Ogólnotematyczne

TVP 1
14:00serial obyczajowy
15:00magazyn informacyjny
15:10magazyn informacyjny
15:20cykl reportaży
17:00magazyn informacyjny
17:15magazyn informacyjny
17:25teleturniej muzyczny
17:55magazyn kulinarny
Polsat
14:00serial obyczajowy
14:45serial paradokumentalny
15:50magazyn informacyjny
16:10program informacyjny
16:15magazyn reporterów
16:30serial paradokumentalny
17:00serial paradokumentalny
TVN
od 13:30serial paradokumentalny
15:30serial paradokumentalny
16:30serial paradokumentalny
17:00serial paradokumentalny
TVN 7
od 13:55serial fabularno-dokumentalny
14:55serial paradokumentalny
15:55serial kryminalny
17:00serial obyczajowy
TV 4
14:00magazyn policyjny
15:00reality show
16:00serial obyczajowy
17:00serial obyczajowy
TV 6
14:45serial obyczajowy
15:15serial fantasy
16:15serial sensacyjny
17:15serial kryminalny
TVP Polonia
od 13:25serial obyczajowy
15:40magazyn
15:55magazyn popularnonaukowy
16:30serial obyczajowy
17:30magazyn informacyjny
17:55magazyn
Tele 5
od 13:45telezakupy
17:10program rozrywkowy

Filmowe

ale kino+
15:15blok filmów krótkometrażowych
16:40dramat obyczajowy
AXN
14:00serial kryminalny
15:00serial fantasy
16:00serial kryminalny
17:00serial fabularno-dokumentalny
CANAL+
15:10komedia
16:50magazyn filmowy
17:20film sensacyjny
CANAL+ 1
14:05magazyn sportowy
16:10komedia
17:50magazyn filmowy
CANAL+ Family
14:00magazyn informacyjny
14:10chochliki telewizyjne
14:15film dokumentalny
15:10film familijny
16:40chochliki telewizyjne
17:10komedia romantyczna
CANAL+ Film
od 13:25komediodramat
14:50magazyn filmowy
zdjęcie
15:20dramat obyczajowy
17:25film SF
CANAL+ Seriale
14:10film krótkometrażowy
14:35film krótkometrażowy
14:55film krótkometrażowy
15:20film krótkometrażowy
15:35film krótkometrażowy
15:50serial sensacyjny
16:35serial sensacyjny
17:20serial sensacyjno-komediowy
CBS Europa
od 13:00film obyczajowy
15:05film przygodowy
16:55film przygodowy
FilmBox
17:45serial kryminalny
HBO
od 13:50film dokumentalny
14:30film familijny
16:20film fantasy
HBO 2
od 13:15dramat biograficzny
15:20film animowany
17:05serial komediowy
17:25serial komediowy
17:50film dokumentalny
HBO 3
od 13:45film sensacyjny
17:35dramat biograficzny
Kino Polska
od 12:55dramat psychologiczny
15:10dramat psychologiczny
17:00program rozrywkowy
Polsat Film
od 12:25film animowany
16:10film przygodowy
Stopklatka TV
14:00serial obyczajowy
14:55serial obyczajowy
15:50serial komediowy
16:55dramat wojenny
TNT
od 12:35komedia SF
14:40film przygodowy
17:10komedia

Sportowe

CANAL+ Sport
od 13:45film dokumentalny
15:00magazyn piłki ręcznej
15:30rewanżowy mecz ćwierćfinałowy fazy play-off: KS Azoty-Puławy - Wybrzeże Gdańsk
17:30newsy sportowe
17:45magazyn sportowy
Eurosport 2
14:00magazyn piłkarski
17:30mecz: New York City FC - Orlando City SC
nSport+
od 13:05mecz ćwierćfinałowy: MOL-Pick Szeged - Paris Saint-Germain HB
14:55magazyn sportowy
zdjęcie
15:40mecz: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Get Well Toruń
Polsat Sport
od 13:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
15:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
17:00mecze 3. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport Extra
od 12:50piłka nożna
15:00magazyn sportowy
15:40mecz półfinałowy: Munster Rugby - Saracens
17:50mecz: Vitesse - Feyenoord
Polsat Sport News
14:00program informacyjny
14:07mecz: Polska - Szwajcaria
15:00program informacyjny
15:07mecz o 3. miejsce: Dinamo Moskwa - Eczacibasi VitrA Stambuł
16:00program informacyjny
16:07mecz o 3. miejsce: Dinamo Moskwa - Eczacibasi VitrA Stambuł
17:00program informacyjny
17:07mecz: Orzeł Łódź - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
TVP Sport
zdjęcie
14:00mecz 2. rundy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!