Ogólnotematyczne

TVP 1
od 6:50magazyn
7:15magazyn informacyjny
8:00magazyn informacyjny
8:10magazyn informacyjny
8:15program publicystyczny
8:40magazyn kulinarny
10:10serial obyczajowy
TVP 2
7:05serial obyczajowy
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
Polsat
zdjęcie
od 6:00program informacyjny
8:00serial paradokumentalny
9:00serial fabularno-dokumentalny
9:30serial fabularno-dokumentalny
10:00serial paradokumentalny
TVN 7
od 6:25serial paradokumentalny
7:20serial fabularno-dokumentalny
8:20serial obyczajowy
9:15serial komediowy
9:45serial komediowy
10:20telezakupy
TV 4
7:30serial animowany
8:00serial animowany
8:30serial animowany
10:00serial obyczajowy
TV 6
7:00reality show
8:00serial przygodowy
9:00program popularnonaukowy
TVP Polonia
od 6:50magazyn Polaków na Białorusi
7:25program dla dzieci
7:50program edukacyjny
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
TVP Kultura
8:00program publicystyczny
8:10magazyn kulturalny
8:35film obyczajowy
zdjęcie
9:15film obyczajowy
Tele 5
od 6:50program rozrywkowy

Filmowe

ale kino+
8:00serial kryminalny
9:25dramat obyczajowy
AXN
zdjęcie
7:00serial kryminalny
8:00serial kryminalny
9:00serial sensacyjny
10:00serial kryminalny
CANAL+
od 6:25dramat psychologiczny
8:15chochliki telewizyjne
8:45magazyn informacyjny
10:30magazyn filmowy
CANAL+ 1
7:00magazyn informacyjny
7:10chochliki telewizyjne
7:25dramat psychologiczny
9:15chochliki telewizyjne
9:45magazyn informacyjny
CANAL+ Family
od 6:55serial animowany
7:10serial animowany
7:25komedia romantyczna
9:05magazyn informacyjny
9:15chochliki telewizyjne
9:20komedia przygodowa
10:45film animowany
CANAL+ Film
8:10magazyn informacyjny
8:20komediodramat
9:55film krótkometrażowy
10:20thriller
CANAL+ Seriale
od 6:45serial sensacyjny
7:35magazyn informacyjny
7:45chochliki telewizyjne
8:00serial szpiegowski
8:55serial szpiegowski
9:50magazyn filmowy
10:30serial obyczajowy
FilmBox
7:40dramat biograficzny
10:10thriller SF
HBO 3
od 6:00komedia romantyczna
9:00dramat biograficzny
10:45serial dokumentalny
Polsat Film
7:00serial obyczajowy
8:00serial obyczajowy
9:00film wojenny
TNT
9:20film przygodowy

Sportowe

CANAL+ Sport
8:00magazyn sportowy
8:15D+D REAL Czech Masters - finał
10:15D+D REAL Czech Masters - finał
Eurosport 2
od 6:3015. etap: Alcalá la Real - Alto Hoya de la Mora
nSport+
od 6:00mecz: Śląsk Wrocław - Cracovia
8:15magazyn sportowy
TVP Sport
8:00mecz fazy grupowej: Słowenia - Grecja
9:50mecz fazy grupowej: Finlandia - Polska

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!