Program TV

POPULARNE

TVP 1
Przysięga (20)
od 5:35telenowela
A więc wojna (32)
6:25cykl reportaży
Elif (577)
6:40serial obyczajowy
Audycje komitetów wyborczych. Sejm
7:25magazyn publicystyczny
Audycje komitetów wyborczych. Senat
7:45magazyn publicystyczny
Wiadomości
8:00magazyn informacyjny
Pogoda
8:10magazyn informacyjny
Kwadrans polityczny
8:15program publicystyczny
Korona królów (259)
8:40telenowela historyczna
Ranczo 3: Sprawca (33)
9:20serial obyczajowy
Polsat
Nowy dzień
6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy (120)
9:00serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (121)
9:30serial fabularno-dokumentalny
TVN
Mango
od 5:15telezakupy
Doradca smaku (18)
7:20magazyn kulinarny
Dzień Dobry TVN
7:30magazyn

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Buffy, postrach wampirów (2)
6:00serial przygodowy
Szczeniak zwany Scooby-Doo (6)
7:05serial animowany
Dragon Ball Super (130)
7:35serial anime
Nasz nowy dom (25)
8:00reality show
Septagon (84)
9:00serial kryminalny
TV 6
Top 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
Drużyna A (9)
8:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (335)
9:00serial obyczajowy
TVN 7
Mango
6:00telezakupy
Sąd rodzinny (170)
7:35serial fabularno-dokumentalny
Ukryta prawda (701)
8:35serial paradokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (207)
9:35serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Teledyski - muzyka klasyczna
7:00program muzyczny
Co mówią lekarze
8:40film krótkometrażowy
Chłopcy
9:20film obyczajowy
WP
Premiera: WP Raport (148)
6:00program informacyjny
Premiera: Tłit (116)
6:30program publicystyczny
Sześć sióstr (132)
7:00serial obyczajowy
B&B Słowa i słówka (20)
8:00serial obyczajowy
Kocham, ale kłamię (9)
9:00serial fabularno-dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
zdjęcieGrantchester 4 (5)
8:00serial kryminalny
Grantchester 4 (6)
9:00serial kryminalny
AXN
MacGyver 3 (3)
6:00serial akcji
MacGyver 3 (4)
6:55serial akcji
Komisarz Rex 2 (9)
7:50serial kryminalny
Komisarz Rex 2 (10)
8:50serial kryminalny
CANAL+
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
Pianista
6:15dramat wojenny
Wspólna chata
8:40komedia
CANAL+ 1
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:10chochliki telewizyjne
Pianista
7:15dramat wojenny
Wspólna chata
9:40komedia
CANAL+ Family
Dzielny Lew Eryk 5 (1)
6:00serial animowany
Dzielny Lew Eryk 5 (2)
6:05serial animowany
Dzielny Lew Eryk 5 (3)
6:10serial animowany
Dzielny Lew Eryk 5 (4)
6:14serial animowany
Dzielny Lew Eryk 5 (5)
6:15serial animowany
Anioły w akcji (13)
6:40serial familijny
Okna, okna
7:05komedia
Hitchcock
8:10dramat biograficzny
Nie przegap
9:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
9:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Film
Łapu-capu extra
6:00chochliki telewizyjne
Nie przegap
6:30magazyn informacyjny
Europa Filmowa 2: Szkocja (5)
6:40serial dokumentalny
Łapu-capu
7:25chochliki telewizyjne
Spitsbergen
7:30film krótkometrażowy
Rydwany ognia
7:55dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu extra
6:10chochliki telewizyjne
Materiał nieemisyjny (3)
6:40film krótkometrażowy
Łapu-capu
6:55chochliki telewizyjne
Jeźdźcy burzy 2 (3)
7:00serial kryminalny
Jeźdźcy burzy 2 (4)
8:00serial kryminalny
CBS Europa
Powrót do Edenu (2/6)
6:00serial obyczajowy
Malibu Road 2000 (1/3)
7:00dramat obyczajowy
Malibu Road 2000 (2/3)
8:50dramat obyczajowy
HBO
Julie i Julia
6:00film biograficzny
Na planie
8:00magazyn filmowy
Tajemnice lasu
8:30musical
HBO 2
zdjęcieKraina lodu
6:00film animowany
Miś Yogi
7:40film familijny
Holmes i Watson
9:00komedia kryminalna
Kino Polska
Barwy ochronne
6:00dramat obyczajowy
Aria dla atlety
8:45dramat obyczajowy
Kino TV
Turek
od 5:10dramat obyczajowy
Delikatność
6:45komedia romantyczna
El camino
9:15dramat obyczajowy
Polsat Film
Stołeczna drogówka (43)
6:15serial dokumentalny
Stołeczna drogówka (44)
6:45serial dokumentalny
Nasz nowy dom (74)
7:15reality show
Przyjaciółki (79)
8:10serial obyczajowy
Rozmowy nocą
9:10komedia romantyczna
Stopklatka TV
Kradzież
6:00film krótkometrażowy
Złotopolscy (207)
6:15telenowela
Złotopolscy (208)
6:45telenowela
Plebania (74)
7:20serial obyczajowy
Plebania (75)
7:50serial obyczajowy
TNT
TNT, kamera, akcja! (542)
6:00magazyn filmowy
Ringo Kid
6:35western

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Sport News+
6:00magazyn sportowy
Bundesliga Highlights Show
6:55magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga angielska
9:00mecz: Tottenham Hotspur FC - Southampton FC
Eurosport 1
Spirit of Yachting
8:30magazyn żeglarski
Rajdy samochodowe
9:00magazyn sportów motorowych
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
6:00mecz: SD Eibar - Celta Vigo
Sport News+
9:35magazyn sportowy
Ekstraklasyka (10)
9:50magazyn piłkarski
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Pekinie
6:30mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Pekinie
8:30mecz 2. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Tenis: Turniej ATP w Tokio
6:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Sport flesz
7:00program informacyjny
Tenis: Turniej ATP w Tokio
7:07mecz 2. rundy gry pojedynczej
Sport flesz
8:00program informacyjny
Tenis: Turniej ATP w Tokio
8:07mecz 2. rundy gry pojedynczej
Sport flesz
9:00program informacyjny
Tenis: Turniej ATP w Tokio
9:07mecz 2. rundy gry pojedynczej
TVP Sport
Sportowy wieczór
od 5:50program informacyjny
Tenis: Turniej WTA w Pekinie
6:30mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Pekinie
8:30mecz 2. rundy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!