Ogólnotematyczne

TVP 1
od 21:15serial obyczajowy
zdjęcie
0:20serial obyczajowy
TVP 2
od 21:50komedia romantyczna
1:20komediodramat
Polsat
od 20:05dramat kryminalny
22:45thriller
1:05komedia SF
TVN
od 20:55film sensacyjny
zdjęcie
23:10film fantasy
1:45program kulinarno-rozrywkowy
TVN 7
od 20:00film sensacyjny
0:40serial medyczny
1:40interaktywny program rozrywkowy
TV 6
22:55film historyczny
1:30program rozrywkowy
TV Puls
od 21:45thriller SF
0:00program rozrywkowy
0:45serial dokumentalny
1:20serial dokumentalny
TVP Kultura
22:25magazyn o książkach
23:00dramat obyczajowy
1:35magazyn kulturalny
1:55dramat obyczajowy
Tele 5
od 21:50program rozrywkowy
22:20magazyn motoryzacyjny
23:05film erotyczny
1:05program rozrywkowy

Filmowe

ale kino+
od 20:10dramat obyczajowy
22:20dramat obyczajowy
0:00dramat biograficzny
AXN
23:00serial fabularno-dokumentalny
0:00serial fabularno-dokumentalny
CANAL+
od 21:00film kryminalny
CANAL+ Family
23:55komedia
1:40film krótkometrażowy
CANAL+ Film
od 21:45dramat sensacyjny
23:15thriller
0:45dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
od 21:30serial obyczajowy
22:15serial obyczajowy
23:00serial kryminalny
23:50serial kryminalny
0:40film krótkometrażowy
0:45film dokumentalny
1:00film wojenny
CBS Europa
od 21:00horror
22:55serial grozy
0:00serial grozy
FilmBox
od 21:00dramat wojenny
23:20dramat kryminalny
1:30film erotyczny
HBO
22:00thriller
0:00komedia
HBO 2
od 21:00western
23:45serial obyczajowy
0:50komediodramat
HBO 3
od 21:55serial obyczajowy
1:00serial obyczajowy
1:55serial historyczny
Kino Polska
od 20:00film historyczny
23:15dramat obyczajowy
1:40film obyczajowy
Polsat Film
od 21:00komedia sensacyjna
23:35dramat historyczny
Stopklatka TV
od 21:55film sensacyjny
1:55dramat psychologiczny
TNT
od 21:00film sensacyjny
23:15film sensacyjny
1:20film sensacyjny

Sportowe

CANAL+ Sport
1:00magazyn sportowy
1:50mecz: Legia Warszawa - Borussia Dortmund
Eurosport 2
22:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
1:25magazyn informacyjny
1:30mecz 2. rundy gry pojedynczej
nSport+
od 20:00mecz: ROW Rybnik - CASH BROKER Stal Gorzów
22:45mecz: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - FOGO Unia Leszno
Polsat Sport Extra
od 20:00mecz finałowy gry pojedynczej
22:50mecz finałowy gry pojedynczej
1:00mecz fazy grupowej: Macedonia - Portugalia
TVP Sport
od 21:55program publicystyczny
22:30program informacyjny
23:05mecz 2. rundy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!