Program TV na dziś
POPULARNE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
TVP 1
Ranczo 3: Upadek obyczajów (35)
od 8:50serial obyczajowy
Komisarz Alex 17: Bestia królowej (214)
9:45serial kryminalny
Ojciec Mateusz 26: Przypadek (340)
10:45serial kryminalny
Korona królów. Jagiellonowie (145)
11:35telenowela historyczna
Agrobiznes
12:10magazyn rolniczy
Agropogoda
12:30program informacyjny
Rok w ogrodzie extra
12:35magazyn
Natura w Jedynce: Opowieści śródziemnomorskiego lasu: Królowa nocy
12:55cykl dokumentalny
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Przepis dnia (62)
11:05magazyn kulinarny
Z wieszaka historii: Zimowe przebieranki (12)
11:15magazyn
Barwy szczęścia (2963)
11:50serial obyczajowy
Koło fortuny (1652)
12:30teleturniej
Polsat
Malanowski i partnerzy: Okup (689)
od 8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy: ŚP. Mecenas (690)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny: Osierocona córka (332)
9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Karolina i Gabriela przezwyciężają wzajemną wrogość i dochodzą do porozumienia (1271)
10:40serial paradokumentalny
Gliniarze: Uznany za winnego (698)
11:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
12:50magazyn informacyjny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 7:45magazyn
Kuchenne rewolucje: Piotrków Trybunalski, U Dunina (8/15)
11:30program rozrywkowy
Ukryta prawda (923)
12:35serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
Tele 5
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Ani Mru-Mru (2)
od 8:35program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Jurki (15)
9:40program rozrywkowy
Remont na 5+ (5)
9:55magazyn poradnikowy
Telezakupy
10:30magazyn reklamowy
E-miłość (6)
11:00program rozrywkowy
Telezakupy
11:35magazyn reklamowy
Muzyka
12:05program muzyczny
Telezakupy
12:20magazyn reklamowy
TV 4
Dlaczego ja?: Kobieta w zaawansowanej ciąży awanturuje się w supermarkecie (800)
9:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Kłopoty z kuzynką (936)
10:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Nastolatka pada ofiarą fałszywej przyjaciółki (937)
11:00serial paradokumentalny
Policjantki i Policjanci (288)
12:00serial obyczajowy
TV 6
Kobra - oddział specjalny (10)
9:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (11)
10:00serial sensacyjny
Więzienie (136)
11:05serial dokumentalny
Więzienie (137)
11:35serial dokumentalny
Więzienie (138)
12:05serial dokumentalny
Więzienie (139)
12:35serial dokumentalny
TV Puls
Kobra - oddział specjalny: Nowicjusz (11)
9:00serial sensacyjny
Zbuntowany anioł (167)
10:00telenowela
Zbuntowany anioł (168)
11:00telenowela
Miasteczka. Nie ufaj nikomu (10)
12:00serial paradokumentalny
TVN 7
Ukryta prawda (786)
od 8:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (787)
10:00serial paradokumentalny
Detektywi (65)
11:00serial fabularno-dokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Moje kobiety (600)
12:00serial fabularno-dokumentalny
Szpital (985)
12:45serial paradokumentalny
TVP Kultura
Pogranicze w ogniu (9/24)
9:05serial sensacyjny
Kapryśne lato
10:15komedia
Wędrowiec polski: Kotlina Kłodzka - gorączka złota
11:40cykl reportaży
Julie Andrews, niezapomniana Mary Poppins
12:20film dokumentalny
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Kamperem po południu
11:10magazyn
Barwy szczęścia (2924)
11:30serial obyczajowy
Gość poranka
12:00magazyn publicystyczny
Makłowicz w podróży: Podróż 46. Węgry - Budapeszt - jubileuszowy
12:20magazyn kulinarny
Blisko, coraz bliżej: Ważne zadanie. Rok 1939 (14)
12:50serial obyczajowy
WP
Porzucone budowle 7 (5)
od 8:30serial dokumentalny
Porzucone budowle 7 (6)
9:25serial dokumentalny
Wymazane z historii 3 (3)
10:30serial dokumentalny
Nowy aranż 2: Pokój dla ucznia (8)
11:20program rozrywkowy
Premiera: WP News 11:50 (792)
11:50program informacyjny
Sąsiedzkie wojny (6)
12:00serial dokumentalny
Sąsiedzkie wojny (8)
12:30serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (2)
12:55serial dokumentalny
FILMOWE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
ale kino+
Obława 2 (3)
od 8:30serial kryminalny
Obława 2 (4)
9:30serial kryminalny
Klient nasz pan
10:30komedia przygodowa
Warzywa i owoce
12:10etiuda filmowa
Film noir: Złoty okres (2)
12:45film dokumentalny
AXN
MacGyver 3 (8)
9:00serial akcji
Carter 2 (1)
9:55serial kryminalny
MacGyver 3 (9)
10:55serial akcji
MacGyver 3 (10)
11:50serial akcji
Carter 2 (2)
12:45serial kryminalny
CANAL+ 1
Kiler-ów 2-óch
od 7:35komedia
Premierowa jazda: Tomasz Organek
9:35magazyn
Dom pogodnej starości
9:50komedia
Polska z góry. Nad wodą 3: Jezioro Charzykowskie (1)
11:25serial dokumentalny
Polska z góry. Nad wodą 3: Warta w Poznaniu (2)
11:50serial dokumentalny
Blisko
12:15dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Tenis
9:00tenis
Naturalnie Polska 3 (1)
12:00serial dokumentalny
Naturalnie Polska 3 (2)
12:25serial dokumentalny
CANAL+ Film
Pan Tadeusz
od 8:35film kostiumowy
Brad i Angelina. Historia hollywoodzkiego małżeństwa
11:10film dokumentalny
Łapu-capu
12:00chochliki telewizyjne
Lassie. Nowe przygody
12:05film familijny
CANAL+ Premium
Dom pogodnej starości
od 8:50komedia
Polska z góry. Nad wodą 3: Jezioro Charzykowskie (1)
10:25serial dokumentalny
Polska z góry. Nad wodą 3: Warta w Poznaniu (2)
10:50serial dokumentalny
Blisko
11:15dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
The Office PL: Krzyż (11)
9:00serial komediowy
The Office PL: Prezentacja (12)
9:25serial komediowy
The Office PL 3: Big News (1)
9:55serial komediowy
The Office PL 3: Test IQ (2)
10:20serial komediowy
The Office PL 3: Asystent (3)
10:50serial komediowy
The Office PL 3: Ono (4)
11:15serial komediowy
Hollywood Buzz
12:00magazyn filmowy
Aktualności filmowe+
12:25magazyn filmowy
Łapu Capu
12:55program rozrywkowy
CBS Europa
Zaczęło się w Neapolu
od 7:40komediodramat
Dyskretny romans
9:40komedia romantyczna
Zmęczenie materiału
11:30komediodramat
Epic Drama
Inspektor George Gently 2: We krwi (3)
od 8:10serial kryminalny
Agenci NCIS 15 (9)
10:05serial sensacyjny
Agenci NCIS 15 (10)
10:55serial sensacyjny
Panna Marple: Tajemnica Sittaford
11:50film kryminalny
HBO
Wszystko stracone
od 7:55dramat przygodowy
Twarda sztuka
9:45komediodramat
Róise i Frank
11:40komediodramat
HBO 2
Mój romans z małżeństwem
9:00film animowany dla dorosłych
Pępek świata 5: Vacation Days (15)
10:50serial komediowy
Pępek świata 5: Stormy Moon (16)
11:10serial komediowy
Dounia i księżniczka Aleppo
11:35film animowany
Niepodobni
12:50komedia
HBO 3
Kong: Wyspa Czaszki
od 7:55film przygodowy
Przyjaciele 9: The One with the Boob Job (16)
9:55serial komediowy
Przyjaciele 9: The One with the Memorial Service (17)
10:20serial komediowy
Przyjaciele 9: The One with the Lottery (18)
10:45serial komediowy
Zła kobieta
11:10komedia
Fantastyczni przyjaciele 2: Florida (5)
12:50serial dokumentalny
Kino Polska
Och! Kabaret (4)
9:00program rozrywkowy
Wieleżyński. Alchemik ze Lwowa
10:00dokument fabularyzowany
Jak być kochaną
11:05dramat psychologiczny
Kino TV
Celnicy 2 (2)
od 8:50serial dokumentalny
Celnicy 2 (3)
9:20serial dokumentalny
Poirot: Sprawa włoskiego arystokraty
9:50serial kryminalny
Poirot: Bombonierka
10:55serial kryminalny
Panna Marple: Noc w bibliotece
12:00film kryminalny
Polsat Film
Przyjaciółki (237)
od 8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (238)
9:30serial obyczajowy
Świat według Kiepskich: Demoralizator (12)
10:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Dogadzacz (13)
11:00serial komediowy
Świat według Kiepskich: Kantry Kurde (212)
11:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Protest szoł (213)
12:05serial komediowy
Świat według Kiepskich: Kreatura mody (97)
12:40serial komediowy
Stopklatka
Komisarz Rex 4: Straszliwa prawda (57)
od 8:55serial kryminalny
Komisarz Rex 4: Ksiądz w niebezpieczeństwie (58)
9:55serial kryminalny
Komisarz Rex 4: Przegrany (59)
10:55serial kryminalny
Katastrofy w przestworzach: Martwe pole (80)
11:55serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Z prawej czy z lewej? (109)
12:55serial dokumentalny
Warner TV
Kochane kłopoty (10)
od 8:40serial obyczajowy
Kochane kłopoty (11)
9:35serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 5 (19)
10:35serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 5: #J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze 5 - odc. 20/25 (20)
11:30serial sensacyjny
Alf 2 (14)
12:20serial komediowy
Alf 2 (15)
12:50serial komediowy
SPORTOWE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
9:00mecz: Getafe CF - Girona FC
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:15mecz: CA Osasuna - Real Madryt CF
CANAL+ Sport 5
Telesprzedaż
od 8:00
Sędziowie 2: Łukasz Szpala (5)
9:45serial dokumentalny
Ligue1 Review
10:20magazyn piłkarski
Magazyn skrótów LaLiga
11:30magazyn piłkarski
Wysoki Pressing
12:30magazyn sportowy
Eurosport 1
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
od 7:302. dzień
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Vikersund
10:30skoki narciarskie
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Vikersund
11:00skoki narciarskie
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
11:302. przejazd slalomu giganta kobiet
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
12:002. przejazd slalomu mężczyzn
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
12:302. dzień
Eurosport 2
Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii
od 8:301. etap
Szermierka: Grand Prix Budapesztu
9:30szermierka
Kolarstwo: Wyścig Mediolan-San Remo
10:30kolarstwo
Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii
11:301. etap
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Vikersund
12:30skoki narciarskie
Polsat Sport
Boks: Babilon Boxing Show w Nowym Dworze Mazowieckim
od 8:30waga superśrednia: Łukasz Stanioch - Robert Talarek 24.02.2023
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
11:00mecz: Aluron CMC Warta Zawiercie - Ślepsk Malow Suwałki
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Indian Wells
od 8:30tenis
Boks: Babilon Boxing Show w Żyrardowie
11:00waga musza: Ewelina Pękalska - Egine Kayange 25.02.2022
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga holenderska
od 8:30mecz: Sparta Rotterdam - AFC Ajax Amsterdam
Piłka nożna: Liga holenderska
11:00mecz: PSV Eindhoven - FC Twente
TVP Sport
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
od 7:15mecz: Polska - Czechy
Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Canmore
9:25bieg na dochodzenie kobiet
Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Canmore
10:20bieg na dochodzenie mężczyzn
Droga do EURO
11:35magazyn piłkarski
Piłka nożna: 2. liga
12:10mecz: ŁKS II Łódź - Hutnik Kraków
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!