Ogólnotematyczne

TVP 1
12:00magazyn informacyjny
12:10magazyn rolniczy
12:25program informacyjny
zdjęcie
14:00serial obyczajowy
15:00magazyn informacyjny
15:15magazyn informacyjny
15:25serial obyczajowy
TVP 2
od 11:40serial obyczajowy
zdjęcie
12:45serial obyczajowy
14:15film dokumentalny
Polsat
12:00serial paradokumentalny
13:00serial paradokumentalny
14:00serial obyczajowy
14:45serial paradokumentalny
15:50magazyn informacyjny
TVN
12:00serial paradokumentalny
13:00serial paradokumentalny
13:30serial paradokumentalny
14:00serial paradokumentalny
TVN 7
od 11:55serial paradokumentalny
12:55serial fabularno-dokumentalny
13:55serial fabularno-dokumentalny
14:55serial paradokumentalny
15:55serial kryminalny
TV 4
12:00serial fabularny
13:00serial obyczajowy
14:00magazyn policyjny
15:00reality show
TV 6
12:45serial komediowy
13:45serial obyczajowy
14:15program muzyczny
15:15serial fantasy
Tele 5
od 11:30program interaktywny
13:45telezakupy

Filmowe

AXN
12:05serial kryminalny
13:05serial kryminalny
14:05serial fantasy
15:05serial kryminalny
CANAL+
od 10:55dramat kryminalny
12:25komediodramat
13:35chochliki telewizyjne
CANAL+ 1
od 11:55dramat kryminalny
13:25komediodramat
14:35chochliki telewizyjne
CANAL+ Family
12:00magazyn muzyczny
12:50film fantasy
14:15film krótkometrażowy
14:20film krótkometrażowy
14:25film krótkometrażowy
14:30film krótkometrażowy
14:45magazyn informacyjny
14:55chochliki telewizyjne
15:00film krótkometrażowy
15:20film przygodowy
CANAL+ Film
od 11:40thriller
13:10magazyn filmowy
13:40dramat biograficzny
15:25dramat psychologiczny
CANAL+ Seriale
od 11:45serial obyczajowy
12:30serial animowany
12:35serial animowany
12:45serial animowany
12:50serial animowany
13:00serial animowany
13:05serial animowany
13:10serial animowany
13:20serial animowany
13:25serial animowany
13:35serial animowany
13:40serial animowany
13:45serial animowany
13:55serial animowany
14:05film dokumentalny
15:10film krótkometrażowy
15:30film krótkometrażowy
15:40serial kryminalny
CBS Europa
od 11:10thriller
13:00dramat kostiumowy
15:05dramat historyczny
FilmBox
od 10:55komedia romantyczna
13:20serial kryminalny
14:50thriller SF
HBO
od 10:45komediodramat
12:20film familijny
13:50komedia romantyczna
15:20film familijny
HBO 2
od 10:45film familijny
12:30komedia muzyczna
14:10dramat obyczajowy
HBO 3
od 10:45film kostiumowy
12:50serial komediowy
13:20serial komediowy
14:15serial komediowy
14:40dramat obyczajowy
Kino Polska
od 11:30serial obyczajowy
12:45film biograficzny
14:50dramat wojenny
Polsat Film
od 11:05baśń filmowa
15:05komedia romantyczna
Stopklatka TV
od 11:35serial fabularno-dokumentalny
12:40serial fabularno-dokumentalny
14:05serial obyczajowy
15:00serial obyczajowy
15:55serial komediowy
TNT
od 11:05komedia
13:00komedia

Sportowe

CANAL+ Sport
od 11:30mecz: Arsenal FC - Everton FC
13:35magazyn piłkarski
14:45mecz o 3. miejsce: MMTS Kwidzyn - KS Azoty-Puławy
Eurosport 1
12:0016. etap: Rovetta - Bormio
13:00magazyn kolarski
13:1517. etap: Tirano - Canazei
Eurosport 2
od 10:00mecz kwalifikacyjny gry pojedynczej
15:00mecz kwalifikacyjny gry pojedynczej
nSport+
od 11:00mecz: Lech Poznań - Lechia Gdańsk
13:05magazyn piłkarski
14:00magazyn sportowy
14:30magazyn piłkarski
15:00mecz: CASH BROKER Stal Gorzów - FOGO Unia Leszno
Polsat Sport Extra
od 10:40mecz: Lokomotiw Moskwa - Zenit Sankt Petersburg
12:50mecz finałowy gry pojedynczej: Alexander Zverev - Novak Djoković
15:00magazyn lekkoatletyczny
15:30magazyn sportowy
Polsat Sport News
12:30magazyn sportowy
13:00program informacyjny
13:07mecz: Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec
14:00program informacyjny
14:07mecz: Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec
15:00program informacyjny
TVP Sport
od 11:05mecz 2. rundy gry pojedynczej: Ashleigh Barty - Camila Giorgi
13:00mecz 2. rundy gry pojedynczej: Daria Gawriłowa - Jelizawieta Kuliczkowa
15:00mecz 2. rundy gry pojedynczej: Magda Linette - Caroline Garcia

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!