Ogólnotematyczne

TVP 2
14:00teleturniej
14:35program popularnonaukowy
16:15program rozrywkowy
Polsat
od 13:25komedia muzyczna
17:45serial dokumentalny
TVN
od 13:45magazyn poradnikowy
14:25magazyn poradnikowy
15:10program rozrywkowy
17:00reality show
TVN 7
od 13:50serial komediowy
14:25serial komediowy
15:00serial komediowy
15:35film dokumentalny
17:15komedia przygodowa
TV 4
od 13:10serial obyczajowy
14:15magazyn policyjny
zdjęcie
15:20film przygodowy
17:00komedia
TV 6
16:00serial dokumentalny
17:00film przyrodniczy
TVP Polonia
14:05program rozrywkowy
15:30magazyn żeglarski
16:00magazyn
17:00talk-show prof. Jana Miodka
17:30magazyn informacyjny
17:55serial obyczajowy
TVP Kultura
od 13:15dramat obyczajowy
zdjęcie
15:40dramat obyczajowy
17:05dramat obyczajowy
Tele 5
od 13:35magazyn motoryzacyjny
14:20serial dokumentalny
14:50serial przygodowy
15:50serial fantasy
16:45serial obyczajowy
17:50serial kostiumowy

Filmowe

ale kino+
od 12:55dramat obyczajowy
14:35komediodramat
zdjęcie
16:15dramat historyczny
AXN
od 13:15serial kryminalny
14:15serial kryminalny
15:15serial kryminalny
16:15serial kryminalny
17:15komedia romantyczna
CANAL+
od 13:40western
15:15film krótkometrażowy
15:30dramat biograficzny
17:10komedia sensacyjna
CANAL+ 1
14:40western
16:15film krótkometrażowy
16:30dramat biograficzny
CANAL+ Family
14:05magazyn informacyjny
14:15chochliki telewizyjne
14:25dramat obyczajowy
15:50serial dokumentalny
CANAL+ Film
od 13:45thriller
15:25magazyn filmowy
16:00film sensacyjny
CANAL+ Seriale
14:05film krótkometrażowy
14:30serial kryminalny
15:15serial kryminalny
16:00serial sensacyjny
16:45serial sensacyjny
17:30serial sensacyjny
CBS Europa
od 13:00dramat katastroficzny
14:50dramat katastroficzny
HBO 2
od 12:40komediodramat
14:10film dokumentalny
15:55komedia
17:30komedia romantyczna
HBO 3
od 13:40serial dokumentalny
14:40serial obyczajowy
15:35serial obyczajowy
16:35serial obyczajowy
17:30serial kryminalny
Polsat Film
od 13:50film familijny
zdjęcie
15:55film familijny
Stopklatka TV
zdjęcie
14:00komediodramat
16:00film katastroficzny
TNT
od 13:10film familijny
zdjęcie
15:25komedia

Sportowe

CANAL+ Sport
15:00mecz: Arka Gdynia - Pogoń Szczecin
17:40mecz: Piast Gliwice - Korona Kielce
Eurosport 1
14:002. etap: Inzinzac-Lochrist - Bignan
17:15magazyn kolarski
17:301. etap - jazda drużynowa na czas: Nimes - Nimes
nSport+
15:10mecz: Arka Gdynia - Pogoń Szczecin
17:40mecz: ROW Rybnik - Get Well Toruń
Polsat Sport
od 13:00magazyn siatkarski
zdjęcie
14:30mecz: GKS Tychy - Drutex-Bytovia Bytów
17:00boks
Polsat Sport News
od 13:25mecz: Shanghai Greenland Shenhua FC - Guangzhou Evergrande Taobao FC
15:30magazyn tenisowy
16:00program informacyjny
16:30mecz: Spartak Moskwa - Lokomotiw Moskwa

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!