Program TV na wczoraj, środa 17.04.2024
POPULARNE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
TVP 1
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
7:00program religijny
Zrujnowani, odbudowani
7:30magazyn religijny
Wydział kryminalny Kitzbühel: Garda (52)
8:00serial kryminalny
Ranczo 5: Amerykańska baza (56)
8:50serial obyczajowy
Komisarz Alex 19: Zabójstwo na raty (236)
9:45serial kryminalny
Ojciec Mateusz 28: Weekend z duchami (362)
10:45serial kryminalny
TVP 2
Rodzinka.pl: Boskie życie (180)
od 6:50serial komediowy
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
Polsat
Nowy dzień
od 6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy: Mroczne zdjęcie (729)
8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy: W poszukiwaniu skarbu (730)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny: Tajemnica gosposi (124)
9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Kłopoty z kontrolerami biletów (811)
10:40serial paradokumentalny
TVN
Kuchenne rewolucje: Białystok, James Bomba-Lina (8/14)
od 6:50program rozrywkowy
Dzień Dobry TVN
7:45magazyn
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
Tele 5
Prehistoryczne bestie: Najgroźniejszy zabójca dinozaurów (3)
od 6:00serial dokumentalny
Coś śmiesznego: Kabaret Ani Mru-Mru (3)
7:10program rozrywkowy
Trucker Club (8)
7:30magazyn motoryzacyjny
Kabaretowy Szał: Łowcy.B (23)
8:00program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Jurki (24)
8:55program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Młodych Panów (27)
9:45program rozrywkowy
Remont na 5 (1)
10:00program rozrywkowy
Telezakupy
10:30magazyn reklamowy
TV 4
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (282)
7:00reality show
Dlaczego ja?: Wnuczek przyłapuje nocą babcię na parkingu (833)
8:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: 11 - latek ma kłopoty z kolegą ze szkoły i prosi policję o pomoc (834)
9:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Sąd rodzinny (976)
10:00serial paradokumentalny
TV 6
Strażnik Teksasu (22)
7:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (1142)
8:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (16)
9:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (17)
10:00serial sensacyjny
TV Puls
Nash Bridges: Silne uderzenie (4)
7:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Przyjaciele (6)
8:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Zaciemnienie (7)
9:00serial sensacyjny
Zbuntowany anioł (187)
10:00telenowela
TVN 7
Szpital (1004)
od 6:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1102)
7:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (826)
8:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (827)
10:00serial paradokumentalny
TVP Kultura
Teledysk: Warsaw Harmony - G. Ph. Telemann Ouverture 5 F - dur, TWV 4
8:00magazyn muzyczny
Słowobranie
8:25program publicystyczny
Komediantka (1/9)
9:05serial obyczajowy
Wielki pan
10:10komedia
TVP Polonia
Kuchnia dwudziestolecia: Co jadają dyplomaci? Elegancja tuż przed wojną (24)
7:00magazyn kulinarny
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
WP
Premiera: Tłit (997)
7:00program publicystyczny
Wariaci za kierownicą 3 (10)
7:35program rozrywkowy
Porzucone budowle 5 (7)
8:35serial dokumentalny
Porzucone budowle 5 (8)
9:35serial dokumentalny
Wymazane z historii 3 (3)
10:35serial dokumentalny
FILMOWE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
ale kino+
Maski
7:00film krótkometrażowy
Transfer kosmicznej energii
7:30film krótkometrażowy
Plaża
8:00film krótkometrażowy
Van der Valk 2 (2)
8:30serial kryminalny
Zemsta
10:15komedia
AXN
Rekrut (11)
7:00serial kryminalny
MacGyver 5 (12)
8:00serial akcji
MacGyver 5 (13)
8:55serial akcji
Rekrut (11)
9:55serial kryminalny
MacGyver 5 (14)
10:50serial akcji
CANAL+ 1
Łapu-capu
7:00chochliki telewizyjne
Pan Tadeusz
7:05film kostiumowy
Diana. Przekleństwo Spencerów
9:50film dokumentalny
Niebieska linia
10:40dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Ronja, córka zbójnika (14)
od 6:55serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 4 (10)
7:25serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 4 (11)
7:35serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 4 (12)
7:45serial animowany
Barbie: Dreamhouse Adventures (24)
8:05serial animowany
Łapu-capu
8:45chochliki telewizyjne
ABC gotowania - kuchnia grecka: Dipy (5)
9:00magazyn poradnikowy
ABC gotowania - kuchnia grecka: Ciasto filo (6)
9:25magazyn poradnikowy
ABC gotowania - kuchnia grecka: Zupy (7)
10:00magazyn poradnikowy
ABC gotowania - kuchnia grecka: Desery (8)
10:25magazyn poradnikowy
CANAL+ Film
Kopciuszek i kamień życia
od 6:30film animowany
Łapu-capu
8:00chochliki telewizyjne
Aktualności filmowe+
8:10magazyn filmowy
Wiek Adaline
8:45melodramat
Wróżka Zębuszka
10:45film animowany
CANAL+ Premium
Pan Tadeusz
od 6:05film kostiumowy
Diana. Przekleństwo Spencerów
8:50film dokumentalny
Niebieska linia
9:40dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Łapu Capu
9:45program rozrywkowy
Twardzielki: Gabriela Kuzawińska (5)
9:50serial dokumentalny
Twardzielki: Ewa Piątkowska (6)
10:15serial dokumentalny
Patagonia. Życie na krańcu świata (1)
10:40serial dokumentalny
CBS Europa
Święta w stylu country
od 6:00komedia romantyczna
Swatka i książę
7:35komedia romantyczna
Powrót do Edenu (5/6)
9:20serial obyczajowy
Powrót do Edenu (6-ost.)
10:20serial obyczajowy
Epic Drama
Panna Scarlet i komisarz 3: Hotel St Marc (3)
od 6:55serial kryminalny
Inspektor George Gently: Spalone zwłoki (2)
8:00serial kryminalny
Agenci NCIS 13: Incognito (3)
9:55serial kryminalny
Agenci NCIS 13: Podwójne kłopoty (4)
10:50serial kryminalny
HBO
42 sekundy
od 6:00dramat biograficzny
Ucieczka od życia
7:50komediodramat
Nel i tajemnica kurokota
9:30film animowany
HBO 2
Mrówka Z
od 6:00film animowany
Stylowy romans
7:25komedia romantyczna
Black Adam
8:50film przygodowy
Pępek świata 7: The Convention (9)
10:55serial komediowy
HBO 3
Stażyści
od 6:00komedia
Pan Peabody i Sherman
7:55film animowany
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 2: The Lizard-Spock Expansion (8)
9:30serial komediowy
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 2: The White Asparagus Triangulation (9)
9:50serial komediowy
Dalíland
10:15dramat biograficzny
Kino Polska
Miasta rytm: Gdynia (7)
od 6:50serial dokumentalny
Nowy kabaretowy rejs 2 (3)
7:50program rozrywkowy
Nowy kabaretowy rejs 2 (4)
8:50program rozrywkowy
Mysz
9:50film obyczajowy
Wilcze echa
10:50film przygodowy
Kino TV
Joga dla dwojga
7:00film obyczajowy
Celnicy 3 (8)
8:40serial dokumentalny
Celnicy 3 (9)
9:10serial dokumentalny
Poirot: Pani McGinty nie żyje
9:50serial kryminalny
Polsat Film
Więzienie (120)
7:00serial dokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Czarna róża (9)
7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (23)
8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (24)
9:30serial obyczajowy
Świat według Kiepskich: Minister wszystkich Polaków (49)
10:30serial komediowy
Stopklatka
Złoty interes 2 (2)
7:00program rozrywkowy
Hudson i Rex 5 (6)
8:00serial kryminalny
Komisarz Rex 7: Policjantów się nie całuje (91)
9:00serial kryminalny
Komisarz Rex 7: Zakochana w mordercy (92)
10:00serial kryminalny
Warner TV
Diukowie Hazzardu 6: Wyznanie Cootera (22)
od 6:35serial komediowy
Alf 4: Poszukiwany: żywy lub martwy (3)
7:35serial komediowy
Alf 4: Mamy fortunę (4)
8:05serial komediowy
Kochane kłopoty (6)
8:35serial obyczajowy
Kochane kłopoty (7)
9:35serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 7 (17)
10:30serial sensacyjny
SPORTOWE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 6:45mecz: Puszcza Niepołomice - Lech Poznań
Koszykówka mężczyzn: NBA
9:00mecz fazy play-in: New Orleans Pelicans - Los Angeles Lakers
CANAL+ Sport 5
Liga+ Extra
od 6:00magazyn piłkarski
Basket+
7:45newsy sportowe
Telesprzedaż
8:00
Magazyn Metalkas 2. Ekstraliga
9:45magazyn żużlowy
Żużel: PGE Ekstraliga
10:15mecz: ZOOleszcz GKM Grudziądz - Orlen Oil Motor Lublin
Eurosport 1
Formuła E: ePrix Misano
od 6:28podsumowanie
FIM World Endurance Championship: Wyścig 24-godzinny w Spa-Francorchamps
7:24wyścigi motocyklowe
Igrzyska Olimpijskie: Galeria Sław Pekin 2008
8:31magazyn sportowy
Cycling Show
9:24magazyn sportowy
Kolarstwo: Tour of the Alps
9:552. etap
The Minute
10:39magazyn sportowy
Formuła E: ePrix Misano
10:41podsumowanie
Eurosport 2
Kolarstwo: Tour of the Alps
od 6:552. etap
Formuła E: ePrix Misano
8:25podsumowanie
FIM World Endurance Championship: Wyścig 24-godzinny w Spa-Francorchamps
9:21wyścigi motocyklowe
Triathlon: Zawody Singapore T100
10:24wyścig mężczyzn
Polsat Sport
Boks: Rocky Boxing Night w Żukowie
od 6:00waga ciężka: Kacper Meyna - Krzysztof Twardowski 02.06.2023
Cafe Futbol
9:30magazyn piłkarski
Polsat Sport Extra
Cafe Futbol
od 6:00magazyn piłkarski
Sporty walki: FEN 39 w Ząbkach
7:30walka: Kacper Formela - Nicolae Hantea 12.03.2022
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
8:30mecz: Wisła Płock - Wisła Kraków
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga czeska
od 6:00mecz: FC Viktoria Pilzno - SK Slavia Praga
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Superliga
8:302. mecz ćwierćfinałowy: Górnik Zabrze - Energa MKS Kalisz
TVP Sport
Retro TVP Sport: Piłka nożna: Puchar UEFA 2002/03 - mecz: SS Lazio - Wisła Kraków (13)
od 6:00magazyn sportowy
Futsal: Eliminacje mistrzostw świata
8:05rewanżowy mecz barażowy: Chorwacja - Polska
Piłka nożna kobiet: ORLEN Ekstraliga
9:45mecz: Medyk Konin - GKS Katowice
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!