ 1
Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:55mecz: FC Barcelona - Real Madryt CF
CANAL+ Family
Pełnia życia
od 19:30dramat biograficzny
Zwyczajna kobieta (7)
21:30serial kryminalny
Wszystkie pieniądze świata
22:20dramat sensacyjny
CANAL+ Film
zdjęcieZabójcze maszyny
20:00film SF
Wdowy
22:05dramat kryminalny
CANAL+ Seriale
Żmijowisko (5/7)
20:00serial kryminalny
zdjęcieŻmijowisko (6/7)
20:45serial kryminalny
Żmijowisko (7-ost.)
21:35serial kryminalny
zdjęcieGra pozorów (1)
22:25serial kryminalny
Gra pozorów (2)
23:20serial kryminalny
CBS Europa
Sztokholm w Pensylwanii
od 19:05dramat obyczajowy
Pęknięte zwierciadło
21:00film kryminalny
Pulp Fiction
23:05dramat sensacyjny
HBO
Jeszcze dzień życia
od 18:40film animowany
Wataha 3 (2/6)
20:10serial sensacyjny
zdjęcieSztokholm
21:10komedia kryminalna
Watchmen (9-ost.)
22:45serial przygodowy
Milcząca rewolucja
23:50dramat obyczajowy
HBO 2
Mroczne materie (7/8)
20:00serial fantasy
zdjęcieWataha 3 (2/6)
21:00serial sensacyjny
Miasto na wzgórzu (5)
22:00serial kryminalny
Annabelle
23:00horror
HBO 3
Magicy 3 (1)
od 19:30serial fantasy
Magicy 3 (2)
20:15serial fantasy
MotherFatherSon (8)
21:00serial grozy
Premiera: W cieniu 3 (6/7)
22:00serial obyczajowy
Premiera: W cieniu 3 (7-ost.)
22:55serial obyczajowy
Kino Polska
Podejrzani zakochani
20:00komedia romantyczna
Chce się żyć
22:05dramat obyczajowy
Kino TV
Poirot: Porwanie premiera
od 19:55serial kryminalny
zdjęciePrzekręt doskonały
21:00dramat sensacyjny
Pasażer
23:05thriller
Polsat Film
Spider-Man: Homecoming
od 18:10film przygodowy
Mąż idealny
23:50komedia romantyczna
Stopklatka TV
Psy
21:50dramat sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga niemiecka
od 18:20mecz: Bayer 04 Leverkusen - Hertha BSC
Piłka nożna: Liga niemiecka
20:25mecz: SC Freiburg - FC Bayern Monachium
Piłka nożna: Liga hiszpańska
22:30mecz: FC Barcelona - Real Madryt CF
Eurosport 2
Koszykówka mężczyzn: Liga Mistrzów
20:00mecz: Anwil Włocławek - San Pablo Burgos
Wiadomości Eurosportu
22:00magazyn informacyjny
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Val d'Isere
22:051. przejazd slalomu giganta mężczyzn
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Val d'Isere
22:302. przejazd slalomu giganta mężczyzn
nSport+
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
od 17:55mecz: Fenerbahce Opet Stambuł - LP Salo
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
20:25mecz: Savino Del Bene Scandicci - Nova KBM Branik Maribor
Planeta Ekstraklasa (19)
23:00magazyn piłkarski
LaLiga World
23:30magazyn piłkarski
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:30mecz: Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów
Piłka nożna: Liga włoska
23:00mecz: Juventus FC - Udinese Calcio
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga holenderska
od 18:20mecz: AZ Alkmaar - AFC Ajax
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
20:15mecz: Stelmet Enea BC Zielona Góra - Trefl Sopot
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
23:00mecz: PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu CMC Zawiercie
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga holenderska
21:20mecz: Feyenoord - PSV Eindhoven
Piłka nożna: Liga holenderska
23:30mecz: AZ Alkmaar - AFC Ajax
TVP Sport
Legia TV (19)
20:30magazyn piłkarski
Lech TV (19)
21:00magazyn piłkarski
Sportowy wieczór
21:30program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!