Ogólnotematyczne

TVP 1
od 3:20serial obyczajowy
4:15film dokumentalny
5:55serial obyczajowy
TVP 2
od 3:55serial kryminalny
zdjęcie
4:45film dokumentalny
7:00serial obyczajowy
Polsat
5:00program muzyczny
6:00program informacyjny
7:50serial paradokumentalny
TVN
od 3:10interaktywny program rozrywkowy
4:30programy powtórkowe
5:30magazyn reporterów
6:00telezakupy
7:05serial fabularno-dokumentalny
TVN 7
zdjęcie
5:10serial paradokumentalny
6:10serial paradokumentalny
7:05serial fabularno-dokumentalny
TV 4
4:00program muzyczny
5:00magazyn sportów walki
7:30serial animowany
TV 6
4:00program muzyczny
5:00program muzyczny
7:00serial przygodowy
TV Puls
4:30program kulinarny
4:45serial dokumentalny
5:10magazyn lifestylowy
5:35program kulinarny
6:00telenowela
TVP Polonia
od 3:40serial obyczajowy
4:15magazyn informacyjny
4:30magazyn
5:10magazyn Polaków na Białorusi
5:50magazyn kulinarny
7:30program rozrywkowy
TVP Kultura
od 3:55cykl dokumentalny
7:20magazyn kulturalny
7:40film animowany
Tele 5
od 1:35
5:00program ezoteryczny
5:50program muzyczny
6:50program rozrywkowy

Filmowe

ale kino+
4:15film krótkometrażowy
4:50film krótkometrażowy
5:20film krótkometrażowy
CANAL+
6:00magazyn informacyjny
6:10chochliki telewizyjne
6:15dramat biograficzny
CANAL+ 1
od 3:35film dokumentalny
4:55film obyczajowy
7:00magazyn informacyjny
7:10chochliki telewizyjne
7:15dramat biograficzny
CANAL+ Family
od 3:35dramat psychologiczny
5:20magazyn sportowy
6:00magazyn motoryzacyjny
6:30serial animowany
6:45serial animowany
7:00serial animowany
7:15film animowany
CANAL+ Film
od 3:35film kostiumowy
5:15chochliki telewizyjne
5:45film krótkometrażowy
6:00film obyczajowy
7:25magazyn informacyjny
7:35film krótkometrażowy
CANAL+ Seriale
od 3:45film obyczajowy
5:00magazyn filmowy
5:30chochliki telewizyjne
6:00magazyn informacyjny
6:10chochliki telewizyjne
6:15magazyn filmowy
6:45film krótkometrażowy
6:50film krótkometrażowy
7:00serial animowany
7:05serial animowany
7:15serial animowany
7:20serial animowany
7:30serial animowany
7:35serial animowany
7:40serial animowany
7:50serial animowany
7:55serial animowany
CBS Europa
od 2:55czarna komedia
4:45serial komediowy
5:15serial komediowy
5:45serial komediowy
zdjęcie
6:15film obyczajowy
FilmBox
4:00dramat obyczajowy
6:40serial kryminalny
HBO 2
zdjęcie
6:00komedia romantyczna
7:30dramat wojenny
HBO 3
od 3:45serial fantasy
4:40dramat psychologiczny
zdjęcie
6:00komedia
7:45magazyn filmowy
Polsat Film
od 3:20serial paradokumentalny
4:20serial paradokumentalny
5:20serial fabularno-dokumentalny
6:15magazyn kulinarny
6:45magazyn kulinarny
7:15serial obyczajowy

Sportowe

CANAL+ Sport
6:30mecz finałowy: FC Barcelona - CD Alaves
Eurosport 2
od 3:00mecz finałowy: Stephen Maguire - Ryan Day
4:30mecz 2. rundy gry pojedynczej
7:00mecz finałowy: Stephen Maguire - Ryan Day
nSport+
6:00mecz fazy grupowej: Legia Warszawa - Borussia Dortmund
Polsat Sport
od 2:30sporty walki
7:00mecz fazy grupowej: Portugalia - Hiszpania
Polsat Sport Extra
od 3:00magazyn siatkarski
7:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
TVP Sport
7:50mecz fazy grupowej: Chile - Australia

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!