Ogólnotematyczne

TVP 1
zdjęcie
14:00serial obyczajowy
15:00magazyn informacyjny
15:15magazyn informacyjny
15:25serial obyczajowy
16:25cykl reportaży
17:00magazyn informacyjny
17:15magazyn informacyjny
17:25teleturniej muzyczny
17:55magazyn kulinarny
TVP 2
14:05film dokumentalny
zdjęcie
16:05serial komediowy
17:05serial obyczajowy
Polsat
14:00serial obyczajowy
14:45serial paradokumentalny
15:50magazyn informacyjny
16:10program informacyjny
16:15magazyn reporterów
16:30serial paradokumentalny
17:00serial paradokumentalny
TVN
zdjęcie
14:00serial paradokumentalny
16:00serial paradokumentalny
17:00serial paradokumentalny
TVN 7
od 13:55serial fabularno-dokumentalny
14:55serial paradokumentalny
15:55serial kryminalny
17:00serial obyczajowy
TV 4
zdjęcie
14:00magazyn policyjny
15:00reality show
16:00serial obyczajowy
17:00serial obyczajowy
TV 6
od 13:45serial obyczajowy
14:15program muzyczny
15:15serial fantasy
16:15serial sensacyjny
17:15serial kryminalny
TV Puls
od 13:50telenowela
14:50telenowela
15:50program rozrywkowy
16:20program rozrywkowy
TVP Polonia
14:50reportaż
15:25magazyn informacyjny
15:40magazyn poradnikowy
15:55program popularnonaukowy
16:30serial obyczajowy
16:55program dla dzieci
17:30magazyn informacyjny
17:55magazyn
Tele 5
od 13:45telezakupy
17:10program muzyczny

Filmowe

ale kino+
od 13:40film krótkometrażowy
14:15komedia romantyczna
AXN
14:00serial fantasy
15:00serial fantasy
16:00serial kryminalny
17:00serial kryminalny
CANAL+
zdjęcie
od 13:25dramat obyczajowy
15:35dramat obyczajowy
17:30dramat biograficzny
CANAL+ 1
od 13:55magazyn filmowy
14:25dramat obyczajowy
16:35dramat obyczajowy
CANAL+ Family
od 12:35komedia
14:20magazyn informacyjny
14:30chochliki telewizyjne
14:40film krótkometrażowy
15:00film animowany
16:45film familijny
CANAL+ Seriale
14:05komediodramat
17:00serial sensacyjny
17:45serial sensacyjny
CBS Europa
od 13:10komedia romantyczna
zdjęcie
15:05dramat historyczny
17:05dramat historyczny
FilmBox
14:25musical
17:45thriller SF
HBO
od 13:20komedia
14:40dramat obyczajowy
16:25komedia
HBO 2
14:45film animowany
16:10serial komediowy
17:05musical
HBO 3
14:00film animowany
15:20komedia
Polsat Film
od 12:30film familijny
14:50dramat obyczajowy
17:00komedia sensacyjna
TNT
od 12:25film SF
17:00film fantasy

Sportowe

CANAL+ Sport
16:25magazyn ligi angielskiej
17:30newsy sportowe
17:45magazyn sportowy
Eurosport 1
od 13:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
15:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
17:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Eurosport 2
od 13:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
15:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
17:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
nSport+
od 11:45mecz: CASH BROKER Stal Gorzów - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
14:15magazyn żużlowy
15:55magazyn piłki ręcznej
16:30magazyn piłkarski
17:00magazyn sportowy
17:45mecz finałowy Konferencji Zachodniej: Golden State Warriors - San Antonio Spurs
Polsat Sport
15:10mecz: Stal Rzeszów - Grupa Azoty Unia Tarnów
17:305. mecz półfinałowy fazy play-off: Stelmet BC Zielona Góra - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
Polsat Sport Extra
od 12:50mecz finałowy gry pojedynczej
15:00magazyn lekkoatletyczny
15:40piłka nożna
17:50magazyn piłkarski
Polsat Sport News
14:00program informacyjny
15:00program informacyjny
16:00program informacyjny
17:00program informacyjny
17:07mecz: Omaha Heart - Los Angeles Temptation

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!