Ogólnotematyczne

TVP 1
zdjęcie
14:05komedia
16:00film dokumentalny
17:00magazyn informacyjny
17:20magazyn informacyjny
17:35telenowela dokumentalna
TVP 2
14:00teleturniej
14:35reality show
zdjęcie
15:40film przygodowy
Polsat
od 13:50komedia
16:35komedia obyczajowa
TVN
od 12:40film familijny
14:55film animowany
TVN 7
od 13:20film przygodowy
zdjęcie
15:30film przygodowy
17:50dramat obyczajowy
TV 6
14:45serial obyczajowy
15:15serial fantasy
16:15serial sensacyjny
17:15serial kryminalny
TV Puls
od 13:35film fantasy
15:30komedia
17:20komedia sensacyjna
TVP Polonia
od 13:25serial obyczajowy
14:20wywiad
15:25serial historyczny
16:15serial historyczny
17:05reportaż
17:20program edukacyjny
17:30magazyn informacyjny
17:55magazyn
TVP Kultura
14:35etiuda filmowa
15:25dramat historyczny
Tele 5
od 13:45telezakupy
17:10program rozrywkowy

Filmowe

ale kino+
od 13:45film krótkometrażowy
14:20dramat obyczajowy
16:25komedia romantyczna
AXN
15:50komedia romantyczna
CANAL+
od 13:40film sensacyjny
15:15magazyn informacyjny
16:55dramat obyczajowy
CANAL+ 1
od 12:00dramat biograficzny
14:10chochliki telewizyjne
14:40film sensacyjny
16:15magazyn informacyjny
17:55dramat obyczajowy
CANAL+ Family
14:05magazyn informacyjny
14:15chochliki telewizyjne
14:25film animowany
15:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Film
od 13:30film sensacyjny
15:20film krótkometrażowy
zdjęcie
15:45film przygodowy
CANAL+ Seriale
od 13:20film dokumentalny
14:10dramat psychologiczny
16:05etiuda filmowa
16:25film krótkometrażowy
16:50serial obyczajowy
17:35serial obyczajowy
HBO
od 13:30komedia
15:30dramat obyczajowy
17:35magazyn filmowy
HBO 2
od 13:50musical
16:00serial komediowy
16:50komediodramat
HBO 3
od 13:40serial komediowy
14:10film animowany
15:50film obyczajowy
Kino Polska
od 13:20film historyczny
16:00komedia obyczajowa
Polsat Film
od 11:55film przygodowy
16:20film przygodowy
Stopklatka TV
14:05film przygodowy
15:55dramat sensacyjny
TNT
od 13:40serial sensacyjny
14:35serial sensacyjny
15:30serial sensacyjny
16:25serial sensacyjny
17:20serial sensacyjny

Sportowe

CANAL+ Sport
od 13:45magazyn piłkarski
14:15magazyn sportowy
15:00rewanżowy mecz ćwierćfinałowy fazy play-off: Orlen Wisła Płock - SPR Chrobry Głogów
17:30newsy sportowe
17:45magazyn sportowy
nSport+
14:00mecz: BETARD Sparta Wrocław - Get Well Toruń
16:45magazyn żużlowy
Polsat Sport
od 13:30mecz: Polonia Bydgoszcz - Stal BETAD Leasing Rzeszów
zdjęcie
15:40mecz: GKS Katowice - GKS Tychy
Polsat Sport Extra
od 12:50mecz finałowy gry pojedynczej
15:00magazyn lekkoatletyczny
15:30mecz: Science City Jena - Brose Bamberg
17:50magazyn piłkarski
Polsat Sport News
14:00program informacyjny
14:07magazyn piłkarski
15:00program informacyjny
16:00program informacyjny
17:00program informacyjny
17:07mecz: CSKA Moskwa - Spartak Moskwa
TVP Sport
od 13:004. mecz finałowy fazy play-off: Wisła Can-Pack Kraków - 1 KS Ślęza Wrocław
16:30magazyn sportowy
16:50magazyn sportowy
17:55mecz fazy grupowej: Tahiti - Japonia

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!