Program TV

CZWARTEK 25.04
6:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Jaka to melodia?
od 5:40teleturniej muzyczny
zdjęcieElif (472)
7:05serial obyczajowy
Wiadomości
8:00magazyn informacyjny
Pogoda
8:10magazyn informacyjny
Kwadrans polityczny
8:15program publicystyczny
Komisarz Alex 9: Zemsta (117)
9:40serial kryminalny
TVP 2
Na sygnale: Kubeł zimnej wody (47)
7:05serial fabularno-dokumentalny
Ogrodowi (8)
7:30magazyn poradnikowy
Przepis dnia
7:45magazyn kulinarny
Pogoda
8:35magazyn informacyjny
Panorama
8:45magazyn informacyjny
Polsat
Nowy dzień
6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy (721)
9:00serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (722)
9:30serial fabularno-dokumentalny
TVN
Mango
od 5:35telezakupy
Doradca smaku (30)
7:50magazyn kulinarny
Dzień Dobry TVN
8:00magazyn

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Przygody Kota w Butach (36)
7:05serial animowany
Dragon Ball Super (19)
7:35serial anime
Nasz nowy dom (2)
8:00reality show
Septagon (65)
9:00serial kryminalny
TV 6
Top 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
Strażnik Teksasu (179)
7:00serial sensacyjny
Medicopter (38)
8:00serial przygodowy
Gwiazdy Kabaretu (9)
9:00program rozrywkowy
TVN 7
Ukryta prawda (548)
6:00serial paradokumentalny
Sąd rodzinny: Łazęga (61)
7:00serial fabularno-dokumentalny
Szpital (259)
7:55serial paradokumentalny
Big Brother (29/65)
8:50reality show
TVP Kultura
Teledyski - muzyka klasyczna
7:00program muzyczny
Druciane oprawki
8:30film krótkometrażowy
Locus
8:45film animowany
Pora umierać
9:00dramat obyczajowy
TVP Polonia
Korona królów (47)
6:10telenowela historyczna
Korona królów (48)
6:40telenowela historyczna
wojsko-polskie.pl (49)
7:10cykl reportaży
Zaczarowany świat (2)
7:35magazyn dla dzieci
Pogoda
8:35magazyn informacyjny
Panorama
8:45magazyn informacyjny
WP
WP Raport (59)
6:00program informacyjny
Tłit (34)
6:20program publicystyczny
Kobiety w czerni (28)
6:50serial obyczajowy
Sześć sióstr (18)
7:50serial obyczajowy
WP Express (75)
9:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu (7)
9:30program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Wodna droga
8:00film krótkometrażowy
Żony ze Stepford
8:15komedia SF
AXN
MacGyver (2)
6:30serial akcji
MacGyver (3)
7:25serial akcji
Grimm 6 (7)
8:20serial fantasy
Grimm 6 (8)
9:15serial fantasy
CANAL+
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
Mrówka wychodzi za mąż (5)
6:15serial animowany
Wielkie zimno
6:20komedia
Mrówka wychodzi za mąż (7)
7:45serial animowany
Listy miłosne
7:50dramat psychologiczny
O co biega?
9:35magazyn sportowy
CANAL+ 1
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:10chochliki telewizyjne
Mrówka wychodzi za mąż (5)
7:15serial animowany
Wielkie zimno
7:20komedia
Mrówka wychodzi za mąż (7)
8:45serial animowany
Listy miłosne
8:50dramat psychologiczny
CANAL+ Family
Nowa Tonacja
6:00magazyn muzyczny
Mrówka wychodzi za mąż
6:30film krótkometrażowy
Druga połowa kadru
6:50film dokumentalny
Studniówk@
8:25komedia
Nie przegap
9:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
9:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Film
Chyba kocham swoją żonę
6:00komedia romantyczna
Nie przegap
7:30magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:40chochliki telewizyjne
Święta krowa
7:45komedia
Francuscy tajni agenci
9:15film dokumentalny
CANAL+ Seriale
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
Jeźdźcy burzy 2 (5)
6:20serial kryminalny
Jeźdźcy burzy 2 (6)
7:20serial kryminalny
Biuro szpiegów 4 (1)
8:20serial szpiegowski
Biuro szpiegów 4 (2)
9:15serial szpiegowski
CBS Europa
zdjęcieTrzy życzenia
6:00film obyczajowy
Wiedźmikołaj (1/2)
8:10film fantasy
HBO
Królewskie wakacje
7:45dramat obyczajowy
Spacer po linie
9:10dramat biograficzny
HBO 2
Znowu Gwiazdka
6:00komedia romantyczna
Nadejdą lepsze czasy
7:25film dokumentalny
HBO 3
Odlot
7:30film animowany
Czekolada
9:10komediodramat
Kino Polska
Z dala od orkiestry
6:00film dokumentalny
Jak zostałem Rosjaninem (15)
8:25serial komediowy
Jak zostałem Rosjaninem (16)
9:00serial komediowy
Aria dla atlety
9:40dramat obyczajowy
Kino TV
Stracone marzenia
od 4:45dramat obyczajowy
Trattoria
6:30komedia
Kupiec wenecki
8:40dramat kostiumowy
Polsat Film
Stołeczna drogówka (52)
6:00serial dokumentalny
Stołeczna drogówka (53)
6:30serial dokumentalny
Stołeczna drogówka (54)
7:00serial dokumentalny
Nasz nowy dom (68)
7:30reality show
Przyjaciółki (62)
8:30serial obyczajowy
Król Maciuś I
9:30baśń filmowa

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga niemiecka
6:00mecz: FC Bayern Monachium - Werder Brema
La Liga World
8:00magazyn piłkarski
Premier League Netbusters
8:30magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga angielska
9:00mecz: Manchester United FC - Manchester City FC
Eurosport 1
EWC All Access
9:00magazyn sportów motocyklowych
Watts
9:30magazyn sportowy
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
6:00mecz: Atletico Madryt - Valencia CF
La Liga World
9:30magazyn piłkarski
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
6:00mecz półfinałowy fazy play-off: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Virtu Warta Zawiercie
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
8:30mecz półfinałowy fazy play-off: ONICO Warszawa - Jastrzębski Węgiel
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Barcelonie
6:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Barcelonie
8:30mecz 2. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport News
zdjęcieŻużel: Turniej o Złoty Kask
6:00zawody finałowe w Pile
Sport flesz
7:00program informacyjny
Żużel: Turniej o Złoty Kask
7:07zawody finałowe w Pile
Sport flesz
8:00program informacyjny
Żużel: Turniej o Złoty Kask
8:07zawody finałowe w Pile
Sport flesz
9:00program informacyjny
Piłka nożna: Liga holenderska
9:07mecz: NAC Breda - Feyenoord
TVP Sport
Tenis: Turniej WTA w Stuttgarcie
6:05mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Stuttgarcie
7:45mecz 2. rundy gry pojedynczej
Piłka nożna: Puchar Włoch
9:25rewanżowy mecz półfinałowy: AC Milan - SS Lazio

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!