Ogólnotematyczne

TVP 1
od 9:40serial kostiumowy
zdjęcie
10:45serial obyczajowy
12:00magazyn informacyjny
12:10magazyn rolniczy
TVP 2
od 9:40magazyn
10:15magazyn informacyjny
10:55serial obyczajowy
12:35serial obyczajowy
Polsat
od 9:50serial paradokumentalny
10:50serial paradokumentalny
11:50serial paradokumentalny
12:20serial paradokumentalny
12:50serial paradokumentalny
13:50serial paradokumentalny
TVN
od 8:00magazyn
10:55serial paradokumentalny
12:00serial paradokumentalny
13:00serial paradokumentalny
13:30serial paradokumentalny
TVN 7
od 9:15serial komediowy
10:20telezakupy
11:55serial paradokumentalny
12:55serial fabularno-dokumentalny
13:55serial fabularno-dokumentalny
TV 4
10:00reality show
11:00serial fabularny
12:00serial fabularny
13:00serial obyczajowy
TVP Polonia
od 9:40magazyn
10:15magazyn informacyjny
11:05magazyn informacyjny
11:20magazyn
12:35magazyn informacyjny
12:50serial obyczajowy
Tele 5
od 7:30
12:00telezakupy

Filmowe

ale kino+
od 9:45dramat obyczajowy
11:35blok filmów krótkometrażowych
AXN
10:00serial sensacyjny
11:00serial sensacyjny
12:00serial sensacyjny
13:00serial kryminalny
CANAL+
od 8:30film SF
10:40chochliki telewizyjne
zdjęcie
11:10dramat obyczajowy
13:05dramat obyczajowy
CANAL+ 1
od 9:30film SF
11:40chochliki telewizyjne
zdjęcie
12:10dramat obyczajowy
CANAL+ Family
10:35chochliki telewizyjne
11:05serial dokumentalny
11:55magazyn muzyczny
12:45komedia romantyczna
CANAL+ Film
od 9:00komedia
10:40magazyn filmowy
11:15dramat przygodowy
12:50magazyn informacyjny
13:00chochliki telewizyjne
13:05film dokumentalny
CANAL+ Seriale
10:05serial dokumentalny
11:00serial sensacyjny
11:45serial sensacyjny
12:30film krótkometrażowy
12:40film krótkometrażowy
13:05film krótkometrażowy
13:20film krótkometrażowy
13:40film krótkometrażowy
CBS Europa
od 9:50dramat sensacyjny
11:40film przygodowy
HBO
od 9:20komedia
11:00film familijny
13:05thriller
HBO 2
10:05dramat obyczajowy
12:10dramat biograficzny
HBO 3
od 8:35film familijny
10:15thriller
12:00serial obyczajowy
12:45serial obyczajowy
13:45dramat wojenny
Kino Polska
od 9:00dramat społeczny
13:05dramat wojenny
Polsat Film
od 9:30komedia obyczajowa
11:55komedia
13:50dramat przygodowy
TNT
od 7:45dramat sensacyjny
10:10thriller
12:15dramat SF

Sportowe

CANAL+ Sport
10:35magazyn żużlowy
11:30BMW International Open - 1. runda
13:30magazyn piłkarski
Eurosport 1
zdjęcie
10:00mecz finałowy: Mark Selby - John Higgins
12:00magazyn piłkarski
nSport+
od 8:00mecz: Get Well Toruń - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
10:45mecz: FOGO Unia Leszno - Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa
13:30magazyn żużlowy
Polsat Sport Extra
od 9:10mecz fazy grupowej: Niemcy - Dania
12:00magazyn sportowy
13:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport News
od 8:10mecz 2. rundy gry pojedynczej
10:20magazyn sportów walki
12:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
TVP Sport
10:45wieża 10-metrowa mężczyzn
11:40magazyn sportowy
12:20mecz ćwierćfinałowy: Belgia - Włochy

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!