Program TV

SOBOTA 15.12
23:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Śmierć jak kromka chleba
od 22:30dramat społeczny
zdjęcieZ krwi i kości
0:40melodramat
Snajper. Broń odwetu (3/4)
2:50serial wojenny
TVP 2
Alex Cross
od 22:10thriller
zdjęcieUniewinniony
0:05thriller
Kret
1:45dramat obyczajowy
Polsat
Szklana pułapka 2
od 21:55film sensacyjny
Sporty walki: Gala Babilon MMA 6 w Raszynie
0:45walka: Paweł Pawlak - Daniel Skibiński
Ulice we krwi
2:00film sensacyjny
TVN
Fokus
od 22:05komedia kryminalna
zdjęcieMumia powraca
0:15film przygodowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Namiętne historie
23:00film erotyczny
Supertankowiec
1:00film katastroficzny
TV 4
zdjęciePrzeznaczenie
23:05thriller SF
STOP Drogówka
1:05magazyn policyjny
Polityka na ostro
2:05program publicystyczny
TV 6
Amityville
23:00horror
Galileo: Tajemnicze historie (4)
0:55program popularnonaukowy
Włatcy móch: Festyn (65)
1:55serial animowany
Włatcy móch: Wioha (66)
2:25serial animowany
TV Puls
9. kompania
od 22:00dramat wojenny
Pirania
0:50horror
Zobacz to!: Taki jest świat 3 (89)
2:40program informacyjny
TVN 7
Zamiana ciał
23:25komedia
Moc magii
1:50interaktywny program rozrywkowy
TVP Kultura
Dranie w kinie
od 22:40magazyn kulturalny
Mocne kino: Lincz
0:45dramat obyczajowy
Performance
2:10magazyn kulturalny
Wieczór kinomana: Intruz
2:55dramat obyczajowy
TVP Polonia
Ucieczka z kina "Wolność"
od 21:50dramat społeczny
Muzyczna scena Halo Polonia (1)
23:25program muzyczny
zdjęcieM jak miłość (1397)
23:50serial obyczajowy
Wiadomości
0:45magazyn informacyjny
Słownik polsko@polski
1:20talk-show prof. Jana Miodka
Wiadomości
2:00magazyn informacyjny
Sport
2:30magazyn informacyjny
WP
Granice zła
od 21:50thriller
U-900
23:50komedia
Mystery Road
1:50thriller

FILMOWE

ale kino+
Krew
od 22:10thriller
zdjęcieNowa dziewczyna
23:55dramat obyczajowy
Las, 4 rano
1:50dramat obyczajowy
AXN
Resident Evil: Retrybucja
od 22:00horror SF
zdjęciePiąta fala
23:55film SF
Agenci NCIS 8 (24-ost.)
2:10serial sensacyjny
Flash 4 (1/23)
2:55serial akcji
CANAL+
Premiera: Suburbicon
od 21:55komedia kryminalna
Twarz
23:40dramat obyczajowy
CANAL+ 1
Premiera: Suburbicon
od 22:55komedia kryminalna
Twarz
0:40dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Romantik
od 22:45film krótkometrażowy
Babskie wakacje
23:10komedia
Lęk wysokości
0:40dramat psychologiczny
Łapu-capu extra
2:10chochliki telewizyjne
Tam i z powrotem
2:40film obyczajowy
CANAL+ Seriale
Złoto Gujany 2 (6)
od 22:40serial sensacyjny
Carlos (3)
23:30dramat polityczny
Aktualności filmowe+
1:30magazyn filmowy
Łapu-capu extra
2:05chochliki telewizyjne
Prawo ojca
2:35dramat sensacyjny
CBS Europa
Gra w serca
od 22:50film obyczajowy
HBO
Nocne życie
23:05film kryminalny
HBO 2
Czarna Pantera
od 21:00film sensacyjny
Ślepnąc od świateł (8-ost.)
23:15serial sensacyjny
Hackerville (6)
0:15serial sensacyjny
zdjęcieRay Donovan 6 (4)
1:15serial obyczajowy
Czarne Jezioro 2 (2)
2:10serial grozy
HBO 3
Krypton (4/10)
23:05serial SF
Krypton (5/10)
23:50serial SF
Krypton (6/10)
0:30serial SF
Krypton (7/10)
1:10serial SF
Krypton (8/10)
1:50serial SF
Krypton (9/10)
2:35serial SF
Kino Polska
Kobieta, która pragnęła mężczyzny
od 22:15dramat psychologiczny
Gejsza
0:20dramat sensacyjny
Kobieta samotna
2:20dramat obyczajowy
Kino TV
Hostel 2
23:00horror
Królewska gra
1:00thriller
Polsat Film
Sobotni superhit: Pojutrze
od 21:00dramat katastroficzny
zdjęcieZmartwychwstały
23:40dramat obyczajowy
Gliniarze (57)
2:00serial paradokumentalny
Stopklatka TV
Kalifornia
od 22:55thriller
zdjęcieTatuaż
1:15thriller
TNT
Matrix
od 22:45film SF
Dystrykt 9
1:30film SF

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga+
od 22:30magazyn ligi polskiej
Premiera: Sport News+
23:40magazyn sportowy
Premiera: Piłka nożna: Premier League+
23:50magazyn ligi angielskiej
Premiera: Bundesliga+
0:40magazyn piłkarski
Witaj w klubie: Korona Kielce
1:30serial dokumentalny
Piłka nożna: Liga hiszpańska
2:00mecz: Real Madryt CF - Rayo Vallecano
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
23:00mecz: Real Madryt CF - Rayo Vallecano
Piłka nożna: Liga+
1:00magazyn ligi polskiej
Polsat Sport
Sporty walki: Gala Babilon MMA 6
od 20:00walka: Paweł Pawlak - Daniel Skibiński
Boks
1:00boks
Boks: Walka o pas WBA World w Nowym Jorku
2:00waga superśrednia: Rocky Fielding - Saul Alvarez
Polsat Sport Extra
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
23:00mecz: Cucine Lube Civitanova - BCC Castellana Grotte
Atleci
1:10magazyn sportowy
Sporty walki: UFC Fight Night: Lee vs. Iaquinta 2
2:00waga lekka: Kevin Lee - Al Iaquinta

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!