Ogólnotematyczne

TVP 1
12:00magazyn informacyjny
12:10magazyn rolniczy
12:30program informacyjny
12:35cykl felietonów
zdjęcie
14:00serial obyczajowy
15:00magazyn informacyjny
15:10magazyn informacyjny
15:20cykl reportaży
TVP 2
od 11:40serial obyczajowy
zdjęcie
12:40serial obyczajowy
zdjęcie
14:10program rozrywkowy
15:10serial obyczajowy
Polsat
12:00serial paradokumentalny
13:00serial paradokumentalny
14:00serial obyczajowy
14:45serial paradokumentalny
15:50magazyn informacyjny
TVN
12:00serial paradokumentalny
13:00serial paradokumentalny
13:30serial paradokumentalny
15:30serial paradokumentalny
TVN 7
12:00serial paradokumentalny
13:00serial fabularno-dokumentalny
14:00serial fabularno-dokumentalny
15:00serial paradokumentalny
TV 6
13:45reality show
14:45serial obyczajowy
15:15serial fantasy
TV Puls
13:40serial obyczajowy
14:40serial komediowy
15:20serial komediowy
TVP Polonia
12:35magazyn informacyjny
12:50serial obyczajowy
13:25serial komediowy
14:20film dokumentalny
15:25magazyn informacyjny
15:40serial dokumentalny
15:55cykl reportaży
TVP Kultura
od 11:30serial historyczny
12:35film krótkometrażowy
13:30film krótkometrażowy
14:00film dokumentalny
Tele 5
od 11:30program interaktywny
13:45telezakupy

Filmowe

ale kino+
od 11:35blok filmów krótkometrażowych
zdjęcie
12:40dramat biograficzny
14:35blok filmów krótkometrażowych
AXN
12:00serial kryminalny
13:00serial akcji
14:00serial kryminalny
15:00serial sensacyjny
CANAL+
od 11:05dramat przygodowy
12:50chochliki telewizyjne
13:20film dokumentalny
14:35magazyn muzyczny
15:25komediodramat
CANAL+ 1
12:05dramat przygodowy
13:50chochliki telewizyjne
14:20film dokumentalny
15:35magazyn muzyczny
CANAL+ Family
12:05magazyn muzyczny
14:30magazyn informacyjny
14:40chochliki telewizyjne
CANAL+ Film
od 11:10dramat biograficzny
12:55magazyn informacyjny
13:05chochliki telewizyjne
13:10komedia
14:55magazyn filmowy
15:25komedia
CANAL+ Seriale
od 11:45serial kryminalny
12:30czarna komedia
14:10film krótkometrażowy
14:25film krótkometrażowy
15:00serial obyczajowy
15:45film krótkometrażowy
CBS Europa
od 11:55komedia
13:50komedia sensacyjna
15:35film SF
FilmBox
od 11:50serial obyczajowy
13:00serial komediowy
13:30serial komediowy
14:00serial kryminalny
HBO
od 11:40film przygodowy
13:30komedia
15:05komediodramat
HBO 2
od 11:00komedia obyczajowa
12:25dramat obyczajowy
13:55dramat kostiumowy
HBO 3
od 11:50serial komediowy
13:10serial komediowy
13:35dramat obyczajowy
15:20dramat obyczajowy
Polsat Film
od 10:50film historyczny
Stopklatka TV
od 11:35serial fabularno-dokumentalny
13:40serial dokumentalny
14:05serial obyczajowy
15:00serial obyczajowy
15:55serial komediowy
TNT
od 11:20dramat kostiumowy

Sportowe

CANAL+ Sport
od 11:15mecz fazy play-off: Montpellier HB - KS Vive Tauron Kielce
15:00mecz: Legia Warszawa - Wisła Kraków
Eurosport 1
12:05mecz towarzyski reprezentacji do lat 21: Niemcy - Portugalia
Eurosport 2
12:301. mecz finałowy: Valencia BC - Baloncesto Malaga
nSport+
12:00mecz 1/8 finału: Manchester City FC - AS Monaco
14:00rewanżowy mecz 1/8 finału: AS Monaco - Manchester City FC
Polsat Sport
od 11:20mecz towarzyski: Francja - Hiszpania
13:30magazyn lekkoatletyczny
14:10mecz towarzyski: Holandia - Włochy
Polsat Sport Extra
od 11:20mecz: Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin
zdjęcie
13:30mecz 1/8 finału gry pojedynczej
Polsat Sport News
12:00program informacyjny
12:07mecz: Wisła Puławy - Chojniczanka Chojnice
13:00program informacyjny
15:00program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!