Program TV

ŚRODA 22.01
23:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 2
Kino relaks: Miłość i inne używki
od 22:35komedia romantyczna
Geniusz (3/10)
0:35serial biograficzny
Bruce Springsteen - sam o sobie
1:40film dokumentalny
Polsat
Faceci w czerni 3
od 21:50komedia SF
zdjęcieMąż idealny
0:05komedia romantyczna
Tajemnice losu
2:25program rozrywkowy
TVN
Fokus
od 21:30komedia kryminalna
Kod nieśmiertelności
23:45thriller SF
Kości (4)
1:40serial kryminalny
Uwaga!
2:40magazyn reporterów

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Pikantne historie
0:00film erotyczny
Kabaretowy Szał
1:50program rozrywkowy
Heheszki na całego
2:50program rozrywkowy
TV 4
Asystent wampira
od 21:05film przygodowy
zdjęcieOpłacone krwią
23:30dramat obyczajowy
Interwencja
1:50magazyn reporterów
Interwencja
2:10magazyn reporterów
Graffiti
2:30program publicystyczny
Disco Polo Life
2:40program muzyczny
TV 6
Madame de Bonplaisir
0:00film erotyczny
Benny Hill (74)
2:00program rozrywkowy
Top 10 - lista przebojów
2:40program muzyczny
TVP Polonia
Halo Polonia
od 22:20magazyn
Focus on Poland (265)
23:10program informacyjny
Fajna Polska: Zakopane
23:30magazyn turystyczno-lifestylowy
Korona królów (303)
0:30telenowela historyczna
Wiadomości
2:00magazyn informacyjny
Sport
2:30magazyn sportowy
Echo serca (6)
2:35serial obyczajowy
WP
Kabaret na żądanie (27)
0:00program rozrywkowy
Kobiety z piekła rodem (2)
1:00serial dokumentalny
Sekretne życie Marilyn Monroe (2)
2:00dramat biograficzny

FILMOWE

ale kino+
Cardinal (6)
od 22:50serial kryminalny
Ale krótkie: Na zakręcie
23:45blok filmów krótkometrażowych
Alex. Brudny glina (5)
0:30serial kryminalny
Alex. Brudny glina (6)
1:30serial kryminalny
Uczciwi ludzie
2:25film krótkometrażowy
AXN
Carter 2 (8)
0:50serial kryminalny
Rekrut 2 (1/20)
1:50serial kryminalny
Ultraviolet 2 (6)
2:45serial kryminalny
CANAL+
Ciemno, prawie noc
od 22:40thriller
Papierowe gody
0:30melodramat
Strefa nagości
1:55dramat obyczajowy
CANAL+ 1
Smak zemsty. Peppermint
od 22:00thriller
Ciemno, prawie noc
23:40thriller
Papierowe gody
1:30melodramat
Strefa nagości
2:55dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Nasze wymarzone wakacje
od 22:15komedia romantyczna
Via Carpatia
23:55dramat obyczajowy
Słodko-gorzki
1:10dramat obyczajowy
Cudownie ocalony
2:45komedia obyczajowa
CANAL+ Film
Fuga
23:05film psychologiczny
Śmierć Stalina
0:45czarna komedia
Piosenka
2:30film krótkometrażowy
CANAL+ Seriale
Mr. Mercedes 3 (6)
od 22:20serial sensacyjny
Przyjaciółki
23:15film krótkometrażowy
Prawie rodzina (2)
23:25serial obyczajowy
Wbić flagę
0:10film krótkometrażowy
Spitsbergen
0:25film krótkometrażowy
Katyń. Ostatni świadek
0:50film historyczny
Prawo ojca
2:20dramat sensacyjny
CBS Europa
Kill Bill 2
od 22:50film sensacyjny
Pęknięcie
1:25thriller SF
HBO
Outsider (3/10)
od 22:20serial kryminalny
Exodus: Bogowie i królowie
23:25dramat przygodowy
Somalijscy piraci
1:55dramat biograficzny
HBO 2
Batwoman (5/22)
od 22:50serial przygodowy
Superfly
23:35film sensacyjny
Droga śmierci
1:35film kryminalny
HBO 3
Nowy papież (2/9)
od 22:45serial obyczajowy
zdjęcieShare
23:35thriller
All American 2 (3)
1:05serial obyczajowy
Santos Dumont (3/6)
1:50serial biograficzny
Holmes i Watson
2:45komedia kryminalna
Kino Polska
Obywatel
od 22:05komediodramat
Samowolka
0:10dramat obyczajowy
Gracze
1:55film sensacyjny
Kino TV
Templariusze (4)
od 22:55serial historyczny
Dekameron
23:50dramat przygodowy
Call Girl
1:50thriller
Polsat Film
Sensacyjna środa: Automata
od 21:00thriller SF
Sex Story
23:20komedia romantyczna
Gliniarze (234)
1:35serial paradokumentalny
Gliniarze (235)
2:35serial paradokumentalny
Stopklatka
Nic śmiesznego
0:10komediodramat
Cisza
2:25dramat obyczajowy
TNT
Duża ryba
od 21:00komediodramat
Wąż i cień orła
23:30komedia karate
Święci z Bostonu
1:15dramat sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 21:10mecz: Manchester United FC - Burnley FC
Premiera: Sport News+
23:15magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga angielska
23:30mecz: Leicester City FC - West Ham United FC
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
1:40mecz: Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
nSport+
Ekstrapaka: 13. kolejka
23:00magazyn piłkarski
Sport News+
0:00magazyn sportowy
Basket+
0:15newsy sportowe
Witaj w klubie: Korona Kielce
0:30serial dokumentalny
Witaj w klubie: Wisła Płock
1:05serial dokumentalny
Polsat Sport
Piłka nożna: Liga włoska
od 22:30mecz: Juventus FC - Parma Calcio
Boks: Gala w Białymstoku
1:00walka: Michał Syrowatka - Maksim Czurbanow
Polsat Sport Extra
Siatkówka mężczyzn: Puchar Włoch
23:00mecz ćwierćfinałowy: Cucine Lube Civitanova - Vero Volley Monza
Sporty walki: KSW 26
1:30waga średnia: Michał Materla - Jay Silva
TVP Sport
Sportowy wieczór
23:05program informacyjny
Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
23:45mecz 1/16 finału: Unionistas de Salamanca - Real Madryt CF
Piłka nożna: Puchar Włoch
1:50mecz ćwierćfinałowy: Juventus FC - AS Roma

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!