Ogólnotematyczne

20:00magazyn sportowy
20:10magazyn informacyjny
23:00serial dokumentalny
23:35thriller
od 19:50magazyn reporterów
20:15serial obyczajowy
20:55teleturniej
zdjęcie
21:30serial obyczajowy
23:30magazyn reporterów
zdjęcie
21:00komedia sensacyjna
23:00serial dokumentalny
23:30serial dokumentalny
20:05program popularnonaukowy
20:00film sensacyjny
21:55thriller
23:45dramat obyczajowy
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
21:45magazyn informacyjny
22:05program publicystyczny
22:20magazyn
20:20sztuka Stanisława Wyspiańskiego
22:15program publicystyczny
22:45cykl felietonów
20:00film obyczajowy
21:50program rozrywkowy
22:25magazyn motoryzacyjny
23:05film erotyczny

Filmowe

od 18:15komediodramat
20:10dramat obyczajowy
21:55film fantasy
20:00serial kryminalny
21:00serial kryminalny
22:00serial kryminalny
23:00serial fantasy
od 19:15dramat biograficzny
zdjęcie
21:00dramat katastroficzny
22:45komedia
20:00magazyn informacyjny
20:15dramat biograficzny
zdjęcie
22:00dramat katastroficzny
23:45komedia
20:00komedia romantyczna
23:05film obyczajowy
21:00serial kryminalny
23:25film krótkometrażowy
23:40film krótkometrażowy
23:55serial historyczny
od 18:15film przygodowy
21:00film przygodowy
22:50film przygodowy
od 18:40dramat kryminalny
20:10film sensacyjny
22:00film sensacyjny
od 19:25komedia
zdjęcie
21:00thriller
22:40serial kryminalny
23:25serial kryminalny
20:05serial kryminalny
21:00serial obyczajowy
21:55serial obyczajowy
22:55horror
20:00dramat biograficzny
22:05dramat psychologiczny
21:00komedia sensacyjna
23:05film sensacyjny
20:00komedia sensacyjna
22:00film sensacyjny
23:45melodramat
od 19:05komedia
22:15serial komediowy
22:45film sensacyjny

Sportowe

20:55mecz: Watford FC - Manchester United FC
23:00magazyn sportowy
23:15newsy sportowe
23:30rewanżowy mecz 1/16 finału: Real Madryt CF - CF Fuenlabrada
od 19:30podsumowanie sezonu
20:25magazyn informacyjny
20:30kierunek Pjongczang
23:00magazyn sportowy
23:10magazyn informacyjny
23:20pojedyncza sztafeta mieszana
23:45kierunek Pjongczang
21:55magazyn informacyjny
22:00kierunek Pjongczang
22:30pojedyncza sztafeta mieszana
23:55magazyn informacyjny
20:00newsy sportowe
20:15mecz: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków
22:15magazyn piłki ręcznej
22:50mecz fazy grupowej: HBC Nantes - Orlen Wisła Płock
od 17:15rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: Górnik Zabrze - Chojniczanka Chojnice
zdjęcie
20:30rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: Legia Warszawa - Drutex-Bytovia Bytów
23:00waga półciężka: Siergiej Kowaliow - Wiaczesław Szabrański
od 17:55mecz 4. rundy: SPAL - AS Cittadella
20:10magazyn piłkarski
20:55mecz 4. rundy: UC Sampdoria - Pescara Calcio
23:30mecz 4. rundy: Cagliari Calcio - Pordenone Calcio
20:00program informacyjny
21:20mecz: FC Groningen - Feyenoord
23:30mecz 4. rundy: SPAL - AS Cittadella
od 19:50mecz fazy grupowej: Juventus FC - FC Barcelona
22:30program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!