Program TV

ŚRODA 3.04
16:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:15magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:25teleturniej muzyczny
Klan (3462)
18:00telenowela
Korona królów (200)
18:30telenowela historyczna
Jeden z dziesięciu
18:55teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
TVP 2
Koło fortuny (467)
16:00teleturniej
Familiada
16:35teleturniej
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:25magazyn informacyjny
Sport telegram
18:30magazyn sportowy
Barwy szczęścia (2035)
19:35serial obyczajowy
Polsat
Wydarzenia
od 15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112 (323)
16:30serial paradokumentalny
Gliniarze (313)
17:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2857)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Świat według Kiepskich (50)
19:30serial komediowy
TVN
Szkoła (670)
od 15:30serial paradokumentalny
19+ (371)
16:30serial paradokumentalny
Szpital (907)
17:00serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1018)
18:00serial paradokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:50magazyn reporterów

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Pieska miłość (19)
16:00telenowela
Corleone (6)
17:00serial sensacyjny
Heheszki na całego (18)
18:00program rozrywkowy
Wojna z mafią 2 (6)
18:50serial kryminalny
Nieźle kliknięci
19:45program rozrywkowy
TV 4
Joker (53)
17:00teleturniej
Septagon (56)
18:00serial kryminalny
Policjantki i Policjanci (517)
19:00serial obyczajowy
TV 6
Diagnoza: Morderstwo (62)
od 15:15serial kryminalny
Drużyna A (10)
16:15serial sensacyjny
Paulina (55)
17:15telenowela
Miodowe lata: Eksmisja (19)
18:15serial komediowy
TVN 7
Szpital (245)
od 15:50serial paradokumentalny
Przyjaciele (6/25)
17:50serial komediowy
Singielka (23/57)
18:20telenowela
Singielka (24/57)
18:55telenowela
TVP Kultura
Przypadki Piotra S.
od 14:30film obyczajowy
W sumie rodzina
16:15dramat obyczajowy
Portrety: Ziggy Dust
18:00film dokumentalny
Teledyski
18:55magazyn muzyczny
Chuligan literacki
19:25magazyn o książkach
WP
Kabaret na żądanie (3)
16:00program rozrywkowy
Wielkie przeprowadzki (2)
18:00serial dokumentalny
Światowe kraksy (2)
19:00program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Ale krótkie po polsku: Postrzeganie miłości
16:00blok filmów krótkometrażowych
Korek
17:20film krótkometrażowy
Cienista dolina
17:50dramat obyczajowy
AXN
S.W.A.T. (18)
16:00serial sensacyjny
S.W.A.T. (19)
17:00serial sensacyjny
CSI: Kryminalne zagadki Miami (5)
18:00serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Miami (6)
19:00serial kryminalny
CANAL+
zdjęcieWielki Kanion
od 15:30dramat kryminalny
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
17:40mecz: Lech Poznań - Pogoń Szczecin
CANAL+ 1
Odprawa
od 15:55film krótkometrażowy
Łapu-capu
16:15chochliki telewizyjne
Nie przegap
16:20magazyn informacyjny
zdjęcieWielki Kanion
16:30dramat kryminalny
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
18:40mecz: Lech Poznań - Pogoń Szczecin
CANAL+ Family
Perła Fidżi
od 14:40komedia romantyczna
Daddy Cool
16:10komedia
zdjęcieVolta
17:45komedia
Pełnia życia
19:30dramat biograficzny
CANAL+ Film
Bezdroża
od 15:40komediodramat
Nie przegap
17:45magazyn informacyjny
Bez śladu
17:55thriller
Premiera: Hollywood Buzz
19:25magazyn filmowy
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Seriale
Larp
od 15:40etiuda filmowa
Płacz (3)
16:10serial kryminalny
Zaczęło się w środę (7)
17:10serial sensacyjny
Zaczęło się w środę (8)
18:05serial sensacyjny
Informator (5)
19:00serial sensacyjny
CBS Europa
Charlotte Gray
17:00dramat wojenny
Album ze zdjęciami
19:25melodramat
HBO
Crime Time (3)
od 15:35serial sensacyjny
Crime Time (4)
16:30serial sensacyjny
zdjęcieAvatar
17:30film SF
HBO 2
Pułapka czasu
od 15:50film fantasy
Syrena 2 (7)
17:40serial obyczajowy
Wampiry: Dziedzictwo (13)
18:30serial fantasy
CHiPs: Motopatrol
19:15komedia
HBO 3
Obłędny rycerz
od 14:35komedia przygodowa
zdjęcieKról Artur: Legenda miecza
16:50film przygodowy
Gra o tron 7 (3/7)
19:10serial fantasy
Kino Polska
Zagubiony czas
od 15:45dramat wojenny
Kabaretowy rejs Deluxe (5)
18:00program rozrywkowy
Kabaretowy rejs Deluxe (1)
19:00program rozrywkowy
Kino TV
Next
od 15:10thriller SF
Tajemnicza kobieta: Migawka
18:00film kryminalny
Poirot: Podwójny trop
19:55serial kryminalny
TNT
Bogate biedaki
od 14:25komedia
Air America
16:20film sensacyjny
Na fali
18:35film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Premiera: La Liga World
16:30magazyn piłkarski
Premiera: Basket+
17:30newsy sportowe
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
17:40mecz: Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Eurosport 1
Watts
17:00magazyn sportowy
Piłka nożna: Puchar Niemiec
18:30mecz ćwierćfinałowy: FC Bayern Monachium - 1. FC Heidenheim
nSport+
Premiera: Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 15:30mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
17:40mecz: Piast Gliwice - Wisła Płock
Polsat Sport
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
17:30mecz: PGE FKS Stal Mielec - Sandecja Nowy Sącz
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga holenderska
od 15:00mecz: AFC Ajax - PSV Eindhoven
Magazyn MLS
19:00magazyn piłkarski
Polsat Sport News
Żużel: Nice 1. liga żużlowa
od 15:00mecz: Car Gwarant Start Gniezno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Atleci
17:30magazyn sportowy
Piłka nożna: MLS
18:10mecz: Chicago Fire - New York Red Bulls

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!