Ogólnotematyczne

TVP 1
12:00magazyn informacyjny
12:15magazyn rolniczy
12:35program informacyjny
12:40magazyn poradnikowy
zdjęcie
14:00serial obyczajowy
15:00magazyn informacyjny
15:10magazyn informacyjny
15:20magazyn kulinarny
15:45program muzyczny
15:55serial wojenny
TVP 2
12:30serial obyczajowy
13:20serial fabularno-dokumentalny
14:50serial obyczajowy
Polsat
od 11:50serial paradokumentalny
12:20serial paradokumentalny
zdjęcie
12:50serial paradokumentalny
13:50serial paradokumentalny
14:50serial paradokumentalny
15:50magazyn informacyjny
TVN
od 11:35serial paradokumentalny
zdjęcie
12:35serial kryminalny
13:40serial fabularno-dokumentalny
14:20serial fabularno-dokumentalny
TVN 7
od 11:55serial paradokumentalny
12:55serial fabularno-dokumentalny
13:55serial fabularno-dokumentalny
14:55serial paradokumentalny
15:55serial obyczajowy
TV 4
12:00serial fabularny
13:00serial obyczajowy
14:00magazyn policyjny
15:00reality show
TV 6
12:00serial komediowy
14:15program muzyczny
15:15serial fantasy
TVP Polonia
12:05magazyn żeglarski
12:35magazyn informacyjny
12:50serial obyczajowy
15:25magazyn informacyjny
Tele 5
12:00telezakupy

Filmowe

ale kino+
od 11:15dramat biograficzny
zdjęcie
13:05komediodramat
14:35dramat obyczajowy
AXN
zdjęcie
12:05serial kryminalny
13:05serial sensacyjny
14:00serial kryminalny
15:00serial kryminalny
CANAL+
zdjęcie
od 11:55dramat obyczajowy
13:30chochliki telewizyjne
14:00film familijny
15:55magazyn filmowy
CANAL+ 1
od 10:35thriller
12:15magazyn informacyjny
12:25magazyn sportowy
zdjęcie
12:55dramat obyczajowy
14:30chochliki telewizyjne
15:00film familijny
CANAL+ Family
od 11:50magazyn muzyczny
12:40film familijny
14:15magazyn informacyjny
14:25chochliki telewizyjne
CANAL+ Film
od 10:35komedia
12:15magazyn informacyjny
zdjęcie
12:30thriller
14:00musical
15:30magazyn filmowy
CANAL+ Seriale
12:05serial komediowy
12:30film dokumentalny
13:25etiuda filmowa
15:35film krótkometrażowy
CBS Europa
od 10:40dramat historyczny
zdjęcie
12:40dramat obyczajowy
14:55melodramat
FilmBox
12:05serial przygodowy
13:25serial sensacyjny
14:05serial kryminalny
15:25film kryminalny
HBO
od 10:35dramat biograficzny
zdjęcie
12:35film SF
14:30komedia romantyczna
HBO 3
12:00serial komediowy
12:30serial komediowy
13:40serial komediowy
14:15film dokumentalny
15:45komedia
Polsat Film
od 10:40komediodramat
zdjęcie
14:25komedia
TNT
od 11:10dramat sensacyjny
15:10komedia kryminalna

Sportowe

CANAL+ Sport
od 11:05rewanżowy mecz fazy play-off: HNK Rijeka - Olympiacos Pireus
13:15magazyn piłkarski
15:20mecz: Manchester City FC - Everton FC
Eurosport 1
14:154. etap: Escaldes-Engordany - Tarragona
14:45magazyn kolarski
15:005. etap: Benicassim - Alcossebre
nSport+
od 11:05rewanżowy mecz fazy play-off: FK Astana - Celtic FC
13:15skrót meczu: CASH BROKER Stal Gorzów - Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa
13:50rewanżowy mecz fazy play-off: Sevilla FC - Istanbul Basaksehir
Polsat Sport
12:00mecz: AFC Ajax - FC Groningen
14:10magazyn sportowy
14:50mecz: NAC Breda - PSV Eindhoven
Polsat Sport Extra
13:30mecz finałowy gry pojedynczej: Grigor Dimitrov - Nick Kyrgios
Polsat Sport News
13:00program informacyjny
13:07mecz półfinałowy
14:00program informacyjny
14:07mecz półfinałowy
15:00program informacyjny
15:07mecz: Shanghai Greenland Shenhua FC - Guangzhou Evergrande Taobao FC
TVP Sport
14:05skrót meczu 1. rundy gry pojedynczej: Agnieszka Radwańska - Eugenie Bouchard
14:50mecz: FC Bayern Monachium - Bayer 04 Leverkusen

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!