Ogólnotematyczne

TVP 1
20:05magazyn sportowy
20:15magazyn informacyjny
22:10film biograficzny
TVP 2
20:05film biograficzny
22:00film historyczny
Polsat
23:05komedia romantyczna
TVN
20:00dramat społeczny
22:45film sensacyjny
TVN 7
22:50serial medyczny
23:50dramat sensacyjny
TV 4
20:00film sensacyjny
21:50horror
TV 6
20:00program popularnonaukowy
22:55program rozrywkowy
23:25program rozrywkowy
TV Puls
22:00film sensacyjny
TVP Polonia
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
21:40dramat obyczajowy
23:20program rozrywkowy
Tele 5
20:00dramat obyczajowy
22:10serial przygodowy
23:10film erotyczny

Filmowe

ale kino+
od 18:30thriller
22:00serial kryminalny
23:15thriller
AXN
od 19:50thriller
22:05thriller
CANAL+ 1
od 18:35mecz: Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin
21:00magazyn ligi polskiej
CANAL+ Seriale
20:00serial kryminalny
21:00serial sensacyjny
21:55serial sensacyjny
22:50film krótkometrażowy
23:00dramat polityczny
CBS Europa
od 19:15komedia
zdjęcie
21:00komedia obyczajowa
22:45komedia romantyczna
HBO 3
od 19:45serial fantasy
21:00serial kryminalny
22:00film obyczajowy
23:25komedia
Kino Polska
20:00komedia
22:30komedia
TNT
20:30serial komediowy
21:00komedia
23:00dramat kostiumowy

Sportowe

CANAL+ Sport
21:30magazyn ligi polskiej
22:30magazyn sportowy
23:30magazyn sportowy
23:45mecz: Sunderland AFC - Everton FC
Eurosport 1
20:00skrót 9. etapu
22:30mecz: Montreal Impact - Toronto FC
Eurosport 2
20:002. wyścig w Stavelot
20:30wieża 10-metrowa - finał mężczyzn
20:55magazyn informacyjny
23:55magazyn informacyjny
nSport+
od 18:30mecz: MRGARDEN GKM Grudziądz - CASH BROKER Stal Gorzów
20:45cykl reportaży
21:15mecz: Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin
23:45mecz: Lech Poznań - Arka Gdynia
Polsat Sport Extra
od 17:15mecz fazy grupowej: Belgia - Turcja
20:15mecz fazy grupowej: Francja - Holandia
23:00bieg na dochodzenie mężczyzn
Polsat Sport News
od 19:00mecz: Zenit Sankt Petersburg - FK Rostów
21:10mecz: Azerbejdżan - Ukraina

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!