Ogólnotematyczne

TVP 1
17:00magazyn informacyjny
17:20magazyn informacyjny
18:35teleturniej muzyczny
19:30magazyn informacyjny
TVP 2
18:00magazyn informacyjny
18:30magazyn sportowy
18:40magazyn informacyjny
18:55program rozrywkowy
Polsat
od 15:50program rozrywkowy
17:50reality show
18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25program informacyjny
19:30program publicystyczny
TVN
od 13:55film SF
zdjęcie
16:55serial kryminalny
17:50magazyn kulinarny
18:00program kulinarno-rozrywkowy
19:00magazyn informacyjny
19:25magazyn sportowy
19:35magazyn informacyjny
19:45magazyn reporterów
TVN 7
od 15:10dramat wojenny
zdjęcie
18:15film fantasy
TV 4
od 14:55film fantasy
zdjęcie
16:55komedia romantyczna
19:00program popularnonaukowy
TV 6
od 14:25komedia fantasy
16:20komedia fantasy
18:00film dokumentalny
19:00serial dokumentalny
19:30serial dokumentalny
TVP Kultura
od 15:55recital jubileuszowy Wojciecha Młynarskiego
Tele 5
od 15:50film sensacyjny
17:50serial przygodowy
18:50program rozrywkowy

Filmowe

AXN
zdjęcie
16:05serial kryminalny
zdjęcie
17:05komedia romantyczna
19:15dramat SF
CANAL+
od 14:55dramat biograficzny
16:35chochliki telewizyjne
16:50magazyn informacyjny
17:00gala wręczenia nagród
CANAL+ 1
od 15:55dramat biograficzny
17:35chochliki telewizyjne
17:50magazyn informacyjny
18:00gala wręczenia nagród
CANAL+ Film
16:15magazyn informacyjny
16:25dramat przygodowy
18:30komediodramat
CBS Europa
od 15:20film przygodowy
19:05komedia kryminalna
HBO
od 15:50dramat obyczajowy
18:05komediodramat
HBO 2
od 15:55dramat obyczajowy
17:40komedia romantyczna
19:15dramat obyczajowy
HBO 3
od 15:35dramat SF
19:00serial komediowy
19:30serial komediowy
Kino Polska
od 14:10dramat obyczajowy
16:25komedia obyczajowa
18:00program rozrywkowy
19:00program rozrywkowy
Polsat Film
od 15:05komedia
18:50film przygodowy
Stopklatka TV
od 15:30komedia romantyczna
17:55komedia
TNT
od 15:20film wojenny
18:25serial sensacyjny
19:15serial sensacyjny

Sportowe

CANAL+ Sport
16:20magazyn sportowy
zdjęcie
16:55mecz fazy play-off: Montpellier HB - KS Vive Tauron Kielce
18:45mecz: Cleveland Cavaliers - Washington Wizards
Eurosport 2
od 15:00mecz: New York Red Bulls - Real Salt Lake
16:15mecz: New England Revolution - Minnesota United
nSport+
od 15:00mecz fazy play-off: HBC Nantes - Paris Saint-Germain Handball
17:30magazyn piłkarski
18:00magazyn piłkarski
19:00mecz fazy play-off: HC Zagrzeb - Telekom Veszprem
Polsat Sport
od 14:45mecz: Polski Cukier Muszynianka - Enea PTPS Piła
Polsat Sport News
16:00program informacyjny
16:07mecz: Bułgaria - Holandia
17:00program informacyjny
17:07magazyn sportowy
17:50mecz: Armenia - Kazachstan
TVP Sport
16:154. mecz finałowy fazy play-off: Comarch Cracovia - GKS Tychy
19:00mecz 3. rundy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!