Program TV na dziś
POPULARNE
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
TVP 1
Bat 21
od 23:45dramat wojenny
Markiza Angelika
1:40film kostiumowy
Mistrzowie: Jacek Wszoła
3:45serial dokumentalny
Notacje: Ernest Bryll. Epitafium kute w marmurze
4:20cykl dokumentalny
Klan (4302)
4:50telenowela
TVP 2
Błąd systemu
od 0:00dramat obyczajowy
O mnie się nie martw 9 (13-ost.)
2:15serial komediowy
Ptaszka
3:10dramat obyczajowy
Na dobre i na złe: Pierwsza miłość, druga miłość... (793)
4:35serial obyczajowy
Polsat
Kontrabanda
od 22:55dramat sensacyjny
8 części prawdy
1:30thriller
Zjedz Alaskę (9)
3:20magazyn wędkarski
Zjedz Alaskę (10)
3:50magazyn wędkarski
Disco Gramy
4:40program muzyczny
TVN
Co za tydzień
od 0:50magazyn kulturalny
Dowody zbrodni (15/23)
1:35serial kryminalny
Szpital (277)
2:40serial paradokumentalny
Uwaga!
3:35magazyn reporterów
Nauka jazdy 5 (21/30)
3:50program rozrywkowy
Recepta na stary dom 3 (1/14)
4:15program rozrywkowy
Jak to jest zrobione? (3/26)
4:40serial dokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
Tele 5
Portfolio
od 23:50horror
Coś śmiesznego: Kabaret Młodych Panów (8)
1:50program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 2 (5)
2:00program rozrywkowy
Kobra - oddział specjalny (20)
3:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (21)
4:00serial sensacyjny
TV 4
American Pie: Naga mila
od 23:05komedia
STOP Drogówka
1:20magazyn policyjny
Interwencja
2:20magazyn reporterów
Interwencja
2:35magazyn reporterów
SuperLudzie (7)
2:55serial dokumentalny
SuperLudzie (8)
3:25serial dokumentalny
SuperLudzie (9)
3:55serial dokumentalny
SuperLudzie (10)
4:25serial dokumentalny
SuperLudzie (12)
4:55serial dokumentalny
TV 6
Święty (87)
1:00serial komediowy
Święty (88)
1:30serial komediowy
STOP Drogówka
2:00magazyn policyjny
Benny Hill (60)
3:00program rozrywkowy
Agenci. Biuro detektywistyczne: Przypadkowa ofiara (37)
3:40serial kryminalny
Kochane pieniądze: Miłość bez granic (77)
4:40serial paradokumentalny
TV Puls
Traffik
od 0:00thriller
Dzielnica strachu 6: Zabójcza grawitacja (218)
2:00serial kryminalny
Lombard. Życie pod zastaw 8 (363)
3:00serial obyczajowy
Taki jest świat 9 (11)
4:00program informacyjny
TVN 7
Wydział pościgowy
od 0:50film sensacyjny
Medium z Long Island 4 (1/33)
3:25reality show
Druga strona medalu 3: Izabela Sokołowska (8)
3:55talk-show
Druga strona medalu: Otylia Jędrzejczak (4/8)
4:20talk-show
TVP Kultura
Scena muzyczna: Sebastian Wypych - "Polska Enter"
od 0:15koncert
Autor widmo
1:20thriller
Zaginione skarby: "Portret Johanna Schwarzwaldta"
3:35serial animowany
Kronos: Męczeństwo
4:00program publicystyczny
TVP Polonia
Kamperem po południu
1:00magazyn
Przepis dnia (16)
1:20magazyn kulinarny
Program informacyjny 19.30
1:30magazyn informacyjny
Gość 19.30
1:55program publicystyczny
Pogoda
2:00magazyn informacyjny
Sport
2:05magazyn informacyjny
Komisarz Alex 19: Podejrzani (232)
2:15serial kryminalny
Szansa na sukces. Opole 2024: Dżem (1)
3:05widowisko
Kalkuta Matki Teresy
4:05film dokumentalny
WP
Kabaret na żądanie (3)
od 0:55program rozrywkowy
1, 2, 3... Kabaret!: Fura, skóra i komóra (8)
1:50program rozrywkowy
1, 2, 3... Kabaret! SPECIAL: Mecz (1)
2:50program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu: Ani Mru-Mru (5)
3:05program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu: Ani Mru-Mru (6)
4:00program rozrywkowy
FILMOWE
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
AXN
Walker: Strażnik Teksasu (1)
od 0:50serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (2)
1:45serial kryminalny
FBI 3 (6/15)
2:45serial kryminalny
FBI: Most Wanted 2 (4/15)
3:40serial kryminalny
Znaki 2 (4)
4:45serial kryminalny
CANAL+ 1
Premiera: Mur
od 23:30film dokumentalny
Epic Drama
Detektyw Murdoch 13: Whiskey i krew (10)
od 0:30serial kryminalny
Detektyw Murdoch 13: Ślepo wpatrzeni w przyszłość (11)
1:20serial kryminalny
Domina: Zaraza (5)
2:05serial historyczny
Endeavour: Sprawy młodego Morsa 5: Pasażer (3)
2:55serial kryminalny
Detektyw Murdoch 13: Whiskey i krew (10)
4:25serial kryminalny
HBO
Świt żywych trupów
od 23:35horror
Zawrót głowy
1:15komedia
W aromacie kawy
2:55komedia romantyczna
Piraci z sąsiedztwa: Ninja z drugiej strony
4:25film przygodowy
HBO 2
Song to song
od 0:30dramat obyczajowy
Apolonia, Apolonia
2:35film dokumentalny
Ramona
4:35komedia romantyczna
HBO 3
Premiera: Maszyna
od 0:05komedia sensacyjna
Reżim: The Heroes' Banquet (3)
1:55serial obyczajowy
Pohamuj entuzjazm 12: The Gettysburg Address (6)
2:55serial komediowy
The Raid 2: Infiltracja
3:30film sensacyjny
Kino Polska
Zbliżenia
od 23:50dramat psychologiczny
Anna i wampir
1:30film kryminalny
Zabij mnie, glino
3:35dramat sensacyjny
Kino TV
Paranormal Activity
od 0:35horror
Arbitraż
2:15thriller
Bonanza: Mroczna gwiazda
4:40serial obyczajowy
Polsat Film
Detonator
od 23:40film sensacyjny
Gliniarze: Wszyscy są winni (107)
1:40serial paradokumentalny
Gliniarze: Złe kobiety (108)
2:40serial paradokumentalny
Gliniarze: Ciągle żyję (692)
3:35serial paradokumentalny
Gliniarze: Eskalacja (693)
4:30serial paradokumentalny
Stopklatka
Wymyk
od 0:05dramat obyczajowy
Hubal
1:55film wojenny
Przypadek Jana Pampucha
4:50etiuda filmowa
Warner TV
Historia przemocy
od 0:05thriller
Impact Earth
2:00film SF
Chojrak - tchórzliwy pies (12)
3:57serial animowany
Wzgórza Primrose
4:05komedia
SPORTOWE
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
Eurosport 1
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
od 23:381. dzień
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Vikersund
1:07skoki narciarskie
Kolarstwo: Wyścig Mediolan-San Remo
1:30kolarstwo
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
3:001. dzień
Eurosport 2
Kolarstwo: Wyścig Mediolan-San Remo
1:00kolarstwo
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
1:301. dzień
Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii
3:001. etap
Kolarstwo: Wyścig Mediolan-San Remo
4:00kolarstwo
Polsat Sport
Sporty walki: UFC Fight Night
od 23:00walka: Tai Tuivasa - Marcin Tybura
Boks: Rocky Boxing Night w Stężycy
2:00waga ciężka: Kacper Meyna - Jakub Sosiński 11.02.2023
Polsat Sport Extra
Sporty walki: FEN 27 w Szczecinie
1:00walka: Mateusz Rębecki - Magomed Magomedov 01.03.2020
Polsat Sport News
Sporty walki: Babilon MMA 17 w Radomiu
1:00walka: Dawid Żółtaszek - Toni Valtonen 30.10.2020
Atleci
4:00magazyn sportowy
TVP Sport
Boks: Dzierżoniów Boxing Night
od 22:45podsumowanie
Kolarstwo przełajowe: Mistrzostwa świata - Tabor 2024
1:10wyścig kobiet
Boks: Walka o pas WBO World w Glendale
2:10waga superpiórkowa: Emanuel Navarrete - Oscar Valdez
Boks: Gala w Stateline
3:15podsumowanie
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!