Ogólnotematyczne

TVP 1
od 9:35serial kostiumowy
zdjęcie
10:35serial obyczajowy
11:30cykl reportaży
12:00magazyn informacyjny
12:10magazyn rolniczy
TVP 2
od 9:40magazyn
10:15magazyn informacyjny
zdjęcie
10:50serial obyczajowy
12:30serial obyczajowy
13:20serial fabularno-dokumentalny
Polsat
od 9:50serial paradokumentalny
10:50serial paradokumentalny
11:50serial paradokumentalny
12:20serial paradokumentalny
12:50serial paradokumentalny
13:50serial paradokumentalny
TVN
10:35serial paradokumentalny
11:35serial paradokumentalny
12:35serial kryminalny
13:40serial fabularno-dokumentalny
TVN 7
od 9:45serial komediowy
10:20telezakupy
11:55serial paradokumentalny
12:55serial fabularno-dokumentalny
13:55serial fabularno-dokumentalny
TV 4
10:00serial obyczajowy
11:00serial fabularny
12:00serial fabularny
13:00serial obyczajowy
TV 6
10:00film przyrodniczy
13:45serial obyczajowy
TVP Polonia
od 9:40magazyn
10:15magazyn informacyjny
11:05magazyn informacyjny
11:25magazyn
12:35magazyn informacyjny
12:50serial obyczajowy
Tele 5
od 7:30
12:00telezakupy

Filmowe

ale kino+
11:20komedia romantyczna
13:10dramat psychologiczny
AXN
od 9:15serial sensacyjny
10:10serial kryminalny
11:10serial kryminalny
12:10serial kryminalny
13:10serial sensacyjny
CANAL+
od 9:15film animowany
10:55chochliki telewizyjne
11:25dramat obyczajowy
12:50magazyn muzyczny
13:40dramat obyczajowy
CANAL+ 1
od 9:45magazyn sportowy
10:15film animowany
11:55chochliki telewizyjne
12:25dramat obyczajowy
13:50magazyn muzyczny
CANAL+ Family
10:00serial animowany
10:05serial animowany
10:10serial animowany
10:15serial animowany
10:25chochliki telewizyjne
10:55serial dokumentalny
11:45magazyn muzyczny
12:35komedia romantyczna
CANAL+ Film
od 8:45komedia
10:30magazyn filmowy
12:30magazyn informacyjny
12:45komedia obyczajowa
CANAL+ Seriale
10:00etiuda filmowa
10:20film krótkometrażowy
10:30serial szpiegowski
11:30serial szpiegowski
12:25film krótkometrażowy
13:00serial komediowy
13:25serial komediowy
13:50film krótkometrażowy
CBS Europa
od 9:25dramat katastroficzny
11:15dramat katastroficzny
FilmBox
od 8:25dramat obyczajowy
11:05serial przygodowy
12:05serial przygodowy
13:25serial sensacyjny
HBO
od 9:25komedia
10:55film religijny
12:40magazyn filmowy
13:10dramat obyczajowy
HBO 2
od 9:15dramat obyczajowy
10:50magazyn filmowy
11:20film obyczajowy
13:05film dokumentalny
HBO 3
od 9:00dramat obyczajowy
11:10dramat obyczajowy
12:40serial komediowy
13:00serial komediowy
13:20serial komediowy
TNT
od 9:00film fantasy
11:00komedia
13:15komedia

Sportowe

CANAL+ Sport
od 9:15mecz: Manchester City FC - Everton FC
11:20magazyn ligi polskiej
12:50magazyn ligi polskiej
13:55mecz: Piast Gliwice - Korona Kielce
Eurosport 1
11:00magazyn sportowy
11:30magazyn sportowy
12:00magazyn sportowy
Eurosport 2
10:00wieża 3-metrowa - pary mieszane
11:003. etap: Prades - Andora
12:00best of tennis
nSport+
10:05magazyn piłkarski
11:00magazyn sportowy
11:45magazyn żużlowy
13:20mecz: Get Well Toruń - MRGARDEN GKM Grudziądz
Polsat Sport
od 9:50mecz: GKS Tychy - Drutex-Bytovia Bytów
12:001. mecz półfinałowy: Lokomotiv Daugavpils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Polsat Sport Extra
od 9:10mecz: Górnik Łęczna - Stal Mielec
13:30mecz finałowy gry pojedynczej: Grigor Dimitrov - Nick Kyrgios
Polsat Sport News
10:00mecz: Dynamo Kijów - Stal Kamieńskie
13:00program informacyjny
13:07mecz: Shanghai Greenland Shenhua FC - Guangzhou Evergrande Taobao FC

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!