Ogólnotematyczne

od 20:40mecz fazy grupowej: Chelsea FC - AS Roma
0:05film dokumentalny
1:35dramat obyczajowy
od 20:40program rozrywkowy
22:10komedia romantyczna
0:10komedia
od 21:30reality show
23:00komedia sensacyjna
1:15magazyn reporterów
1:50serial sensacyjny
od 20:00dramat obyczajowy
22:55magazyn piłkarski
0:00film dokumentalny
od 21:00horror
23:30serial animowany
0:00program rozrywkowy
1:00serial obyczajowy
1:30serial obyczajowy
22:55dramat wojenny
zdjęcie
22:00thriller
0:55serial grozy
1:50program rozrywkowy
od 20:20dramat biograficzny
22:20magazyn kulturalny
23:15cykl felietonów
23:30magazyn filmowy
23:50komediodramat
od 21:50serial kostiumowy
22:45program rozrywkowy
23:05film erotyczny
0:40program rozrywkowy

Filmowe

od 21:15thriller
23:40film krótkometrażowy
0:20melodramat
22:00dramat historyczny
1:00serial kryminalny
od 20:40mecz fazy grupowej: FC Bayern Monachium - Celtic FC
0:30komedia
od 21:40mecz fazy grupowej: FC Bayern Monachium - Celtic FC
1:30komedia
od 21:30komedia wojenna
0:50film krótkometrażowy
1:25dramat obyczajowy
od 21:30dramat psychologiczny
23:10dramat obyczajowy
0:35dramat obyczajowy
od 21:10film SF
zdjęcie
23:05serial obyczajowy
0:05serial obyczajowy
1:00horror
zdjęcie
22:35film kryminalny
0:40dramat obyczajowy
od 21:50serial obyczajowy
22:40komedia
0:40serial komediowy
1:10serial kostiumowy
od 20:00dramat wojenny
22:25dramat sensacyjny
0:20komedia
1:50dramat obyczajowy
od 21:00film sensacyjny
23:30komedia romantyczna
1:30komedia obyczajowa
od 21:00dramat historyczny
0:25dramat kostiumowy

Sportowe

od 20:40mecz fazy grupowej: Chelsea FC - AS Roma
23:00magazyn sportowy
0:20mecz fazy grupowej: FC Bayern Monachium - Celtic FC
23:55magazyn informacyjny
0:00magazyn piłkarski
1:00magazyn piłkarski
od 20:40mecz fazy grupowej: SL Benfica - Manchester United FC
22:45mecz: Orlen Wisła Płock - PGE Vive Kielce
1:25magazyn piłkarski
od 20:30mecz: Cuprum Lubin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
23:00sporty walki
23:05waga superśrednia: Norbert Dąbrowski - Jordan Kuliński
0:30magazyn piłkarski
22:00piłka nożna
0:00mecz: Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów
od 20:30mecz 2. rundy gry pojedynczej
22:40program informacyjny
23:10mecz 2. rundy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!