Program TV

CZWARTEK 23.01
23:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 2
Wypadek (1/6)
2:10serial kryminalny
Polsat
Moja dziewczyna wychodzi za mąż
od 21:05komedia romantyczna
Scenariusz na miłość
23:15komedia romantyczna
Chirurdzy (219)
1:35serial obyczajowy
Chirurdzy (220)
2:30serial obyczajowy
TVN
Ted
od 22:30komedia
MasterChef (11)
0:40program rozrywkowy
Superwizjer
2:15magazyn reporterów
Uwaga!
2:55magazyn reporterów

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Ciche układy
od 22:00thriller
Długie nogi
23:55film erotyczny
Heheszki na całego
2:50program rozrywkowy
TV 4
Układ prawie idealny
od 21:00komedia
Kobiety i mafia (6)
23:20serial dokumentalny
Ameryka pod ostrzałem (1)
0:20serial dokumentalny
Czysta chata (14)
1:30magazyn poradnikowy
Graffiti
2:30program publicystyczny
Disco Polo Life
2:40program muzyczny
TV 6
Hot Fuzz. Ostre psy
23:00komedia sensacyjna
STOP Drogówka
1:30magazyn policyjny
Top 10 - lista przebojów
2:40program muzyczny
TV Puls
Anioł stróż
od 22:00komedia sensacyjna
Gabriel
0:05film sensacyjny
TVN 7
Przeklęta dzielnica
od 22:30dramat kryminalny
NOC Magii
2:35interaktywny program rozrywkowy
TVP Polonia
Halo Polonia
od 22:20magazyn
Focus on Poland (266)
23:10program informacyjny
Najpiękniejszy widok z okna
23:30film dokumentalny
Korona królów (304)
0:30telenowela historyczna
Wschód
1:00magazyn
Zaczarowany świat (3)
1:25magazyn dla dzieci
Wiadomości
2:00magazyn informacyjny
Sport
2:30magazyn sportowy
PitBull (28)
2:35serial sensacyjny

FILMOWE

ale kino+
Na cztery ręce
od 22:50thriller
zdjęcieModlitwa
0:35dramat obyczajowy
Nie wracaj do mnie w snach
2:25dramat psychologiczny
AXN
Agenci NCIS: Los Angeles 10 (13)
od 22:55serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 10 (14)
23:50serial sensacyjny
Agenci NCIS 13 (19)
0:45serial kryminalny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 6 (4)
1:45serial kryminalny
Ultraviolet 2 (7)
2:40serial kryminalny
CANAL+
Bracia Sisters
od 22:35western komediowy
zdjęcieMonument
0:35dramat obyczajowy
Dług
2:25dramat sensacyjny
CANAL+ 1
Dlaczego kobiety zabijają (8)
od 22:45serial kryminalny
Bracia Sisters
23:35western komediowy
Monument
1:35dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Juliusz
od 21:40komedia
Instynkt matki
23:15thriller
Nie ma zmiłuj
2:05film obyczajowy
CANAL+ Film
Szalona odwaga
od 22:00film wojenny
Smakosz 3
23:50horror
Sara
1:30film sensacyjny
CANAL+ Seriale
Zasada przyjemności (7)
od 22:35serial kryminalny
Zasada przyjemności (8)
23:35serial kryminalny
zdjęcieEter
0:35dramat historyczny
Egzekutor
2:30film sensacyjny
CBS Europa
Babel
od 21:00dramat społeczny
Fort Bliss
23:40dramat obyczajowy
Greta
1:50dramat obyczajowy
HBO
Premiera: Mystify: Michael Hutchence
od 22:10film dokumentalny
Annabelle
23:55horror
Troja
1:35dramat historyczny
HBO 2
Moulin Rouge!
od 21:00musical
Kokainowy Rick
23:10dramat kryminalny
Krzyk 3
1:05horror
HBO 3
Szkolna imprezka 3
23:05komedia
Outsider (3/10)
2:25serial kryminalny
Kino Polska
Układ zamknięty
od 21:50dramat sensacyjny
Zgorszenie publiczne
0:25komedia romantyczna
Yesterday
2:35film obyczajowy
Kino TV
Bohater ostatniej akcji
od 21:20komedia sensacyjna
Gothika
23:45thriller
Życie po śmierci
1:50thriller
Polsat Film
Romantyczny czwartek: Sex Story
od 21:00komedia romantyczna
Ślad (57)
1:40serial kryminalny
Ślad (58)
2:40serial kryminalny
Stopklatka
Narcos 2 (7)
od 22:00serial sensacyjny
Narcos 2 (8)
23:10serial sensacyjny
zdjęcieDrogówka
0:20dramat kryminalny
TNT
zdjęcieAmerican Psycho
23:00thriller
Frankenstein
1:00horror

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Magazyn Ligi Mistrzyń CEV
od 22:30magazyn siatkarski
Premiera: Sport News+
23:30magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga angielska
23:45mecz: Wolverhampton Wanderers FC - Liverpool FC
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
1:55mecz: Arka Gdynia - Legia Warszawa
nSport+
Magazyn Ligi Mistrzyń CEV
od 22:30magazyn siatkarski
Kroniki La Liga
23:30magazyn piłkarski
Sport News+
0:00magazyn sportowy
Basket+
0:15newsy sportowe
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
0:30mecz: ŁKS Commercecon Łódź - Chimik Jużne
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: Puchar Włoch
23:00mecz ćwierćfinałowy: Sir Safety Conad Perugia - Kinoe Padwa
Sporty walki: KSW 44: The Game
1:00walka: Karol Bedorf - Mariusz Pudzianowski
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga włoska
od 22:30mecz: Juventus FC - Parma Calcio
Sporty walki: Gala FFF w Zielonej Górze
1:00walka: Paweł Trybała - Marcin Najman
TVP Sport
Sportowy wieczór
23:00program informacyjny
Piłka parzy (9)
23:35magazyn piłkarski
Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
23:50mecz 1/16 finału: Rayo Vallecano - Real Betis Balompie
Piłka nożna: Puchar Holandii
1:55mecz 1/16 finału: CD Mirandes - Celta Vigo

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!