Ogólnotematyczne

TVP 1
8:00magazyn informacyjny
8:10magazyn informacyjny
8:15program publicystyczny
zdjęcie
8:40serial obyczajowy
9:40serial kostiumowy
10:35serial obyczajowy
TVP 2
7:00serial obyczajowy
8:50magazyn informacyjny
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
10:55serial obyczajowy
Polsat
od 6:00program informacyjny
7:50serial paradokumentalny
8:50serial fabularno-dokumentalny
9:20serial fabularno-dokumentalny
10:50serial paradokumentalny
TVN
7:50program rozrywkowy
8:00teleturniej
9:35serial paradokumentalny
10:35serial paradokumentalny
TVN 7
od 6:30serial paradokumentalny
7:25serial fabularno-dokumentalny
8:25serial komediowy
9:25serial obyczajowy
10:25telezakupy
TV 4
7:00serial animowany
7:30serial animowany
8:00serial animowany
8:30serial animowany
10:00serial obyczajowy
TV 6
7:00serial przygodowy
8:00serial sensacyjny
9:00program popularnonaukowy
10:00serial dokumentalny
TVP Polonia
od 6:50magazyn Polaków na Białorusi
7:30program dla dzieci
8:50magazyn informacyjny
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny

Filmowe

ale kino+
8:00serial obyczajowy
9:05serial obyczajowy
10:15dramat psychologiczny
AXN
7:05serial fabularno-dokumentalny
8:05serial sensacyjny
9:05serial sensacyjny
10:05serial sensacyjny
CANAL+
od 6:25film dokumentalny
7:20magazyn muzyczny
8:10film obyczajowy
9:50chochliki telewizyjne
10:20film biograficzny
CANAL+ 1
7:00magazyn informacyjny
7:10chochliki telewizyjne
7:25film dokumentalny
8:20magazyn muzyczny
9:10film obyczajowy
10:50chochliki telewizyjne
CANAL+ Family
7:00serial animowany
7:15film animowany
8:40magazyn informacyjny
8:50chochliki telewizyjne
10:30chochliki telewizyjne
CANAL+ Film
od 6:25komediodramat
8:05magazyn informacyjny
8:15chochliki telewizyjne
8:30komedia
10:00chochliki telewizyjne
10:30dramat sensacyjny
CANAL+ Seriale
od 6:30serial kryminalny
7:15serial kryminalny
8:00serial szpiegowski
9:00serial szpiegowski
9:55magazyn filmowy
10:30serial obyczajowy
FilmBox
od 6:10
7:10serial obyczajowy
zdjęcie
9:05dramat obyczajowy
HBO 2
od 6:00dramat biograficzny
7:40komedia
9:10film dokumentalny
HBO 3
7:40film kostiumowy
9:45dramat obyczajowy
Polsat Film
7:00serial obyczajowy
8:00serial obyczajowy
9:00komedia obyczajowa
Stopklatka TV
od 6:55serial animowany
7:50film przygodowy
10:25serial komediowy
TNT
7:20komediodramat
10:00horror

Sportowe

CANAL+ Sport
od 6:00Dubai Duty Free Irish Open - finał
8:50Dubai Duty Free Irish Open - finał
Eurosport 2
7:009. etap: Nantua - Chambéry
8:30mecz fazy grupowej: Niemcy - Anglia
10:00magazyn kolarski
nSport+
od 6:00mecz fazy grupowej: Legia Warszawa - Real Madryt CF
8:00cykl reportaży
8:30magazyn sportowy
9:15mecz: Włókniarz Vitroszlif Crossfit Częstochowa - FOGO Unia Leszno
Polsat Sport
zdjęcie
7:00magazyn sportowy
8:10mecz: Grupa Azoty Unia Tarnów - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
10:20mecz: Argentyna - Polska

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!