Ogólnotematyczne

TVP 1
17:00magazyn informacyjny
17:20magazyn informacyjny
18:35teleturniej muzyczny
19:30magazyn informacyjny
TVP 2
od 15:40serial komediowy
16:20program rozrywkowy
18:00magazyn informacyjny
18:30magazyn sportowy
18:40magazyn informacyjny
18:55cykl reportaży
Polsat
od 15:45program rozrywkowy
17:45serial obyczajowy
17:50reality show
18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25program informacyjny
19:30program publicystyczny
TVN
17:50magazyn kulinarny
18:00program kulinarno-rozrywkowy
19:00magazyn informacyjny
19:25magazyn sportowy
19:35magazyn informacyjny
19:45magazyn reporterów
TVN 7
od 14:35serial kryminalny
16:10western
zdjęcie
18:20komedia
TV 4
od 14:30komedia sensacyjna
17:05komedia sensacyjna
19:00program popularnonaukowy
TV 6
16:00serial fabularno-dokumentalny
17:00serial fabularno-dokumentalny
18:00serial dokumentalny
19:00serial dokumentalny
19:30serial dokumentalny
TV Puls
16:05komedia
Tele 5
od 15:45film sensacyjny
17:10program rozrywkowy
17:50serial fantasy
18:50program rozrywkowy

Filmowe

ale kino+
od 14:20dramat obyczajowy
16:25dramat obyczajowy
zdjęcie
18:15dramat obyczajowy
AXN
od 15:15serial fabularno-dokumentalny
16:15serial fabularno-dokumentalny
CANAL+
od 14:25mecz: Liverpool FC - Southampton FC
16:30film dokumentalny
17:25magazyn informacyjny
17:35mecz: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
CANAL+ 1
od 15:25mecz: Liverpool FC - Southampton FC
17:30film dokumentalny
18:25magazyn informacyjny
18:35mecz: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
CANAL+ Film
od 15:55komedia
17:45dramat biograficzny
CANAL+ Seriale
od 15:20serial sensacyjno-komediowy
16:10serial sensacyjno-komediowy
17:00serial sensacyjny
17:45serial sensacyjny
18:30serial sensacyjny
19:15serial sensacyjny
CBS Europa
od 15:10dramat obyczajowy
18:55melodramat
HBO
od 15:15film przygodowy
16:40dramat obyczajowy
18:25komedia
HBO 3
od 15:05film animowany
16:55komediodramat
19:00serial komediowy
19:30serial komediowy
Kino Polska
16:00komedia
zdjęcie
17:55komedia obyczajowa
Polsat Film
od 14:40film sensacyjny
16:55komedia SF
18:40film przygodowy
Stopklatka TV
od 15:40dramat obyczajowy
17:50dramat historyczny
TNT
od 15:45komedia sensacyjna

Sportowe

CANAL+ Sport
od 15:10mecz: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lech Poznań
17:30magazyn sportowy
17:40GolfSixes
Eurosport 1
od 14:003. etap: Tortoli - Cagliari
17:15magazyn kolarski
17:30mecz fazy grupowej: Niemcy - Serbia
18:55magazyn informacyjny
Eurosport 2
od 15:15mecz: Hamburger SV - FSV Mainz 05
17:30mecz: SC Freiburg - FC Schalke 04 Gelsenkirchen
nSport+
16:00mecz: BETARD Sparta Wrocław - CASH BROKER Stal Gorzów
18:30mecz: Get Well Toruń - FOGO Unia Leszno
Polsat Sport
od 14:45mecz: Stal Rzeszów - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
zdjęcie
17:30mecz fazy play-off
Polsat Sport Extra
od 15:30magazyn lekkoatletyczny
16:40mecz: SBV Excelsior - Feyenoord
18:50mecz: FC Groningen - PSV Eindhoven
Polsat Sport News
od 14:25mecz: SBV Excelsior - Feyenoord
17:00program informacyjny
18:00program informacyjny
19:00program informacyjny
19:07magazyn piłkarski

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!