Ogólnotematyczne

TVP 1
od 15:55serial przygodowy
17:00magazyn informacyjny
17:20magazyn informacyjny
17:30telenowela dokumentalna
17:55teleturniej muzyczny
18:35serial obyczajowy
19:30magazyn informacyjny
TVP 2
od 15:05serial obyczajowy
17:05serial obyczajowy
18:00magazyn informacyjny
18:30magazyn sportowy
18:40magazyn informacyjny
18:50teleturniej
19:25teleturniej
Polsat
od 15:50magazyn informacyjny
16:10magazyn informacyjny
16:15magazyn reporterów
16:40serial paradokumentalny
17:40serial paradokumentalny
18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25magazyn informacyjny
19:30serial komediowy
TVN
16:00serial paradokumentalny
17:00serial paradokumentalny
18:00serial paradokumentalny
19:00magazyn informacyjny
19:35magazyn sportowy
19:45magazyn informacyjny
19:50magazyn reporterów
TVN 7
16:00serial obyczajowy
17:00serial obyczajowy
18:00serial obyczajowy
19:00serial paradokumentalny
TV 4
16:00serial obyczajowy
zdjęcie
17:00serial kryminalny
18:00serial fabularny
19:00serial obyczajowy
TV 6
od 15:15serial fantasy
16:15serial sensacyjny
17:15reality show
18:15serial komediowy
19:00serial komediowy
TV Puls
16:35serial komediowy
17:10serial komediowy
17:50reality show
18:10reality show
18:35reality show
19:05reality show
19:30reality show
Tele 5
od 12:00telezakupy
17:10serial przygodowy
18:00program rozrywkowy
18:25magazyn motoryzacyjny
19:00thriller

Filmowe

ale kino+
od 15:25dramat obyczajowy
AXN
16:05serial kryminalny
17:05serial sensacyjny
18:05serial sensacyjny
19:05serial sensacyjny
CANAL+
od 15:50musical
zdjęcie
17:20komediodramat
19:00magazyn informacyjny
19:10chochliki telewizyjne
CANAL+ 1
od 15:20film sensacyjny
16:50musical
zdjęcie
18:20komediodramat
CANAL+ Film
od 15:55komedia
zdjęcie
17:45komediodramat
19:50magazyn informacyjny
CANAL+ Seriale
od 15:25serial historyczny
16:30serial kryminalny
17:30serial kryminalny
18:30serial sensacyjny
19:15serial sensacyjny
CBS Europa
od 15:35komedia sensacyjna
17:20film familijny
19:15komedia sensacyjna
FilmBox
18:10serial sensacyjny
18:50serial kryminalny
19:55serial kryminalny
HBO
od 15:25dramat obyczajowy
17:00film familijny
18:40komediodramat
HBO 2
16:00serial obyczajowy
18:45dramat obyczajowy
HBO 3
od 15:55film animowany
17:35komediodramat
19:15serial obyczajowy
Kino Polska
od 14:40film przygodowy
18:00program rozrywkowy
19:00program rozrywkowy
Stopklatka TV
od 15:30serial obyczajowy
17:05serial komediowy
17:40serial komediowy
18:05serial przygodowy
19:05serial przygodowy
TNT
16:55film przygodowy
19:10serial sensacyjny

Sportowe

CANAL+ Sport
od 15:00European Open - 1. runda
18:30reportaż
nSport+
od 15:00mecz 1/8 finału: FC Porto - Juventus FC
17:00magazyn sportowy
17:30magazyn rajdów samochodowych, zapowiedź Rajdu Finlandii
18:05mecz: Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
TVP Sport
od 15:55mecz 3. rundy: FK Astana - Legia Warszawa
17:10magazyn piłkarski
18:551. połowa meczu 3. rundy: FC Utrecht - Lech Poznań

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!