Ogólnotematyczne

TVP 1
od 11:30mecz: FC Bayern Monachium - AC Milan
13:50serial biograficzny
14:50serial biograficzny
TVP 2
14:00teleturniej
14:40program popularnonaukowy
TVN
od 11:50serial obyczajowy
12:15serial obyczajowy
12:45reality show
13:45program rozrywkowy
15:20program rozrywkowy
TVN 7
13:00serial dokumentalny
13:55serial dokumentalny
14:50film przygodowy
TV 4
12:00serial obyczajowy
13:00serial obyczajowy
14:05magazyn policyjny
15:20film dla młodzieży
TV 6
od 11:00film fantasy
12:50komedia romantyczna
TV Puls
12:55serial sensacyjny
13:55film przygodowy
TVP Kultura
12:20film obyczajowy
13:25film krótkometrażowy
zdjęcie
13:55dramat obyczajowy
Tele 5
od 11:50komedia
13:40magazyn motoryzacyjny
14:20serial dokumentalny
14:50serial przygodowy
15:50serial fantasy

Filmowe

ale kino+
od 11:40dramat obyczajowy
14:30film kryminalny
AXN
od 11:35serial kryminalny
12:30serial kryminalny
zdjęcie
13:25serial kryminalny
zdjęcie
14:25serial kryminalny
15:25serial kryminalny
CANAL+
od 11:10film animowany
12:45magazyn informacyjny
12:55chochliki telewizyjne
15:00film sensacyjny
CANAL+ 1
od 10:30dramat przygodowy
12:10film animowany
13:45magazyn informacyjny
13:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Family
od 10:50film animowany
14:10magazyn informacyjny
14:20chochliki telewizyjne
14:30film SF
CANAL+ Film
12:10magazyn informacyjny
12:20chochliki telewizyjne
12:30thriller
15:40western
CANAL+ Seriale
od 11:45film dokumentalny
12:40film krótkometrażowy
12:50film krótkometrażowy
13:10film krótkometrażowy
13:15komedia
15:05film krótkometrażowy
15:25film krótkometrażowy
15:40film krótkometrażowy
15:45film krótkometrażowy
CBS Europa
od 10:40film przygodowy
12:30film muzyczny
14:15serial przygodowy
15:20serial przygodowy
HBO
od 11:30dramat obyczajowy
13:25dramat biograficzny
15:50thriller
HBO 2
od 11:40film familijny
13:20dramat obyczajowy
15:15dramat obyczajowy
HBO 3
od 11:45serial obyczajowy
13:45serial obyczajowy
14:35komediodramat
Polsat Film
zdjęcie
12:00film animowany
zdjęcie
14:00film animowany
TNT
od 11:20film przygodowy
13:25film wojenny

Sportowe

CANAL+ Sport
od 11:15mecz: Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
13:25film dokumentalny
15:00mecz: Piast Gliwice - Pogoń Szczecin
Eurosport 1
13:45magazyn kolarski
14:0020. etap - jazda indywidualna na czas: Marsylia - Marsylia
Eurosport 2
14:00wieża 3-metrowa - pary mieszane
15:30trampolina 3-metrowa - finał kobiet
nSport+
od 11:05magazyn rajdów samochodowych, podsumowanie 1. połowy sezonu
12:10magazyn sportowy
13:00mecz fazy grupowej: Olympique Lyon - Sevilla FC
15:10mecz: Piast Gliwice - Pogoń Szczecin
TVP Sport
od 11:10mecz: FC Bayern Monachium - AC Milan
13:45magazyn piłkarski
14:10magazyn tenisowy
15:40mecz finałowy mężczyzn

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!