Ogólnotematyczne

TVP 1
zdjęcie
14:00serial obyczajowy
15:00magazyn informacyjny
15:10magazyn informacyjny
15:25serial obyczajowy
16:25cykl reportaży
17:00magazyn informacyjny
17:15magazyn informacyjny
17:25teleturniej muzyczny
17:55magazyn kulinarny
Polsat
14:00serial obyczajowy
14:45serial paradokumentalny
15:50magazyn informacyjny
16:10program informacyjny
16:15magazyn reporterów
16:30serial paradokumentalny
17:00serial paradokumentalny
TVN
14:00serial paradokumentalny
16:00serial paradokumentalny
17:00serial paradokumentalny
TVN 7
od 13:55serial fabularno-dokumentalny
14:55serial paradokumentalny
15:55serial kryminalny
17:00serial obyczajowy
TV 4
zdjęcie
14:00magazyn policyjny
15:00reality show
16:00serial obyczajowy
17:00serial obyczajowy
TV 6
od 13:45serial obyczajowy
14:15program muzyczny
15:15serial fantasy
16:15serial sensacyjny
17:15serial kryminalny
TV Puls
od 13:50telenowela
14:50telenowela
16:00program rozrywkowy
16:30program rozrywkowy
TVP Polonia
od 13:25serial obyczajowy
15:25magazyn informacyjny
15:40magazyn
15:55magazyn popularnonaukowy
16:30serial obyczajowy
17:30magazyn informacyjny
17:55magazyn
TVP Kultura
14:40nowela filmowa
15:35magazyn o książkach
16:10film historyczny
Tele 5
od 13:45telezakupy
17:10program muzyczny

Filmowe

ale kino+
od 12:10dramat obyczajowy
14:10etiuda filmowa
14:35thriller
16:30dramat psychologiczny
AXN
od 13:55serial fantasy
14:50serial kryminalny
CANAL+
od 13:00komedia
14:45magazyn informacyjny
14:55chochliki telewizyjne
15:10thriller
CANAL+ 1
14:00komedia
15:45magazyn informacyjny
15:55chochliki telewizyjne
16:10thriller
CANAL+ Family
15:10magazyn informacyjny
15:20chochliki telewizyjne
15:25film familijny
17:00chochliki telewizyjne
17:30komediodramat
CANAL+ Film
od 13:45dramat obyczajowy
15:30film krótkometrażowy
15:55dramat obyczajowy
17:50komediodramat
FilmBox
od 13:35serial kryminalny
zdjęcie
15:00dramat obyczajowy
17:45film SF
HBO
od 13:25dramat obyczajowy
15:40film kostiumowy
17:10thriller
HBO 2
od 13:35dramat obyczajowy
15:15komediodramat
16:45serial komediowy
17:10serial komediowy
17:35komedia
HBO 3
od 13:15dramat sensacyjny
15:35komedia romantyczna
17:25komedia
Kino Polska
od 13:00film sensacyjny
15:00komedia obyczajowa
16:55serial obyczajowy
Polsat Film
od 12:40komedia
14:35film fantasy
17:10thriller SF
Stopklatka TV
14:05serial obyczajowy
15:00serial obyczajowy
16:25serial komediowy
17:00dramat psychologiczny
TNT
od 13:15komedia
15:05komedia
17:05komedia

Sportowe

CANAL+ Sport
od 13:55magazyn sportowy
zdjęcie
14:30mecz finałowy: Orlen Wisła Płock - KS Vive Tauron Kielce
17:00magazyn piłkarski
17:30newsy sportowe
17:45magazyn sportowy
Eurosport 1
od 13:1518. etap: Moena - Ortisei
17:15magazyn kolarski
Eurosport 2
od 10:00mecz kwalifikacyjny gry pojedynczej
nSport+
od 12:30mecz: MRGARDEN GKM Grudziądz - BETARD Sparta Wrocław
15:15magazyn piłki ręcznej
15:45mecz: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Korona Kielce
17:45mecz finałowy Konferencji Zachodniej: Golden State Warriors - San Antonio Spurs
Polsat Sport Extra
od 13:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
15:00magazyn lekkoatletyczny
15:30lekkoatletyka
16:00magazyn piłkarski
17:30mecz półfinałowy fazy play-off
Polsat Sport News
14:00program informacyjny
14:07mecz: Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec
15:00program informacyjny
15:07mecz: Orzeł Łódź - Stal Rzeszów
16:00program informacyjny
16:07mecz: Orzeł Łódź - Stal Rzeszów
17:00program informacyjny
17:07mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz
TVP Sport
od 13:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
15:00magazyn tenisowy
15:30reportaż

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!