Ogólnotematyczne

TVP 1
12:00magazyn informacyjny
12:10magazyn rolniczy
zdjęcie
14:00serial obyczajowy
15:00magazyn informacyjny
15:10magazyn informacyjny
15:20magazyn kulinarny
15:50serial obyczajowy
TVP 2
12:35serial obyczajowy
14:10telenowela dokumentalna
15:10serial obyczajowy
Polsat
od 11:50serial paradokumentalny
12:20serial paradokumentalny
12:50serial paradokumentalny
13:50serial paradokumentalny
14:50serial paradokumentalny
15:50magazyn informacyjny
TVN
12:00serial paradokumentalny
13:00serial paradokumentalny
13:30serial paradokumentalny
14:00serial paradokumentalny
TVN 7
od 11:55serial paradokumentalny
12:55serial fabularno-dokumentalny
13:55serial fabularno-dokumentalny
14:55serial paradokumentalny
15:55serial kryminalny
TV 4
12:00serial fabularny
13:00serial obyczajowy
14:00magazyn policyjny
15:00reality show
Tele 5
12:00telezakupy

Filmowe

ale kino+
od 11:35blok filmów krótkometrażowych
15:00dramat obyczajowy
AXN
12:00serial sensacyjny
13:00serial kryminalny
14:00serial kryminalny
15:00serial sensacyjny
CANAL+
zdjęcie
od 11:10dramat obyczajowy
13:05dramat obyczajowy
15:10komediodramat
CANAL+ 1
od 11:40chochliki telewizyjne
12:10dramat obyczajowy
14:05dramat obyczajowy
CANAL+ Family
od 11:55magazyn muzyczny
12:45komedia romantyczna
14:15magazyn informacyjny
14:25chochliki telewizyjne
14:30film dokumentalny
15:30komedia
CANAL+ Film
od 11:15dramat przygodowy
12:50magazyn informacyjny
13:00chochliki telewizyjne
13:05film dokumentalny
14:10film krótkometrażowy
15:50magazyn filmowy
CANAL+ Seriale
od 11:45serial sensacyjny
12:30film krótkometrażowy
12:40film krótkometrażowy
13:05film krótkometrażowy
13:20film krótkometrażowy
13:40film krótkometrażowy
14:00dramat psychologiczny
15:50film krótkometrażowy
CBS Europa
od 11:40film przygodowy
15:30film przygodowy
HBO
od 11:00film familijny
13:05thriller
15:05komedia
HBO 2
od 10:05dramat obyczajowy
12:10dramat biograficzny
HBO 3
12:00serial obyczajowy
12:45serial obyczajowy
13:45dramat wojenny
Kino Polska
od 9:00dramat społeczny
zdjęcie
13:05dramat wojenny
15:00dramat psychologiczny
Polsat Film
od 11:55komedia
13:50dramat przygodowy
TNT
od 10:10thriller
12:15dramat SF
14:20film sensacyjny

Sportowe

CANAL+ Sport
od 11:30BMW International Open - 1. runda
13:30magazyn piłkarski
14:30magazyn piłkarski
15:30BMW International Open - 1. runda
nSport+
od 10:45mecz: FOGO Unia Leszno - Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa
13:30magazyn żużlowy
14:25magazyn żużlowy
Polsat Sport
12:00mecz fazy grupowej: Portugalia - Hiszpania
14:10boks
15:45waga półciężka: Andre Ward - Siergiej Kowaliow
Polsat Sport Extra
12:00magazyn sportowy
13:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
15:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport News
zdjęcie
12:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
15:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
TVP Sport
od 11:40magazyn sportowy
12:20mecz ćwierćfinałowy: Belgia - Włochy
14:30mecz 3. rundy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!