Program TV

ŚRODA 24.04
23:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Bez tożsamości 2 (20)
0:30serial kryminalny
Warto rozmawiać
1:20talk-show
wojsko-polskie.pl (49)
2:15cykl reportaży
W obliczu śmierci
2:40film sensacyjny
Polsat
Ślad (62)
od 22:05serial kryminalny
Pociąg z forsą
23:10film sensacyjny
Nasz nowy dom (65)
1:40reality show
Nasz nowy dom (66)
2:40reality show
TVN
Jestem legendą
od 22:30film SF
Uwaga!
1:45magazyn reporterów
Moc magii
2:05interaktywny program rozrywkowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Przemiana w bestię
od 21:50thriller
Rozpustne panie domu
23:45film erotyczny
Napalone ciała
1:10film erotyczny
TV 4
Wzgórza mają oczy
od 22:55horror
Interwencja
2:15magazyn reporterów
Graffiti
2:30program publicystyczny
Top 10 - lista przebojów
2:40program muzyczny
TV 6
Niezwyciężony
0:00film sensacyjny
Top 10 - lista przebojów
2:40program muzyczny
TV Puls
Pompeje
od 22:25film katastroficzny
TVN 7
Big Brother Nocą (23/52)
23:10reality show
zdjęcieZimowa opowieść
23:45dramat obyczajowy
Moc magii
2:20interaktywny program rozrywkowy
TVP Polonia
Halo Polonia
od 22:20magazyn
Focus on Poland (84)
23:10program informacyjny
Korona królów (193)
0:30telenowela historyczna
Wilnoteka
1:00magazyn
Wiadomości
2:00magazyn informacyjny
Sport
2:30magazyn informacyjny
Londyńczycy 2 (7/16)
2:35serial obyczajowy
WP
Po urodę do raju (4)
od 22:55serial dokumentalny
Dzieci, które zabijają (1)
23:50serial dokumentalny
Mój koszmarny tatuaż 3 (3)
0:50serial dokumentalny
Nie oglądaj się
1:45thriller

FILMOWE

ale kino+
zdjęcieBelfer (5)
23:00serial kryminalny
Ale krótkie: Kapsuła
0:05film krótkometrażowy
Bellevue (7)
0:50serial kryminalny
Bellevue (8)
1:50serial kryminalny
Knives Out
2:40dramat obyczajowy
AXN
Porwani (1/12)
0:00serial kryminalny
The Good Doctor (3)
1:00serial obyczajowy
The Good Doctor (4)
1:55serial obyczajowy
Absentia 2 (4)
2:40serial kryminalny
CANAL+
Piłka nożna: Liga+
23:00magazyn ligi polskiej
Deadpool 2
23:30film SF
Drzazgi
1:30komediodramat
CANAL+ 1
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 21:00mecz: Lech Poznań - Legia Warszawa
Piłka nożna: Liga+
0:00magazyn ligi polskiej
Deadpool 2
0:30film SF
Drzazgi
2:30komediodramat
CANAL+ Family
Nowa Tonacja
0:05magazyn muzyczny
Mrówka wychodzi za mąż (12)
0:35serial animowany
Tam i z powrotem
0:40film obyczajowy
Łapu-capu extra
2:20chochliki telewizyjne
Cicha noc
2:50dramat obyczajowy
CANAL+ Film
Zły Samarytanin
od 21:25thriller
A Ghost Story
23:15film fantasy
Materiał nieemisyjny
0:45film krótkometrażowy
Głośniej od bomb
1:00film obyczajowy
Dzikie róże
2:30dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Giganci (2)
od 22:35serial kryminalny
Moscow Noir (7)
23:30serial kryminalny
Moscow Noir (8)
0:15serial kryminalny
Belfer 2 (6)
1:05serial kryminalny
Aktualności filmowe+
2:00magazyn filmowy
Łapu-capu extra
2:30chochliki telewizyjne
CBS Europa
Sydney i siedmiu nieudaczników
od 22:45komedia romantyczna
Chicago
0:50musical
HBO
Gra o tron 8 (2/6)
od 22:40serial fantasy
Somalijscy piraci
23:45dramat biograficzny
Narzeczony mimo woli
1:40komedia romantyczna
HBO 2
Przystań (7)
od 22:25serial kryminalny
Szkoła zabójców (10)
23:20serial kryminalny
Krzyk 3
2:25horror
HBO 3
Dunkierka
od 22:50film wojenny
Arcyoszust
0:35dramat obyczajowy
Fargo 3 (5)
2:45serial kryminalny
Kino Polska
Zagubiony czas
od 22:10dramat wojenny
Wierne blizny
2:50film obyczajowy
Kino TV
Obrońca
23:00film sensacyjny
Polsat Film
Sekstaśma
23:15komedia
Kung-fu
1:15dramat psychologiczny
Stopklatka TV
Air Force One
od 22:05thriller
Filary Ziemi (8)
0:40serial historyczny
Huśtawka
1:50komediodramat
TNT
Underworld
od 21:00horror
Underworld: Evolution
23:30thriller SF

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Bitwa o Anglię
23:00magazyn piłkarski
Premiera: Sport News+
23:30magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga hiszpańska
23:45mecz: Atletico Madryt - Valencia CF
Premier League Netbusters
1:50magazyn piłkarski
La Liga World
2:25magazyn piłkarski
nSport+
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 22:30mecz: Lech Poznań - Legia Warszawa
Piłka nożna: Liga+
1:00magazyn ligi polskiej
Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
2:00serial dokumentalny
Witaj w klubie: Korona Kielce
2:30serial dokumentalny
Polsat Sport
Boks: Walka o pas WBO World w Nowym Jorku
23:00waga półśrednia: Terence Crawford - Amir Khan
Boks
1:00boks
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga włoska
od 22:50mecz: Juventus FC - ACF Fiorentina
Boks
1:00boks
Polsat Sport News
Sporty walki: KSW
od 22:30sporty walki
Tenis: Turniej ATP w Barcelonie
1:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
TVP Sport
Piłka nożna: Puchar Włoch
od 20:40rewanżowy mecz półfinałowy: AC Milan - SS Lazio
Sportowy wieczór
23:15program informacyjny
zdjęciePiłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
23:50mecz: Cracovia - Jagiellonia Białystok
Piłka nożna: Puchar Włoch
1:55rewanżowy mecz półfinałowy: AC Milan - SS Lazio

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!